МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Проблеми Кам'янця-Подільського

09/07/2009 | UPA_Podilya
Кам’янець-Подільська міська організація ВО "Свобода" направили міському голові Анатлію Нестеруку звернення щодо нагальних проблем міста.

"Свободівці" висловили стурбованість екологічним станом р.Смотрич та її приток. Зокрема, р.Дібруха, що впадає в р.Смотрич на Карвасарах, часто несе викиди спиртового заводу та мазуту невідомого походження. У звернення Кам’янець-Подільської "Свободи" наголошується, що водоспад "Гунські криниці" забруднюється каналізаційними стоками, а штучний водоспад навпроти ТЕЦ виявився каналізаційним. Стурбуваність викликає і скидання нечистот та звалища сміття, розсташовані на берегах річки Смотрич.

"Свободівці" вимагають від міської влади стоврити комісію щодо підтвердження забруднення та виявлення осіб, винних у цьому, та вжити негайних заходів для усенення забруднення.

Друга проблема, з якою звернулися члени Кам’янець-Подільської міської організації ВО "Свобода" до міської влади – це не належне шанування у місті національних героїв. У місті і досі з’являються меморіальні дошки комуністичним діячам, зокрема готується місце під пам’ятник Горшкову.

"Встановлення пам’ятника Горшкову в Кам’янці-Подільському буде розцінюватися нами як відверте загравання із п’ятою колоною, що є проімперською силою північного сусіда. Ми будемо жорстко реагувати на прояви антиукраїнської політики у місті", - зазначає голова Кам’янець-Подільської міської організації ВО "Свобода" Віктор Притуляк.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua