МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Свято наближається!!!стараннями Азарова, Добкіна і Кузьмука(\)

09/04/2009 | kotygoroshko
Азаров, Добкін і Кузьмук взяли участь у створенні Антифашистського форуму


Сьогодні у Харкові завершилася Міжнародна науково-практична конференція «Друга світова війна: уроки та значення для України», яка оголосила про створено Антифашистського форуму України.

Як передає кореспондент УНІАН, за інформацією офіційного сайту Харківської обласної ради, співголовами Антифашистського форуму обрані народний депутат України Дмитро ШЕНЦЕВ та голова Луганської облради Валерій ГОЛЕНКО.

Учасники конференції виступили з гострою критикою курсу керівництва країни “на героїзацію пособників фашизму, що діяли на території України в роки Другої Світової війни, і засудили прагнення до фальсифікації подій Великої Вітчизняної війни, ролі українського народу в боротьбі з фашизмом, ревізію наслідків війни для України”. У виступах прозвучала стурбованість відродженням у суспільстві екстремістських форм націоналізму та неофашизму, розповсюдженням ідей переваги однієї нації над іншими, расизму та ксенофобії, йдеться у повідомленні.

У виступі на конференції голова Харківської облради Сергій ЧЕРНОВ наголосив на символічності того, що конференція проходить у Харкові – найбільшому за чисельністю населення місті Радянського Союзу, що опинилося в зоні німецької окупації, і яке входить до числа найбільш зруйнованих міст Європи в результаті Другої світової війни.

С.ЧЕРНОВ вважає, що сьогодні існують спроби «відмежування історії України в роки Великої Вітчизняної війни від історії СРСР», і це, зазначив він, «є неприйнятним». «Це була спільна трагедія та спільна перемога радянського народу. Саме завдяки мужності та героїзму всіх радянських людей Європа була врятована від фашизму», - сказав голова облради.

За підсумками обговорення учасники конференції ухвалили Декларацію про створення Антифашистського форуму України, в якій сказано: «Ми проти спроб перетворити Україну на нацистський заповідник. І присікатимемо будь-які спроби зведення в ранг державної політики ідей фашизму. Ми закликаємо всіх людей доброї волі, що люблять Україну, поділяють наші погляди, приєднуватися до Антифашистського форуму України».

В конференції, повідомляє сайт облради, взяли участь Харківський міський голова Михайло ДОБКІН, народні депутати України Микола АЗАРОВ, Олександр КУЗЬМУК, гості з різних регіонів України, Росії, Ізраїлю, духовенство, науковці та представники громадськості.


постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-334564.htmlособливо розчулила фраза "Саме завдяки мужності та героїзму всіх радянських людей Європа була врятована від фашизму" в контесті дослідження російського історика на цю тему: http://www.solonin.org/full.php?show=content&id=212&type=stat

Відповіді

 • 2009.09.04 | Hadjibei

  "Ба! Знакомиє всьо ліца!..." (Класик)

  Ну, якщо такі солідні дєятєлі взялися за справу, то це вже дуууууууже серйозно.
  Яке гарне тріо....
  LOL!

  Луб"янка вже вичерпала всі свої "презерви". Запускає по колу...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.05 | kotygoroshko

   я от тільки про Кузьмука не розумію...

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.05 | Адвокат ...

    Був коли сь такий собі ґенераль Ґєрасімов...

    Бувший комадувач Київського військового округу SSСР, потім нурдуп-комуняка та за сумісництвом голова усих совоцьких ветеранів та чи не головний анти-фожист не-гебрей...

    От Кузьмук і вирішив "продовжить традицію"...
 • 2009.09.05 | zmej_gorynych

  Якщо ці ублюдки не хочуть відмежовуватися від СССР, то...

  ..нехай, падли, не відмежовуються послідовно! :fou:

  Нехай тоді не відмежовуються від свого демона-боввана вохи крупського з його надзвичайною кровожерливістю, від десятків мільйонів замордованих в гулагах, від пєсдєтс дружби з фюрером аж до 41-го року, від мордування поляків в Катині і всього іншого, йоптваю..
  А то оху.їли вже просто ці фашистські пси смердячі: мовляв, "від оцього не відмежовуюсь, а від оцього - суворо, сцуко, відмежовуюсь".

  Азаров і компашка - ФАШИСТИ нах. Як і всі, хто найголосніше кричить "тримай фашиста!!!" (тіпо всяких шісток маркових, корнілових та інших). І ніхто мене не переконає в зворотньому. Ну а найголовніші фашики - це, звичайно, наші "закляті друзі" крємляді.

  Мочи фашистську наволоч! :gun: :sol:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.05 | Адвокат ...

   Що Пахло, що Дупкін,-- хвашисти. Свідомі, переконані.

   Про Кузьмука я вже писав, пріспособлєнінєц.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.05 | zmej_gorynych

    Так-так. Саме так. Що Пахло, що Дупкін -- переконані фашисти.

    Що би вони там не в"якали.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.05 | Адвокат ...

     А "вякають" вони,-- фашизм.

     "Інтер-націоналістично"-совкового розливу, ясен пєнь. "Ряжений", а який ще вони можуть "бадяжити". Але,-- хвашизм.
 • 2009.09.05 | igorg

  Чогось іншого чекали? Ви ж бачили аналіз

  на склад органів влади у люстрації. Гарна компашка.
  І таки як не крути але так виходить що совєцька окупація нанесла українцям збитків у стократ більше ніж німецька. Те що це нарешті стане усвідомленим і тривожить найбільше гебню.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua