МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Криму Російська громада розпалює сепаратизм

09/06/2009 | lustration
ГО “Люстрація” звернулась до Голови Служби безпеки України Валентина Наливайченка з проханням розслідувати причетність голови Російської громади Криму Сергія Цекова до розпалювання сепаратизму та зазіхання своїми діями на територіальну цілісність України

“Голові Служби безпеки України
Наливайчеку В.О.

Шановний Валентине Олександровичу!

Громадська організація «Люстрація» вимушена звернутись до Вас у зв’язку із протизаконними заявами Голови російської громади Криму Сергія Цекова, які пов’язані з пропагандою війни та посяганням на територіальну цілісність і недоторканість України та містять ознаки державної зради. Так, на сайті газети «Українська правда» (www.pravda.com.ua/news/2009/8/28/100556.htm) розміщена стаття «Західна преса лякає бойовими діями в Криму».
У зазначеній статті Голова російської громади Криму Сергій Цеков висловив надію, що «Росія підтримає кримський сепаратизм настільки ж однозначно, як і аналогічні прагнення Південної Осетії і Абхазії».
Вищевказана заява Голови російської громади Криму Сергія Цекова просякнута ідеями сепаратизму, тобто прагненням до відокремлення Автономної Республіки Крим від України.
Громадська організація «Люстрація» вважає вищевказані висловлювання Голови російської громади Криму Сергія Цекова такими, що посягають на територіальну цілісність та недоторканість України, оскільки порядок викладення поширеної інформації та використані в ній мовні засоби вказують на підтримку останнім прагненням до відокремлення Автономної Республіки Крим від України, в тому числі і насильницьким шляхом, що є нічим іншим як пропагандою війни.
На підставі викладеного, керуючись ст.94 КПК України,

ПРОШУ:

Перевірити викладену у листі інформацію стосовно Голови російської громади Криму Сергія Цекова.
У разі виявлення ознак злочину, порушити стосовно Сергія Цекова кримінальну справу за статтями 110, 111, 436 Кримінального кодексу України.”

Голова ГО «Люстрація» Олег Осуховський


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua