МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як думаєте, Каддафі - теж ґебешне уй**ище? (/)

09/03/2009 | Isoлято
Лівійський лідер Муамар Каддафі закликає Росію і Україну до розширення співпраці і вважає марними побоювання української сторони щодо того, що Москва їй нав'язуватиме свій вплив.

"На мій погляд, вам, сусідам, жити разом і треба більше співробітничати. Я думаю, що в Україні побоюються того, що Росія своєю потужністю може нав'язати їй свій вплив. Ці побоювання марні. Росія - партнер, соратник, вона вища за те, аби робити подібні речі. Як об'єднується Європа, так і Росія може об'єднатися з сусісдними країнами, як за часів СРСР", - сказав він в інтерв'ю, яке показав російським глядачам телеканал "Вести-24" в четвер, 3 вересня.

"І скільки б ні приймалися спроби по розділенню, Україна, Росія і Білорусь залишаться разом. У разі ж вступу України і Білорусі в ЄС, на них дивитимуться як на чужаків. Їх вважатимуть східними, другосортними", - вважає Каддафі.

"Між Росією і Україною є ряд небезпечних проблем. Особливо через поточне нагнітання обстановки. Це може привести до небезпечних наслідків для народів України і Росії. І дана ситуація є вельми складною. Позиція наших українських друзів зводиться до наступного: вони хочуть гарантій незалежності і подальшого процвітання. Російська ж сторона не опирається цьому, більш того, підтримує їх, заявляє при цьому, що не стане джерелом загрози незалежності України", - пояснив лівійський лідер.

"Що ж до гарантій незалежності, то їх реалізація може ударити по незалежності Росії. Україна вважає гарантом своїй незалежності НАТО, ЄС. Прихід же в НАТО України означає загрозу незалежності Росії. Воєначальники України говорять, що вони не дозволяють західним базам розташовуватися у себе. На це Росія відповідає: якщо Україна віллється в НАТО, то це стане вже територією НАТО, війська України стануть частиною військ НАТО. Це небезпечна річ, безпека Росії", що миттєво ставиться під удар", - сказав Каддафі.

Що стосується проблем стосунків Росії і Заходу, то, по слова лідера Лівійської Джамахирії, "викликані вони тим, що є спроба ізолювати Росію і відправляти газ з азіатського регіону до Європи через Україну".

Каддафі побоюється, що суперечності між Росією та НАТО можуть мати вкрай негативні наслідки, аж до застосування зброї масового ураження.

"Щодо спроб НАТО стосовно країн Балтії, України, Грузії, Чорного моря з приєднання до себе, чим вони сильно провокують Росію, то такі кроки можуть стати серйозним приводом для Росії вжити заходів захисту своїх інтересів усіма можливими для неї засобами", -- сказав він.

На думку Каддафі, "наслідком цього може стати застосування зброї масового ураження Росією і НАТО, що стане небезпекою для нас усіх".

"Ми хочемо попередити західні країни і НАТО про те, що їхні дії не йдуть на користь ні їм, ні зміцненню миру", - додав лівійський лідер.

За його словами, "якщо подивитися за діяльністю блоку НАТО, то він не задовольняється тим, що йому вдалося зруйнувати Радянський Союз і розчленувати організацію Варшавського Договору, у нього є бажання ще більше просунути свій вплив".

"Цими планами є плани з розповсюдження свого вирішального впливу, який оточує, душить Росію з метою її захоплення та оволодіння нею", - вважає лівійський лідер.

"Це було метою Наполеона, Гітлера, але тепер є і метою НАТО", - додав він.

Як зазначив Каддафі, "російські простори - ласий шматочок, багатий нафтою, газом, залізом, золотом". "Хотілося б попередити подібних користолюбців, що їхні домагання і надії марні, і досягнення їхньої ідеї захоплення Росії буде зовсім нелегкою справою, адже Росія - міцний горішок", - переконаний він.


http://tsn.ua/ukrayina/kaddafi-zaklikaye-ukrayinu-bilorus-i-rosiyu-ob-yednatisya.html

Савєччєґ, блін...

Відповіді

 • 2009.09.03 | Хвізик

  Каддафі,ясен пень,їхня людина.з чого б це тюля до нього їздила?

 • 2009.09.03 | Майстер

  Я ще в 70-х підозрював, що він ...удак

  коли він ходив у військовій формі і туфлях на "платформі" сантиметрів 20 заввишки. Але я думав, що ексцентричний ...удак він тільки у смаках і в особистому життя, а про країну Лівію дбає. Проте людина, котра має такі думки про кацапстан, не може дбати про рідну країну.
 • 2009.09.03 | Адвокат ...

  Схоже, що називання Хам-си екс-прем`єром,-- то обмовка по Фройду

  Я так думаю, що тех Мухомор вже "стоїть на Божій дорозі"...
 • 2009.09.03 | Sean

  ні. Царьок-вождь вульгаріс

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.09.03 | Pavlo Z.

  Ви мене уміляєте:)) Кадафі говорив російською? Ви чули?

  Чи просто читали "пєрєвод", сварганєний на Луб'янці?:)))))
  ................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
  Абсолютно не здивуюся, якщо здивується Кадафі, прочитавши переклад написаного нюсру.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.03 | Isoлято

   Ой, я з тими "васточьнимі правіцілямі" нічого виключати не можу!

   А той хвакт, що СССР свого часу озброїв Лівію пасамає німаґу, аж ніяк мої підозри не розвіює...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.04 | Мистер Кольт

    Re: Ой, я з тими "васточьнимі правіцілямі" нічого виключати не можу!

    Факт того що США озброїли Ірак під час війни з Іраном не було аж ніяк поводом Саддаму вчити англійську, а Усама Бен Ладен навідь амеріканців зневажає... тих хто йому гроши на бородьбу з совєтами давав - це все залишки холодної війни, а в ній хтось був за ціх, а хтьсь був за тих. Кадафі був за совєти - бо на шару технології, спеців давали, зброєю вооружали і таке інше... Назвав свою партію "соціалістичною" - і тут же СРСР починає на шару озброювати - дуже зручно, навіщо працювати чи нафтою торгувати? ;)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua