МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Щеплення чи нещасний випадок?

09/05/2009 | Майдан-ІНФОРМ
На Волині після щеплення «Пентаксимом» помер 5–місячний хлопчик. Лікарі запевняють: він просто захлинувся
Інф. «УМ»
http://umoloda.kiev.ua/number/1484/116/52201/

П’ятимісячному хлопчикові з села Грибовиця, Іваничівського району на Волині зробили щеплення вакциною «Пентаксим» 12 серпня, а 17 серпня дитина померла. Про це стало відомо лише тепер, і цей випадок почали пов’язувати з випадками трьох інших дітей, у Донецькій і Запорізькій областях, які померли у цей самий період після щеплення «Пентаксимом». Як і в попередніх випадках, лікарі заперечують, що причиною смерті стало щеплення. У випадку маленького волинянина висновок судово–медичної експертизи був такий: асфіксія вмістом травника, простіше кажучи, дитина відригнула і захлинулася.

Про це розповіла кореспондентові «УМ» і головний лікар Іваничівської санепідемстанції Оксана Голуб. «14 серпня, через два дні після того, як зробили щеплення, дитині перевіряли реакцію на препарат — реакції не було, не було скарг на її здоров’я від батьків, — каже пані Голуб. — А 17–го числа дитина раптом почала захлинатися, і поки батько добіг до сільського медпункту, вона вже померла. Ми зробили експертизу, і патологоанатоми встановили, що хлопчик захлинувся вмістом кишківника». Оксана Голуб стверджує, що негативна реакція на препарат мала б настати за лічені години, а не за п’ять днів. «У нас і серія «Пентаксиму» інша, ніж та, що була в Донецькій області. На Західній Україні не було препарату з тієї серії», — стверджує головлікар.

sean

Відповіді

 • 2009.09.05 | igorg

  За даних обставин МОЗ мало б залучити

  до встановлення причини смерті міжнародних експертів, лікарів, фахівців. Тобто людей неупереджених, аби зняти усі питання. На жаль довіряти нашим паталогоанатомам є дуже сумнівно. Хоча якщо самі батьки кажуть про те що малюк захлинувся то ймовірно що так і є. І Пентаксим до цього жодного стосунку таки не має. Та й минуло вже аж 5 днів від його введення.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.05 | 123

   В тому і справа що довіри цим людям нема

   І винні в цьому вони самі - так вони працюють.

   Тож "паніка" є наслідком дій не стільки панікерів, скільки цих нефахових медпрацівників, які цинічно опікуються прикриванням власної дупи замість суспільних інтересів, для чого вони суспільством утримуються.

   Подивіться їх прес-реліз щодо цього випадку:
   http://maidanua.org/static/news/2009/1252161122.html

   Можна кожне друге слово цього дебільного тексту коментувати. Просто як приклад - чому замість висловити співчуття батькам вони написали оце:

   "У кожному випадку перед введенням вакцини батьки давали інформовану згоду на проведення щеплення та були ознайомлені з можливими реакціями та ускладненнями, в чому підписувались, що підтверджується документально"

   Невже ця інформація має якийсь стосунок до питання - захлинулася дитина чи померла внаслідок щеплення?

   Характерний приклад стилю роботи цих людей.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.05 | igorg

    Однак я беруся стверджувати, що в Україні ведеться

    послідовна й масштабна антивакцинальна компанія.
    В даному випадку обєктом цілеспрямованої атаки є конкретний препарат "Пентаксим". Тож ймовірно що це боротьба за ринок вакцин. Саме тому й реакція МОЗ така вяла. Тіпа робимо ставки ...
    У нас захоплюють не тільки коньячні заводи і не тільки так грубо.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.05 | 123

     Цю кампанію ведуть медпрацівникиСвоєю діяльністю і бездіяльністю

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.09.05 | igorg

      Абсолютно безпідставна заява. Оцініть реальний стан

      дільничного педіатра для початку. Предметно. Його притиснули до землі, а зверху летить бетонна плита. За 10 років ці спеціалісти в Україні зникнуть, а може вже й за декілька років. І тоді усе буде окей.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.09.05 | Людмила

       якщо нема педіатрів, яка різниця яка вакцина?

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.09.05 | igorg

        що таке коли нема педіатрів ви зрозумієте згодом

        Коли їх не стане. І питання тут не у вакцинах. Певно що готується захоплення величезного медичного ринку педіатрії. Його перший етап - деморалізація педіатрів й підготовка вкрай негативного суспільного ставлення до них. От, почитайте, навіть на цьому форумі. Усі гріхи на їх голову. Не на уряд не управління охорони здоровя, і навіть не на МОН. А саме на лікаря. Уявіть, наприклад, водія, якого садять на 2-3 авто одночасно, не дають запчастин, пального, зафарбовують лобове скло (пасажирам заважає яскраве світло) й вимагають перевозити людей.

        До вашого відома, педіатр легко стає лікарем загального профілю, а от зворотнє - зась. Не вийде.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.09.05 | Людмила

         вчергове насмішили

         я виростила двох дітей БЕЗ послуг педіатрів.
         педіатри самі себе нищать десятиріччя, все ніяк не донищать...
         моя родина вже понад 10 років користується послугами сімейного лікаря. і змінювати нічого поки що не збирається
        • 2009.09.06 | S.D.

         А можна конкретніше? + (л)

         Хто саме і де саме наїжджав на лікарів-педіатрів в контексті того, що відбувається?

         Згадую, як рік тому після прямого ефіру головний педіатр міста Южне дякувала мені за те, що я піднімаю питання щодо повної незахищеності лікарів, внаслідок чого вони стали віковічними "стрілочниками" в чужих оборудках.

         Я неодноразово писав про це, наприклад, тут:
         http://infocorn.org.ua/2009/01/31/vakcyna_kaka_prynuzhdenye_k_zdorov%27yu
      • 2009.09.06 | 123

       Перечитайте заяву МОЗ. Нема підстав для паники від таких заяв?:)

   • 2009.09.06 | S.D.

    Стиль (л)

    http://dibrov-s.livejournal.com/119167.html
  • 2009.09.05 | S.D.

   "Такий медичний висновок–неймовірний глум! – плаче Руслана" (л)

   igorg пише:
   > Хоча якщо самі батьки кажуть про те що малюк захлинувся то ймовірно що так і є. І Пентаксим до цього жодного стосунку таки не має. Та й минуло вже аж 5 днів від його введення.

   По-перше, батьки заперечують слова лікарів і кажуть, що малюк спокійно дихав.

   http://www.simya.com.ua/articles/53/25408/
   – Нам багато людей казало, що з нашої родини зроблять посміховисько. Такий медичний висновок – неймовірний глум! – плаче пані Руслана. – Максимко був здоровим хлопчиком, я його так гляділа, так гляділа...

   Крім того, це "випадкове захлинання" було після сильного погіршення стану здоров'я, яке сталося напередодні.

   "А в неділю піднялася температура, ми її збили. У понеділок Олег поїхав по лікаря, а поки їздив, синочок помер у мене на руках. Я ще бігала до свекрухи, приїздили медики, робили штучне дихання, масаж серця. Все марно. У мене на руках він посміхнувся, кілька разів дихнув – і... все!"

   і ще:

   – Мені просто в очі сказали, що у мене немає стільки грошей, аби судитися з державою, яка вбила мою дитину... Аспірація – це удавлення?.. Подивіться оці знімки. Мій хлопчик не синій, а чистенький, біленький, лежить, бідненький, не ворушиться...

   По-друге, за правилами, в контексті вакцинації мають розглядатися будь-які погіршення стану здоров'я, що настало протягом 30 днів після щеплення.


   "Признаки асфиксии должны быть хорошо читаемы не только в анализе крови, но и по состоянию тела. НА это как раз и обращают внимание родители."

   "В данном конкретном случае мы видим явные расхождения. Ребенок непосредственно перед смертью находился под надзором врачей и дышал: "... приїздили медики, робили штучне дихання, масаж серця. Все марно. У мене на руках він посміхнувся, кілька разів дихнув – і... все!"
   Медики "приїздили", то есть с момента ухудшения состояния здоровья произошло определенное время. Ребенок умер во время реанимационных мероприятий. Я целиком допускаю попадание содержимого желудка в легкие при одновременном непрямом массаже сердца и искусственном дыхании, но то, что именно это причина смерти - я очень сильно сомневаюсь."

   Обговорення з лікарями тут:
   http://dibrov-s.livejournal.com/119916.html?thread=2162796#t2162796
 • 2009.09.06 | Bayan

  Лікарі запевняють хлопчик захлинувся? Лікарі брeшуть.

  Як і всі проплачeні захисники вбивчої вакцинації на цьому форумі.

  Продали українців за 30 сeрeбрeників.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.06 | Мартинюк

   Дитсадочки і кефір - страшніші від щеплення

   Що робиться у Джанкої! Треба позакривати і порозвалювати дитсадочки геть до їхньої матері, як дуже небезпечні для здоровя дітей заклади, породження тоталітарного сталінського минулого.

   Кефір взагалі заборонити як суспільно-небезпечний наркотик - оскільки має градуси і є засобом поширення інфкекційних хворобю. Заборонити кисле молоко, бо це саморобний домашній аналог кефіру. Ввести вкримінальний кодекс статтю за виготовлення, поширення і вживання кефіру ( молока).
   Гадаю міліціонери, прокурори та судді мене підтримають двома руками, всіма ногами і кишенями.

   Прогресивній громадськогості написати серію статей , в яких наголосити на користі домашнього виховання дітей, викрити БЕЗДУШНІСТЬ І ТУПІСТЬ БАТЬКІВ, ЯКІ ЗБУВАТЬ СВОЇХ ДІТЕЙ У ДИТСАДКИ З КЕФІРОМ. Звернути увагу громадськостьі як смердить кисляком в деяких сільських хатах і навести в якості пприкладів додаткові факти неосвіченості, аморальності та асоціальності тих хто виготовляєє аналог кефірної отрути - прокисле молоко.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.06 | Людмила

    можеш навіть і не сумніватися -

    кефір відтепер в садочках заборонять.

    кефір був єдиним продуктом, який перед вживанням дітьми не проходив термічну обробку
    http://www.intv-inter.net/article/158770/

    це мабуть, прекрасно, що діти не бачать ані свіжих овочів, ані нормальних молочних продуктів...
    і відбувається це саме внаслідок того, що батьки відсторонені від багатьох рішень, що стосуються їхніх дітей.

    от через щеплення батьки й намагаються відібрати в держави відповідальність за власних дітей (яка, між іншим гарантується Конвенцією про права дитини та Сімейним кодексом!!!)
   • 2009.09.06 | Д. А.

    Щось Ви мені своїм опусом нагадали...

    А, згадав!

    "Треба заборонити зали ігрових автоматів, казино, і увесь гральний бізнес взагалі, бо в Дніпропетровську через підпал загинули люди!"
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.06 | Адвокат ...

     Re: Щось Ви мені своїм опусом нагадали...

   • 2009.09.06 | S.D.

    Майже не сумніваюсь

    Майже не сумніваюсь, що винного у отруєнні дітей шукатимуть довго, можливо навіть знайдуть, але не покарають. Так само, як досі не покарано тих, хто відправив у реанімацію двісті дітей та одну вбив в травні того року на Донеччині.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua