МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ЄС струрбований намірами Росії підписати угоди з сепаратистами

09/05/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Європейський Союз стурбований намірами Росії підписати низку угод з Абхазією та Південною Осетією.

Як передає власний кореспондент УНІАН у Брюсселі, про це йдеться у заяві ЄС, текст якої міститься на офіційному сайті швецького головування в Євросоюзі.

“ЄС стурбований візитами Президента, прем’єр-міністра та інших високопосадовців Росії до Абхазії та Південної Осетії без попереднього узгодження з владою Грузії. Ми також стурбовані намірами Росії підписати великий перелік угод, включаючи угоду про співпрацю у військовій сфері”, - зазначається у заяві.

ЄС вважає, що такі ініціативи не відповідають принципам територіальної цілісності та не сприяють міжнародним зусиллям зі стабілізації ситуації в регіоні.

Євросоюз також висловив стурбованість зростанням напруги у грузинських територіальних водах поблизу Абхазії.

“Ми закликаємо всі сторони бути стриманими й утримуватися від провокаційних дій або будь-яких інших кроків, що можуть підвищувати напругу, з метою уникнення подальшої ескалації”, - наголошується в заяві.

Європейський Союз високо оцінив внесок своєї моніторингової місії у збереження стабільності в регіоні, однак водночас закликав відкрити європейським спостерігачам доступ на території Абхазії та Південної Осетії.

До заяви ЄС приєдналися Хорватія, колишня югославська республіка Македонія, Албанія, Боснія та Герцеговина, Чорногорія, Ісландія, Норвегія, а також Україна.

Як повідомляв УНІАН, після російсько-грузинської війни, що відбулася на початку серпня 2008 року, Абхазія та Південна Осетія проголосили незалежність і зараз фактично контролюються російськими військами.

У вересні 2008 року ЄС схвалив рішення про направлення до Грузії місії спостерігачів, однак вони й досі не мають доступу до території цих двох невизнаних регіонів.

http://www.unian.net/ukr/news/news-334616.html

sean

Відповіді

 • 2009.09.05 | Историк

  опять благословение аншлюса?

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > “Ми закликаємо всі сторони бути стриманими й утримуватися від провокаційних дій або будь-яких інших кроків, що можуть підвищувати напругу, з метою уникнення подальшої ескалації”, - наголошується в заяві.
  Т.е., ты, Медвепут, конечно, грабь и разбойничай, но как-нибудь без грабежа и разбоя...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.05 | Адвокат ...

   Влучно!

   Историк пише:
   > Майдан-ІНФОРМ пише:
   > > “Ми закликаємо всі сторони бути стриманими й утримуватися від провокаційних дій або будь-яких інших кроків, що можуть підвищувати напругу, з метою уникнення подальшої ескалації”, - наголошується в заяві.
   > Т.е., ты, Медвепут, конечно, грабь и разбойничай, но как-нибудь без грабежа и разбоя...


   "Продажная сучь-ность евро-засранців"...
 • 2009.09.05 | Историк

  логика процесса "умиротворения":

  "МИД РФ полагает, что неоднократные случаи захвата ВМС Грузии и последующего ареста грузинскими властями торговых судов третьих стран в районах открытого моря у побережья Абхазии являются ни чем иным, как вопиющим нарушением Конвенции 1982 г. по морскому праву, актами международного правового беспредела... Вся ответственность за возможные непредсказуемые последствия в этой связи полностью лежит на грузинской стороне".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua