МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Технологія геноциду (/)

09/03/2009 | Тарас Токар
Китайці випробовують свої вакцини на піддослідних українських дітях: «У 2007 році в Харківській області та АР Крим проведені щеплення проти гепатиту В, кору, краснухи і епідпаротиту 2235 дітям вакциною, відомості про яку та архівні зразки, що повинні зберігатися для проведення лабораторного контролю при поствакційних ускладнення, в Центрі відсутні…».

1. Рік тому китайська компанія Sinovac Biotech Ltd. Розпочала в Україні випробовування нової вакцини Healive проти гепатиту. Експерименти проводилися на 300 дорослих і 200 дітях.

2. У грудні 2008 року в Китаї після використання препарату померла дівчинка, і випробовування були призупинені.

3. 22 липня 2009 року компанія Sinovac Biotech розпочала проводити клінічні випробовування вакцини від грипу А/H1N1 ("свинячого грипу"). Попередня фаза досліджень були призупинена 15 серпня, проте досліди тривають в Україні. Загалом «добровольців» - 1614, з них похилого віку – 101, дорослих – 706, 404 підлітки і 403 дитини у віці від 3 років.

4. Цивільний кодекс України, ч.3 ст.281 «Право на життя»: «Медичні, наукові та інші досліди можуть проводитися лише щодо повнолітньої дієздатної особи відповідно до її вільної згоди».

5. Наприкінці 2008 року МОЗ окремим наказом дозволив застосовувати в Запорізькій області вакцину «Пентаксим» зі слідами розкриття – ушкодженої внутрішньої упаковки.

6. 21 серпня 2009 року прокуратура Запорізької області відкрила кримінальну справу за фактом смерті дитини після щеплення препаратом «Пентаксим». Ще двоє дітей загинули незабаром після щеплення даним препаратом в Донецькій області.

7. З висновків Рахункової палати «Про результати аудиту використання коштів державного бюджету, виділених МОЗ України на виконання заходів з імунопрофілактики населення»: "Аудитом встановлено, що в 2007 році в Харківській області та АР Крим проведені щеплення проти гепатиту В, кору, краснухи і епідпаротиту 2235 дітям вакциною, відомості про яку та архівні зразки, що повинні зберігатися для проведення лабораторного контролю при поствакційних ускладнення, в Центрі відсутні».

Коментар. Судячи зі всього, в 2007 році 2235 дітям під виглядом планових щеплень вводили незареєстровані препарати невідомого походження. За 2008 рік дані відсутні.

P.S. Цивільний кодекс України, ч.2 ст.281 «Право на життя»: «Фізична особа має право захищати своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я іншої фізичної особи від протиправних посягань будь-якими не забороненими законом діями».

Ігор Мосійчук
http://politiko.com.ua/blogpost6317

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua