МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

СБУ взялася за Інну Богословську

09/04/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Служба безпеки України завершила дослідчу перевірку і передала до Генеральної прокуратури України матеріали щодо закликів народного депутата України Інни БОГОСЛОВСЬКОЇ до порушення територіальній цілісності України. Про це повідомив голова СБУ Валентин НАЛИВАЙЧЕНКО сьогодні на брифінгу.

Як передає кореспондент УНІАН, він додав, що перевірка проводилася у зв`язку з розміщенням в Криму біг-бордів І.БОГОСЛОВСЬКОЇ із закликом: "Досить ділити Севастополь! Дамо місту статус українсько-російської території!". Українська народна партія звернулася до СБУ з проханням порушити кримінальну справу за фактом розміщення таких плакатів.

"Служба безпеки України завершила дослідчу перевірку з приводу розміщення в Криму близько 20 плакатів, так званих біг-бордів, на яких містилися антидержавницькі заклики. За наслідками дослідчої перевірки наші слідчі зробили два висновки. Перше, народний депутат України свідомо це робила. Друге, ті заклики, які вона замовляла і розміщувала, ...вона усвідомлювала, що вони будуть публічними і таким чином закликатимуть громадян України з тим, щоб незаконним способом поставити під сумнів територіальну цілісність нашої держави і порушити питання щодо того, щоб представники іншої держави здійснювали контроль і управління на території України", - сказав В.НАЛИВАЙЧЕНКО.

Глава СБУ підкреслив, що в діях народного депутата СБУ вбачає "пряме порушення Конституції". "Матеріали передані до Генеральної прокуратури України для ухвалення рішення щодо порушення кримінальної справи", - підкреслив він.

Більш того, за його словами, СБУ просить Генпрокуратуру саме спецслужбі доручити розслідування цієї кримінальної справи, оскільки розслідування справ за ст.110 Кримінального кодексу України підслідно СБУ. Ця стаття передбачає санкцію до 12 років позбавлення волі. "Ми готові розслідувати цю справу, навіть незважаючи на статус народного депутата. Більш того, терміну давності немає. Якщо статус зміниться, то ця громадянка України відповідатиме згідно із законодавством", - резюмував В.НАЛИВАЙЧЕНКО.

УНІАН

Відповіді

 • 2009.09.04 | zаброда

  Re: СБУ взялася за Інну Богословську?

  Важко нам, неписьменним, втямити, зо що пан Валентин добро/злодійку Б..словську притягатиме, коли вона без рогатини чи гексагену закликає: мовляв, змінимо Конституцію, а там - дуумвірат посадимо на кримський стіл. І дружитимемо...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.04 | Микола Гудкович

   А де в закликах про Конституцію?

   Бо так можна будь-кого виправдати: мовляв, хотів спочатку змінити Конституцію та Кримінальний кодекс, щоби зґвалтування не вважалося злочином, а потім вже, без гексогену, тесезати…

   До речі, вона є народним депутатом. Дайте мені, будь ласка, лінка на законопроект щодо змін в Конституцію.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.04 | zаброда

    Re: А де в закликах про Конституцію?

    By implication... Виправдовувати таке гуїмно я не збирався, але наливайченкової логіки теж не доберу. На тлі величезних успіхів боротьби з Марковим, Цековим і легіоном подібних можна легко передбачити лише один наслідок такого чину, а саме: зростання підупалої вже уваги до Херманівни. НМСД
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.04 | Hadjibei

     СБУ ? Не смішіть...

     В Україна лише раз була нормальна СБ.
     Та, під керівництвом славної пам"яті Миколи Лебедя...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.09.06 | zаброда

      Re: СБУ ? Не смішіть...

      Так отож я і ка'у: кордону з ерефією дехвакто ніт, передавати частину території під юрисдикцію иншої держави херманівна не закликає - натомість хоче дуалізьму, додаткових кваліхфікуючих ознак також не видко. Bottomline: сбушний піар нез'ясованої етиольогії.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.09.06 | Адвокат ...

       Правда?

       zаброда пише:
       > Так отож я і ка'у: кордону з ерефією дехвакто ніт, передавати частину території під юрисдикцію иншої держави херманівна не закликає - натомість хоче дуалізьму, додаткових кваліхфікуючих ознак також не видко. Bottomline: сбушний піар нез'ясованої етиольогії.

       Себто, "спільне управління Севастополем",-- то не передача частини території? Але,-- "дуалізьмь". Хоча г-жа Баблословская полюбляє вживати инше слівце,-- ганомінімум. Але від пропозиції про спільне управління ї ґардеробомом з иншою жінкою Хєр-мановна у кокетливий спосіб відмовила сь. Не побачила вона в тім ніякого "дуалізьму"... Бо то,-- своє. А територія України,-- то чуже. А раз чуже,-- то й гандомінімум, й "дуалізьмь",-- та що хоч підійде. ;)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.09.06 | zаброда

        Атож Re: Правда?

        Про баблословську торочити - даремна річ, вона й Андорру до гандо-мінімумів записала ф палєміцком запалє. А от про формально-правові підстави для сбушно-медійного пшику мені ніхто поки пояснити не спромігся: де там диспозиція 110-ї?!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.09.07 | Адвокат ...

         Це Вам можуть спробувати пояснити ті слідчі СБУ, які

         виконали розслідування.

         Власне Вас цікавить хвормула, яку випродукували ті слідчі за для теґо, аби ҐПУ взяло до вивчення результати їхнього розслідування. Я б те ж хтів би тую хвормулю почитать.
 • 2009.09.06 | Тарас Токар

  Розслідування - під громадський контроль!

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.06 | Адвокат ...

   Як Ви уявляєте прахтично реалізацію Вашого заклику?

   Просто цікаво!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.06 | Тарас Токар

    Re: Як Ви уявляєте прахтично реалізацію Вашого заклику?

    Справу передано до Генпрокуратури. Будемо чекати від них реакції. Якщо її не буде, то вимагатимемо це Майданом та іншими ЗМІ. Можна влаштувати пікет під стінами Генпрокуратури і т. і.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.07 | Адвокат ...

     Так зрозуміло. Дякую.

     Тарас Токар пише:
     > Справу передано до Генпрокуратури. Будемо чекати від них реакції. Якщо її не буде, то вимагатимемо це Майданом та іншими ЗМІ. Можна влаштувати пікет під стінами Генпрокуратури і т. і.

     От про "инші ЗМІ",-- не ясно. Як Ви на них вплинуть плянуєте? Та й "Майдан",-- не ЗМІ...

     І про ҐПУ,-- те ж. От взяло Мєдвєдєйко і сказало: "ҐПУ не вбачає в діях г-жи Баблословской та ї публічних заявах ознак злочину. Тому ніякої проти неї справи порушено не буде". Реакція є? Є! Що пікєтуємо?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua