МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Після якого сигналу Гітлера Сталін кинувся "рятувати" українців(

09/06/2009 | АБВГ
Західної України для... Російської імперії. Кинувся зі всіх ніг!!!
Бо Гітлер 7 вересня 1939 року недвозначно підтвердив бажання створити незалежну Україну, якщо СССР не встигне вдарити в спину Польщі до закінчення німецько-польської війни.
П.С. Це, до речі, прояснює пронімецькі погляди багатьох українців на початку Другої світової війни. Можна також згадати, що саме на наживку української незалежності у формі УССР і Радянська Росія спіймала післяреволюційну Україну на іржавий імперський гачок...

http://militera.lib.ru/db/halder/1939_09.html

Гальдер Франц Halder Franz
Военный дневник

7 сентября 1939 года
12-й день мобилизации

Главком у фюрера (во второй половине дня 7.9): Три возможных варианта развития обстановки.

1. Поляки предлагают начать переговоры. Мы к ним готовы на следующих условиях: разрыв Польши с Англией и Францией; остаток Польши будет сохранен; районы от Нарева с Варшавой — Польше; промышленный район — нам; Краков — Польше; северная окраина Бескидов — нам; области [Западной] Украины — самостоятельны.

Відповіді

 • 2009.09.06 | igorg

  О! Тоді стає зрозумілим за які саме заслуги

  отримав комфортну старість Еріх Кох. Адже це саме він переконав Гітлєра цього не робити. Адже якщо зважити, що Україна територіально більша за Німеччину, то її ресурсного й людського потенціалу мало б якраз вистачити аби стерти комунізм з політичної карти назавжди. До того ж це був би дуже гарний союзник для колонізації Росії :). Але, звісно, що самостійність українців була очевидною як Сталіну так і Гітлеру. Довелося б рахуватися як із політичним партнером.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.06 | yes

   Ги-ги. Пані Меркель тих самих поглядів зараз, що і Гітлер тоді.

  • 2009.09.06 | АБВГ

   За цей спротив Еріх Кох заслужив у Сталіна звання героя СССР

   Бо аби німці визнали незалежну Україну, Совєти не встояли б.
   Німці, на відміну від Совєтів, були чесними і завжди сповіщали про свої людиноненависницькі плани. Не перейняли передовий комуністичний досвід "кажи одне - роби протилежне". Важко, чи що, було пообіцяти таку дурницю, як незалежність України? Он комуністи пообіцяли в 1917-1920 - і виграли! Що там недосвідчену Україну, СССР он ввесь світ дурив 70 років майбутнім небувалим щастям! Шляхетнішими були нацисти за комуністів. Прямо лицарями на їхньому фоні.
   Тому, думаю, і чесний Геббельс заслужив свого Героя Совєцкого Союза за провал пропагандистської роботи в Райху. За те, що правду не маскував.
   Визнай Гітлер Україну - давно були б вільними.
   Стікаючи кров"ю Захід все одно виграв би війну.
   Ввів би війська, як в Європу і Японію.
   І робили б ми зараз машини не гірші за німецькі і шили б одежу, як італійці...
   Звання Героя України давати нікому.
   Крім героїв УПА.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.06 | stryjko_bojko

    а якби при Мазепі була проголошена незалежна Україна

    АБВГ пише:
    > За цей спротив Еріх Кох заслужив у Сталіна звання героя СССР.Бо аби німці визнали незалежну Україну, Совєти не встояли б.
    > Німці, на відміну від Совєтів, були чесними і завжди сповіщали про свої людиноненависницькі плани. Не перейняли передовий комуністичний досвід "кажи одне - роби протилежне". Важко, чи що, було пообіцяти таку дурницю, як незалежність України? Он комуністи пообіцяли в 1917-1920 - і виграли! Що там недосвідчену Україну, СССР он ввесь світ дурив 70 років майбутнім небувалим щастям! Шляхетнішими були нацисти за комуністів. Прямо лицарями на їхньому фоні.
    > Тому, думаю, і чесний Геббельс заслужив свого Героя Совєцкого Союза за провал пропагандистської роботи в Райху. За те, що правду не маскував.
    > Визнай Гітлер Україну - давно були б вільними.
    > Стікаючи кров"ю Захід все одно виграв би війну.
    > Ввів би війська, як в Європу і Японію.
    > І робили б ми зараз машини не гірші за німецькі і шили б одежу, як італійці...
    > Звання Героя України давати нікому.
    > Крім героїв УПА.
    ==================
    тоді ми були би давно могутньою Європейською Державою.
    І можливо би не було такої кровопролитної 2-ї Світової Війни.
   • 2009.09.06 | Майдан

    Еріх Кох - колишній член політбюро Комінтерну.

    Довгий час керівник комуністів Східної Прусії. Те що він творив на тій частині України, якою він керував , мало на меті єдине - збурити максимальний опір населеня. Працював чітко , так звані невдалі замахи Кузнецова - насправді ділові зустрічі і передача іннформації.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.06 | Хвізик

     не похоже (л)

     http://en.wikipedia.org/wiki/Erich_Koch
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.09.06 | АБВГ

      Читав щоденники Гебельса. Той мрійливо зауважував, що кращі наци

      сти виходять з комуністів.
      Соціал-демократів перековувати в нацистів дуже важко.
      Не розумів діалектику, що нацист - то вже зіпсований зачатками моралі комуніст. Не потрібно було перековувати, а вживати в натуральному виді, згідно з призначенням - нищити розумне, добре, вічне.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.09.06 | Хвізик

       цьому я охоче вірю. а от допису пана майдана - віри немає

       якщо може довести - буду радий
       а як ні, то й ні
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.09.07 | АБВГ

        Увага! Дванадцятий пленум Комінтерну - ключова дата!

        Це ж жарт, продовження переліку "заслуг" нацистів в організації перемоги Радянського Союзу у війні.
        А комуністів в Німеччині на початку тридцятих було як жаб в озері:
        На выборах 1932 года компартия Германии получила наибольший результат на выборах за всю её историю — 16,9 % голосов.
        От саме їх Гебельс дуже нахвалював за те, що швидко стають ідейними нацистами.

        ПС Ті ж самі процеси ми бачимо зараз в Росії. Комуністи практично зникли. Перетікли до фашистів.

        ППС Да, забув нагадати, що саме після того, як комуністи взяли 16,9% голосів в Німеччині в 1932 році, Сталін заставив 12-й пленум Комінтерну зосередити боротьбу німецьких комуністів саме на соціал-демократах, як більш небезпечних ворогах, ніж "фашисти". Дорога Гітлеру була відкрита. Тобто поки Гітлер:
        Альберт Норден
        Уроки германской истории
        Отрывки для информации:

        «В организации господствует тяжелая депрессия. Инспекторы партии собрались у фюрера. У всех настроение очень подавленное. Вечером Фюрер был у нас дома. Никак не удается создать надлежащее настроение. Мы все очень удручены, главным образом виду того, что существует опасность развала всей партии. Доктор Лей звонит по телефону: положение в партии обостряется с каждым часом. Фюреру нужно немедленно вернуться в «Кайзергоф»... Фюрер часами ходит по комнате отеля взад и вперед. Потом он останавливается и говорит: «Если партия разрушится, то я в три минуты положу конец всему с помощью пистолета» (8 декабря 1932 г.).

        Сталін йому протягує руку допомоги:

        http://www.sgu.ru/files/nodes/9738/12.pdf
        XII пленум ИККИ в августе–сентябре 1932 года Коммунистический Интернационал оказался совершенно не готов к событиям 1933 года в Германии, ведь фашизм и социал-фашизм (то есть социал-демократия) рассматривались как различающиеся только в смысле их тактики. Понятие «фашистская диктатура», против которой должна была организовываться народная революция, в понимании деятелей компартии Германии было формой политики буржуазии и двух флангов ее
        поддержки: нацистов и социалистов.
        В резолюции X пленума ИККИ (июль 1929 года) "социал-фашизм" был объявлен "особой формой фашизма в странах с сильными социал-демократическими партиями". Редактируя документы пленума, Сталин внёс в них следующее добавление: "Пленум ИККИ предлагает обратить особое внимание на усиление борьбы против "левого" крыла социал-демократии, задерживающего процесс распада соц.-демократии путём сеяния иллюзий об оппозиционности этого крыла к политике руководящих с.-дем. инстанций, а на деле всемерно поддерживающего политику соц.-фашизма"[3]. Такая установка была ложной уже в силу того, что никакого "распада" социал-демократии не происходило. В 1928 году компартии капиталистических стран насчитывали в своих рядах 583 тыс. чел. (в 1921 году - 1 млн. 516 тыс., т. е. почти втрое больше), тогда как партии Социалистического Интернационала - 6 млн. 637 тыс. чел., на 350 тыс. больше, чем в 1923 году.

        Честные коммунисты, наблюдавшие реальную расстановку политических сил в капиталистических странах, указывали Сталину на абсурдность отождествления социал-демократии с фашизмом. В июне 1929 года народный комиссар иностранных дел Чичерин направил Сталину письмо, в котором называл "крики о социал-фашизме" нелепым вздором и предупреждал, что основывать политику на подобных ложных установках - "значит вести Коминтерн к гибели"[4]. Спустя год Чичерин был снят со своего поста и отстранён от всякой политической деятельности.

        Установка на нанесение главного удара по социал-демократии и особенно по её левым элементам как "маскирующимся" и поэтому более опасным врагам рабочего класса, чем его открытые враги - фашисты, была закреплена на XVI съезде ВКП(б), где Молотов выдвинул задачу "всемерного отпора наступающему фашизму и социал-фашизму". Несколькими месяцами ранее Сталин вписал в проект первомайского воззвания ИККИ слова о том, что против Советского Союза готовят интервенцию не только капиталистические государства, но "и их прислужники из лагеря социал-демократов ... ".

        XI пленум ИККИ (март-апрель 1931 года) охарактеризовал развитие социал-демократии как "непрерывный процесс эволюции к фашизму", и назвал социал-демократические партии "активным фактором и проводником фашизации капиталистического государства"[7]. В проект тезисов доклада Мануильского на XI пленуме Сталин вписал: "Разоблачение социал-демократии, разоблачение II Интернационала, высвобождение рабочих масс из-под влияния социал-демократии, изоляция и преодоление социал-демократии есть очередная задача коммунистических партий, без разрешения которой невозможна успешная борьба пролетариата за свое освобождение от цепей капитализма"[8]. Таким образом, документы Коминтерна исключали всякую возможность союза между коммунистическими и социал-демократическими партиями с целью создания единого рабочего фронта против наступления фашизма.
       • 2009.09.07 | igorg

        Ось тут дещо більше,

        http://de.wikipedia.org/wiki/Erich_Koch
        Однак тема цієї персони розкрита дуже слабо. Те що ця особа комфортно дожила віку в комуністичній Польщі говорить дуже багато.
        Ось тут ще дещо http://www2.maidan.org.ua/n/hist/1249314252
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.09.07 | АБВГ

         А на Еріхові Коху особливих злочинів не було

         про що свідчить ввесь рід його діяльності.
         Він просто тимчасово замістив Кагановича на посту намісника і продовжував нищити українців і вивозити українське багатство за межі України.
         От аби він визнав незалежність України - то в усіх церквах РПЦ йому до цих пір співали б анафему і був би він найлютішим ворогом українського народу. І повісили б моментально по арешту, щоб зайвого не балакав.
         А так Кох втримав Україну в потрібному стані до приходу комуністів, за що йому честь і спокій.
         ПС Комуністом він таки не був.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.09.07 | igorg

          Судячи з усього він був агентом Сталіна

          При чому одним із найцінніших й ідейно дуже близьким. Сталін такої штуки як вдячність не знав. Але таки цінив особисту відданість.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.09.07 | АБВГ

           Re: Судячи з усього він був агентом Сталіна

           Дуже малоймовірно.
           Можна згадати і долю переважної більшості агентів Комінтерну - майже всі були розстріляні Сталіним. У того дах після того, як пішов на "третій термін вождя", поїхав по повній схемі - скрізь ввижались подвійні агенти і змови. Як не міг Зорге дістати - то хоч його жінку вбив... Типовий портрет довоєнного агента: єврей, комуністичний активіст, нелегал, виклик до Москви за орденом, ... покійник.
           Всі документи доводять, що не було у Сталіна агентів ні в вищих, ні в середній ешелонах ієрархії Райху.
           Хоча в двадцятих роках щось спільне комуністів і нацистів таки поєднувало... Повстання спільні піднімали. Потім шляхи розійшлись. Як з Троцьким, що теж в історії КПСС залишився "фашистом".
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.09.08 | Мірко

            Re: Судячи з усього він був агентом Сталіна

            АБВГ пише:

            > Всі документи доводять, що не було у Сталіна агентів ні в вищих, ні в середній ешелонах ієрархії Райху.<

            А Мартин Борман?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.09.08 | АБВГ

             Думаю, що це теж міф: дві потужні сили СССР були паралізовані

             Дві потужні сили держави російської майже не проявили себе у війні. Обоєми особливо щільно займались комуністи.
             Це розвідка і флот.
             В Другу світову війну совіцький флот ввійшов маючи лише одного офіцера з дореволюційним досвідом.
             В розвідці таких взагалі не було.
             А ці дві сфери потребують спеціалістів і традицій.
             Звідси і грандіозний провал обох.
             ...
             Тому і придумували комуністи Штірліца, що прототипу не було. Нічим було хвалитись. Борман з того ж ряду. Харєю яка Маті не вийшов ;)
             ...
             Ставка на неврастеників з Комінтерну і невдах з комуністичних партій зарубіжжя плюс нищення всіх передвоєнних агентів, а також загальна сервільність радянської системи з її принципом вгадати думки начальства, ці фактори просто паралізували роботу зовнішної розвідки СССР, що утонула в протиречних плутаних доповідях агентів.
             ...
             Цікаво, що двох найбільш розкручених "розвідників" - Зорге і Кузнецова - начальство намагалось розстріляти...
             ...
             Що правда - Лєнін був частково креатурою німецького Генштабу, а Гітлер - ВКП(б) і особисто Сталіна.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2009.09.08 | GreyWraith

              Re: Думаю, що це теж міф: дві потужні сили СССР були паралізовані

              АБВГ пише:
              Дві потужні сили держави російської майже не проявили себе у війні. Обоєми особливо щільно займались комуністи.
              Це розвідка і флот.

              Щодо розвідки я б не погодився. У 1943 році операцію "Цитадель" таки виявили, тому зуміли в районі Курська організувати стратегічну оборону. (ну перед війною таки косяків радянська розвідка напорола. Скажімо, вона видумала, що у німців є більше, ніж 10000 танків...)

              Звідси і грандіозний провал обох.
              Совки люблять ржати як коні над участю європейських збройних сил у Другій Світовій війні. Але, наприклад, флот Норвегії потопив один німецький крейсер. На рахунку ВМФ СРСР за всю його історію жодного потопленого ворожого крейсера і чогось більшого не було.

              ...а також загальна сервільність радянської системи з її принципом вгадати думки начальства,
              Так, сервільність - це особливість будь-якої недемократичної системи.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.09.08 | АБВГ

               Під час війни в СССР був ерзац ринкової економіки в усьому:

               виживав найсильніший. Організував те змагання саме Сталін, міняючи виконавців, допоки не натрапляв на потрібного. Методом тику. На фронті і в промисловості.
               А на війні і результати як на ринку - вже через тиждень чи місяць ясні кожному.
               Тому і розвідка під час війни самоочистилась і вже могла дещо адекватно оцінювати. Лизоблюди відсіялись. Не помітити Курську дугу , правда, було важко. :)
               Але все-таки великих перемог розвідка не мала, масштабу "Енігми", захопленої британцями.
               І ні одного великого імені не залишила.
               Все якісь дрібні терористи і підривники Хрещатику.
               ...
               ПС Сталін ще й більш важливу річ у німців підмітив, розвідав - і з 1943-го року РККА воювала по німецьким статутам. "Совіцький устав" переробили на пруський лад.
           • 2009.09.08 | igorg

            Я думаю що основні секрети не розкриті

            й навряд чи будуть розкриті. Й документи чи свідків шукати тут намарне.

            В таких речах ці люди не залишали ні найменших слідів. Вони діяли й діють як мафія. Жодних слідів. Але залишається головний слід - дуже дивні кроки певних людей й дуже дивні наслідки. Із зовнішнього погляду невтаємничених це виглядає невмотивовано. Й це НМД саме той випадок.

            Ось іще дивний випадок. У Кіровограді. У скромного електрика після смерті в будинку виявилося цінностей (твори мистецтва) на суму більше 44 млрд доларів. Все це загребла СБУ. Електрик "підпільний" колекціонер безумовно співробітничав з КГБ (або із якимись іще могутнішими органами). Просто прикиньте масштаб цієї суми, яку оберігала ця непримітна людина. Безумовно, що самостійно він і 1/1000000 частини й не зібрав би й не втримав би. От і думайте що це таке, чиє, звідки і для чого та про масштаби роботи.
   • 2009.09.08 | АБВГ

    От прочитав наказ Еріха Коха своїй адміністрації в Україні

    "Будьте твердими і чесними з місцевим населенням".
    Ну, чи не дурний?
    Брехунець в кожну квартиру - і з ранку - про небувалі успіхи в побудові нового щасливого життя!
    А вони: "Ми вас будем нємножко вєшальт."
    Не то комуністи. Вєшальт нє нємножко, а тотально, зате брехальт - від душі! І встояли 70 років!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua