МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

як нам позбутися юльки - 2

09/02/2009 | толя дейнека
свого часу в такому топіку, одразу по призначенню за поданням Ющенка прем'єрки Тимошенко і початком плідної роботи секретаріата Балоги, я пропонував стратегію позбутися Юльки. Вона полягала в тому, щоб залишити той уряд в спокої, дати йому працювати, і вони самі себе поховають.

на жаль, на шановному Вільному Форумі я не знайшов однодумців у своїй сміливій пропозиції. Більшіть гарячково вимагала бити і шматувати ненависний уряд разом з прем'єркою, негайно і якнайболяче. Особливо старався п.Анатоль.

Можна підбити проміжні підсумки. Україна чемпіон серед країн з падіння виробництва, валюти і рівня життя. Провалів в юлькіному уряді вище горла, але бютівська пропагандиська машина роднянсько-коломойських медія експлуатує образ, що комусь там мішали і не давали працювати. Частину зомбованих юльків вдається втримати, це треба визнати.

Якщо нічого не робити, але йти тим же курсом, може статися непоправне, і Юлька обійме посади президента прем'єра, спікера, НБУ, податкової, фонда держмайна і силових відомств.

Від президентської команди потрібні неординарні кроки, щоб виправити становище. Один із можливих варіантів - нагадати Юльці її пропозицію про співпрацю за певних умов. Юлька казала що підтримає президента на виборах, якщо уряду і раді дадуть працювати. На жаль, на пропозицію вискочив відповідати Балога, і Б-г його знає наскільки він був щирим і відданим президентові на той момент. Як пам'ятаємо, Балога звисока відкинув пропозицію, мов "президент не потребує, бла-бла".

На такі пропозиції треба було відповідати президенту! а не ховатися за спинами сантехників!

Але, на мою думку, не все втрачено. Саме час зараз повернутися до тої пропозиції і відповісти згодою. Юлька має зняти свою кандидатуру з президентських перегонів, публічно підтримати Ющенка, визнати свої провини і дати клятву вічної вірності. За це Ющенко обіцяє призначити її в уряд після виборів.

потрібно також розглянути наступні тактичні варіанти
- Ющенко президент, Юлька прем'єрка, але вже під контролем
- Ющенко президент, але кидає Юлю після виборів, пославшись на її старі провини або недорстатню відданність і працездатність на виборах
- Юлька безсилий президент, Ющенко дієвий прем'єр

Відповіді

 • 2009.09.02 | Анатоль

  Щось сьогодні в толі настрій грайливий

  >Більшіть гарячково вимагала бити і шматувати ненависний уряд разом з прем'єркою, негайно і якнайболяче. Особливо старався п.Анатоль.

  Ви все переплутали. То Анатоль вимагав ненависних жидів бити і шматувати разом з неграми.
 • 2009.09.03 | ak1001

  "Юлька прем'єрка, але вже під контролем" (с) толя

  це вже навіть не анекдот :)
 • 2009.09.03 | So_matika

  Красотуля!

  толя дейнека пише:
  > - Ющенко президент, Юлька прем'єрка, але вже під контролем
  І ще 5 років не чіпати, щоб вона себе поховала остаточно, заодне прихопивши на той світ українську економіку. Війни не буде, але буде така боротьба за мир, що мало хто виживе.


  > - Ющенко президент, але кидає Юлю після виборів, пославшись на її старі провини або недорстатню відданність і працездатність на виборах
  І вона вчергове відпрацьовує амплуа тендітної дами, ображеної жорстокими мужиками за те, що вона працює, а вони казли. Електоральна маса хомячків знову впевнено росте.


  > - Юлька безсилий президент, Ющенко дієвий прем'єр
  Ющенко дієвий? Ви жартуєте? Ющенко буде скільки завгодно сидіти на березі і чекати, доки труп ворога сам пропливе повз. Це може бути добре як для філософа, але як для політика в кризовий період - повна лажа.

  Ще варіанти є?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.03 | толя дейнека

   ок. Який Ющенко нам потрібний

   добре. Давайте ще глибше.
   я трохи приспаний був простинями ВФ з речекряками "Ющенку нема альтернативи".
   Але справді, треба усвідомити для себе, в якій іпостасі Ющенко потрібний нам і Україні. Напоки це був путь від поразки до поразки. Президент з сильними повноваженнями, в тому числі й кадровими, втрачає одну позицію за іншою. Що вже говорити, коли власна фракція з 40%-ю квотою Юща біжить від нього, партія розвалюється, недавній протеже йде в прямі конкуренти на виборах.
   Бютівець Лозинський - вбивця, тільки на цьому БЮТ можна було б поховати назавжди - але це не робиться. Чому? Політичний суротивник має бути покараний за гріхи. Невміння чи зрада?

   зрештою, метою має стати результат, якого натепер нема, вірніше він від'ємний. Давайте скажемо вголос, який Ющенко нам потрібний.

   Час ще є, але навіть для того щоб зберігти статус-кво, треба бігти скоріше паровоза.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.03 | Sean

    Re: ок. Який Ющенко нам потрібний

    толя дейнека пише:
    > добре. Давайте ще глибше.
    > я трохи приспаний був простинями ВФ з речекряками "Ющенку нема альтернативи".
    Добре, що прокинулися, тільки що українською мовою значить слово "речекряк"? :)

    > зрештою, метою має стати результат, якого натепер нема, вірніше він від'ємний. Давайте скажемо вголос, який Ющенко нам потрібний.
    Припустимо, що скажете, і скажете вголос. На який результат Ваші сподівання?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.03 | толя дейнека

     Re: ок. Який Ющенко нам потрібний

     Sean пише:
     > Добре, що прокинулися, тільки що українською мовою значить слово "речекряк"? :)
     якщо вам буде зрозуміліше - duckspeak, це слово з романа Орвелла. "Речекряк" ілюстрував концепцію створення "мови, незалежної від свідомості"; ідеологічно правильні вислови повинні були "народжуватися безпосередньо в гортані, без участі вищих нервових центрів".

     > Припустимо, що скажете, і скажете вголос. На який результат Ваші сподівання?
     надзадача така, щоб спільнота, в тому числі і наближена до Ющенка, усвідомила не тільки свої сильні сторони, але й причини безрезультативності деяких своїх зусиль. Якісь поразки я перелічив вище. Можу додати ще одну: уряд складався на парітетних основах БЮТ та НУ, але вплив Ющенка в уряді був незначним і танув з часом. Ну що це таке за політик, зрештою, вплив якого близький до кола власних підлеглих?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua