МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Перший непрохідний - Анатолій Гриценко (/)

09/05/2009 | Тарас Токар
Я прийняв рішення і беру участь у президентських виборах.

Серед людей нерідко чую: Гриценко – перший, кращий із кандидатів, але ж він непрохідний і не переможе на виборах. Люди кажуть: Гриценко – порядний офіцер, професіонал, він дбає про людей і про державу, не краде, тримає слово, вміє жорстко наводити порядок… Але ж у нього немає грошей, його не підтримують олігархи, його рідко побачиш на екрані, тож він – непрохідний!

Згоден, за нинішніх, їхніх правил – непрохідний. Але ж ці правила нам нав’язують ті, хто сьогодні при владі, хто власне й довів Україну до прірви.

Вдумайтеся! Якщо у нас кращий – непрохідний, натомість прохідним буде кандидат, за яким мільярди й олігархи, який після обрання проводитиме не власну, а їхню політику – крастиме, дуритиме людей, здаватиме інтереси держави – тоді це вирок. Тоді ми з Вами у своїй країні не маємо майбутнього.

Зрештою, я йду в президенти, щоб змінити їхні правила.

Власних мільйонів я дійсно не маю – не накрав. У олігархів грошей теж не брав – бо на посту президента реалізовуватиму власну, а не їхню програму. Захищатиму інтереси всіх 46 мільйонів громадян, а не кількох сімей. Позичати грошей теж не буду – бо з президентської зарплати не зможу їх повернути.

І тому прошу Вашої підтримки – щоб разом ми зібрали 2,5 мільйони гривень, які необхідно внести як заставу для участі у виборах. Окрема «подяка» БЮТ і Партії регіонів, які збільшили суму застави в п’ять разів, щоб лише мільйонери могли балотуватися.

Копійка до копійки! Один внесок справи не вирішує. І Вам, можливо, здається, що невелика сума, якою Ви можете допомогти, не зарадить… Але насправді нас багато – і Ваші кошти стануть фундаментом спільної, великої справи.

Наша з Вами перемога залежить від кожного, хто приєднається! Особливо тих, хто зневірився, з відчаю готовий голосувати проти всіх, або взагалі не хоче йти на вибори. Зберемо до купи небайдужих – буде результат! Голос до голосу – здобудемо перемогу!

Бо якщо змиритися з їхніми правилами і нічого не робити – тоді нічого доброго в Україні не буде. Тож давайте зробимо – кожен свій крок! Інвестуємо у порядок!

Щоб не лише наступні покоління, але й ми з Вами могли достойно жити в іншій Україні — сильній, сучасній і заможній європейській державі. Це можливо! Повірте мені, я знаю, як змусити державу працювати для людей і працювати ефективно.

Батьки навчили мене бути відповідальним і тримати слово. Я Вас ніколи не підводив і не підведу. На кожній посаді, де довелося працювати, завжди отримував позитивний результат, навіть за найскладніших умов.

Усвідомлюю, яким непростим і виснажливим буде цей шлях – для мене особисто, для моєї сім’ї, для нашої команди. Я пройду цей шлях до кінця і не зніму своєї кандидатури на чиюсь користь. Бо серед заявлених кандидатів не бачу людини, яка могла б спрацювати на посаді президента більш ефективно, результативно і морально.

Разом з Вами і за Вашої підтримки ми достукаємося до мільйонів громадян. Які втомилися і не хочуть миритися з нинішнім хаосом і безвідповідальністю, які хочуть мати тверде відчуття порядку, впевненості, безпеки і перспективи.

Анатолій Гриценко
http://www.grytsenko.com.ua/tekst-zvernennja-anatolija-hrytsenka-do-vybortsiv.html

Відповіді

 • 2009.09.05 | Адвокат ...

  Я рад за нєґо! Він знайшов спосіб, як не вляпати сь в лайно та

  зберегти "ліцьо".

  От тіко не знаю, чи скористає він сі з своєї знахідки? ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.05 | Тарас Токар

   Re: Я рад за нєґо! Він знайшов спосіб, як не вляпати сь в лайно та

   Адвокат ... пише:
   > зберегти "ліцьо".
   >
   > От тіко не знаю, чи скористає він сі з своєї знахідки? ;)
   По-любе. Може передумати і не подати документи до ЦВК. А гроші йому залишаться... :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.05 | Адвокат ...

    Тоді він буде,-- "мєлкій ворішька"...

 • 2009.09.07 | Микола Гудкович

  Зловив Гриценка на слові (л)


  Анатолій Гриценко висловив шляхетний намір зібрати кошти на участь у виборах за допомогою народу. Бажаю йому успіху і ловлю на слові.

  http://maidan.org.ua/blogs/hudkovych/?p=3041
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.07 | Адвокат ...

   Злий Ви, піде від Вас Ґріценґа... у Президенти.

   Ну що Ви до людинки прискіпали сь? Ну сказанул красіво, аж самому сподобало сі. Так то ж він не нє со зла! А токмо, аби спасітєлє атец`цтва стать...

   До речі. Суто хвормальне питання. А що пан Ґріценґа де сь публікував вичерпний список оліґархів? Що сь я такої публікації не знайшов. :( Бо, як такого списку він не оприлюднював був, то як же ж тоді визначити, чи взяв він гроші в "народу", чи в "оліґархів"? Та й за хвормальними ознаками громадяни України, що мають аФФуєнні статки та капітали,-- суть український народ.

   То чи варто чіпляти сь до слів? ;)
 • 2009.09.07 | Mykola_2007

  А де посилання на пресс службу Анатолія Гриценка

  Останнім часом він з народом саме через неї спілкуеться(принаймі останні, що я чув). Доречі, не у кожного нар депа ця служба є :).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.07 | Адвокат ...

   Не кожен нардуп має за дружину головреда.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua