МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

«Наша Украина» буде міцною політичною силою в Донбасі

09/06/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Донецьку обласну організацію політичної партії «Наша Україна» очолив Антон КЛИМЕНКО.

Як передає кореспондент УНІАН, рішення про це ухвалила звітно-виборна конференція організації, що відбулася сьогодні в Донецьку.

На посаду голови обласної парторганізації було висунуто четверо людей, але троє з них зняли свої кандидатури з голосування. За кандидата А. КЛИМЕНКА, який залишився, проголосувало переважна кількість делегатів конференції: свої голоси «за» віддали 118 чоловік, «проти» було 6 голосів і 3 «утрималися».

У своєму короткому виступі після підсумків голосування новообраний лідер запевнив однопартійців, що він постарається «не вдарити в багнюку обличчям».

«Сьогодні відбулася значна подія для мене і, я сподіваюся, для організації. Ще раз хочу сказати, хто б що не говорив, ми були сильними, ми були іншими. Ми будемо ще сильнішими, ще міцнішими», - сказав глава організації.

Він підкреслив, що з сьогоднішнього дня «в ту справжню команду, в якій захищатимуть один одного, і сьогодні ми починаємо рух обласної організації, яка буде по справжньому міцною політичною силою в Донбасі».

А. КЛИМЕНКО запевнив, що в нинішній діяльності обласної організації «Наша Україна» будуть враховані всі минулі помилки: «Сьогодні ми мудріші, ніж були рік, два, три тому. Зі своїх прорахунків ми обов`язково зробимо висновки». Проте він додав, що «в основі нашої діяльності має бути наше минуле і наші перемоги».

Джерело: УНІАН.

Відповіді

 • 2009.09.06 | Олекса

  Re: «Наша Украина» буде міцною політичною силою в Донбасі

  Дай Боже, щоб це так і сталося, як назвалося...
 • 2009.09.06 | Sean

  не буде

  принаймні ще чорт знає скільки років (сумніваюся, що НУ взагалі стільки протягне), бо для цього їй там треба бути не "НУ", а чимось іншим
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.06 | Ігор

   Re: не буде

   Якщо в Донбасі почують, що НУ на Прикарпатті наваяла у галузі культури, то їй прийде швидкий гаплик. Керівників закладів культури Галичини призначали по партійному принципу. Ось воно все і впало на аматорський рівень.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.06 | samopal

    Цікаво, які саме заклади ви маєте на увазі.

    Сільські клюби, чи районні "драмтеатри"?
    Зрештою, народна творчість та прохвесійна самодіяльність у нас сягнули всеукраїнського, загальнодержавного рівня. І не лише в галузі культури... :sol:
 • 2009.09.06 | Pavlo Z.

  Початок створення ПРНУ:)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua