МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хмельницького міського голову до кримінальної відповідальності

09/03/2009 | UPA_Podilya
Хмельницька обласна організація ВО «Свобода» вимагає притягнути до кримінальної відповідальності Хмельницького міського голову, його заступника з гуманітарних питань, начальника міського управління освіти та інших посадовців, причетних до факту розповсюдження 1 вересня серед шкіл Хмельницького продукції з агітаційною символікою Комуністичної партії України.

1 вересня 2009 року поріг школи в місті Хмельницькому переступило понад 2700 першокласників. У перший день свого навчання першокласники отримали агітаційну продукцію Комуністичної партії України, нанесену на підручники та навчальні матеріали. Школярів примусили прослухали агітаційні промови представників комуністів, яким було дозволено виступати на шкільних лінійках. Такі дії комуністів та міської влади, яка «благословила» агітацію у навчальних закладах, є брутальним порушенням Конституції України, законів України «Про освіту» та «Про політичні партії».

«Поділля, яке десятки років потерпало від злочинів комуністичного режиму, зазнало страшного голодомору та репресій, тепер переживає чергову навалу комуністів, які в передсмертній агонії товчуться по кістках убитих їх попередниками українців та намагаються повернутися до влади.

Після того, як Парламентська Асамблея Ради Європи прирівняла комунізм до нацизму, такі нахабні прояви пропаганди людоненависницької ідеології є неприпустимими в європейській державі. На українській землі, яка ніколи не забуде про ріки української крові, пролиті комуністами не так давно, агітація за цю злочинну ідеологію має каратися якнайсуворіше», - зазначив голова Хмельницької обласної організації ВО «Свобода» Ігор Сабій.

Хмельницька «Свобода» вимагає притягнути до кримінальної відповідальності Хмельницького міського голову Мельника С.І., його заступника з гуманітарних питань Байдича В.Г., начальника міського управління освіти Курманського Ю. І та інших посадовців, причетних до розповсюдження у агітаційної продукції КПУ у навчальних закладах міста. Також вимагаємо вилучити роздану агітаційну продукцію і провести негайну перевірку діяльності Хмельницької обласної організації Комуністичної партії України щодо законності отримання ними коштів та правомірності здійснення агітаційної роботи. У випадку, якщо будуть виявлені порушення фінансової діяльності Хмельницької обласної організації Комуністичної партії України, вимагаємо зняти з реєстрації та притягнути до кримінальної відповідальності функціонерів цієї структури.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua