МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Янукович з Тимошенко дерибанять електорат за мовою.

09/02/2009 | Мартинюк
Новина на цю ж тему у подібному манпулятивному стилі появилася і на Українській Правді.

Невже всі ці піаролухи вірять що народ забув дружнє голосування ПР-БЛяту за додержавлення російської мови у вересні минулого року?


Янукович вже уявляє, як підписує закон про другу державну мову в Україні


Лідер Партії регіонів Віктор ЯНУКОВИЧ заявляє, що в разі обрання президентом він зробить усе для того, щоб російська мова стала другою державною в Україні.

Про це В.ЯНУКОВИЧ заявив у прямому ефірі обласної державної телерадіокомпанії Одеси.

Він підкреслив, що хоче відповісти прем`єр-міністру України Юлії ТИМОШЕНКО, яка зробила заяву в Львові, про те, що російська мова не повинна бути другою державною. «А я зроблю все, щоб російська мова була другою державною і ось у цьому в нас різниця», - сказав В.ЯНУКОВИЧ.

В.ЯНУКОВИЧ підкреслив, що для прийняття законопроекту про надання російській мові статусу державної потрібно 226 голосів, але при цьому «потрібно, щоб його президент підписав ось цією рукою (при цьому він продемонстрував свою праву руку з ручкою, натякаючи про те, що, будучи президентом України, підписуватиме такий закон – УНІАН)».

Як повідомляв УНІАН, 20 серпня під час перебування у Львові прем`єр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО висловила переконання, що в Україні може бути лише одна державна мова – українська. «Я хочу вам сказати, що поки наша команда при владі, коли справжні українські патріоти при владі, а я думаю, що це буде вже незмінно, нікому в Україні ми не дамо навіть поставити питання про будь-яку іншу державну мову – тільки українська, раз і назавжди, за будь-яких обставин», - заявила Ю.ТИМОШЕНКО і зазначила: «І навіть ті, хто сьогодні заявляє про те, що російська мова має стати другою державною, своїх дітей навчають в українських школах».

Відповіді

 • 2009.09.02 | harnack

  Янук - відчайдух: маламаскалятам - каснаєзьічнасть!

 • 2009.09.02 | Анатоль

  Щодо мови Юля відповідала недавно і в Харкові

  (на 7 каналі, здається).
  Відповідаючи, перейшла на російську, розказала, що вона від народження російськомовна і вся її сімя російськомовна, але піднімати зараз питання другої державної мови вона не буде, бо це збурить країну.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.02 | Микола Гудкович

   А що його піднімати? Проголосують разом з ПРУ та КПУ, а потім…


   А потім буде як із збільшенням видатків ВРУ — БЮТ ініціював, але був проти. І справді, навіщо збурювати країну?
  • 2009.09.03 | harnack

   Юльчиха Тимошенчиха - також каснаєзьіка маламаскалиха!

   Висновок: натовчімо їм пику москфоєзьіку!
 • 2009.09.03 | shu

  А Янукович і не збрехав.

  Він скоріше за все на цей раз стане президентом. Відповідний закон вже давно регіонали зареєстрували. Він обходить необхідність внесення змін до Конституції з цього приводу.
  Отже достатньо буде 226 нардепуків, які безумовно в регіонів знайдутся навіть в цьому скликанні ВР за умови якщо Янукович посяде омріяне крісло. Ну а за підписом президента тоді справа не стане...

  Я тількі уявляю як вони будуть потім переводити українське законодавстово на російску мову. А скільки грошей піде на зміну усіх дорожніх знаков з надписами на обох мовах. От це дерибан! Куди там Євро-2012
  А як весело буде наймати у суд до недешевого адвоката, ще і недешевого перекладача, а потім бігати авторизувати усі офіційні папери по перекладацьким конторам та нотаріусам.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.03 | Адвокат ...

   ... а затєм, па мнаґачісьлєнним просьбам трудящіхся,

   простим указом Хам-сея буде заборонено вживання Української Мови в геть усих сферах суспільного життя, аби:


   shu пише:

   > А як весело буде наймати у суд до недешевого адвоката, ще і недешевого перекладача, а потім бігати авторизувати усі офіційні папери по перекладацьким конторам та нотаріусам.


   "нє вводіть прастих людєй в лішніє расходи"...
  • 2009.09.03 | So_matika

   Re: А Янукович і не збрехав.

   shu пише:
   > Я тількі уявляю як вони будуть потім переводити українське законодавстово на російску мову.
   Як, як. Гуглом! І зарплатню йому в кожній конторі нараховувати.

   Прозрєваю, до речі, чудовий цирк в адміністраціях, судах та нотаріальних конторах східних і південних областей. Нещодавно одеський міськвиконком впав у повний ступор через проект рішення, де фігурував "молодіжно-дозвільний центр". "Ну досуг - это же "дозвілля", или нет?" - клипала очиськами доповідачка проекту, тітонька з якогосьтам департменту. Поки члени виконкому доперли до слова "розважальний", пів-зали спітніло від мізкової напруги, а преса вся валялася долі, в судомах від сміху.
   І це побутова лексика, а що казати про юридичну?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.03 | Адвокат ...

    Ви "Руту-Плай" забули!

    So_matika пише:
    > shu пише:
    > > Я тількі уявляю як вони будуть потім переводити українське законодавстово на російску мову.
    > Як, як. Гуглом! І зарплатню йому в кожній конторі нараховувати.

    ;) а до неї,-- оновлення MS Оffice до версії 2010, а під це,-- Vista, а потім Windows 7, а вони ни 386-му процесорі не хтять, то ж,-- оновлення "заліза". Карочє, єсть, ґдє разґуляться широкой да вороватой руSSкой душе!
  • 2009.09.03 | Sean

   збрехав

   бо це можливо лише шляхом змін до Конституції. Якщо ж буде "закон", мабуть знайдуться 45 нардепуків, котрі бодай задля власного піару його віднесуть до КСУ.

   Це якщо ми ще дамо прийняти той закон, до речі
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.03 | GreyWraith

    І якщо ми дамо обрати Януковича Президентом

    Він вже раз обтікав. Обтече ще раз.
 • 2009.09.03 | yes

  Яцйем не добитий. Вже нудить від їхнього популізму.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua