МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Для встановлення пам’ятника Мазепі не вистачає голосів БЮТу

09/10/2009 | Тарас Токар
Народний депутат, член політради «Нашої України» Микола Кульчинський у коментарі сайту RAZOM розповів про проблеми, які виникають зі встановленням пам’ятника Івану Мазепі в Полтаві.

«Пам’ятник вже готовий, при чому можна сказати, що завдяки бажанню людей, адже саме вони здали на його будівництво 1 мільйон 200 тисяч гривен. Нам залишилося зібрати ще 400 тисяч гривень – саме такий борг сьогодні перед творчою групою, але виробники готові почекати, і якби не проблеми з міською владою, пам’ятник Івану Мазепі вже був би встановлений», - розповідає депутат.

«Це буде найкращий пам’ятник в Полтаві, це справжній витвір мистецтва, а не лише дань історії. Відповідно, такий пам’ятник вимагає достойного місця розташування. І проблема полягає в тому, що місце, яке міська рада виділила під цей пам’ятник, абсолютно не прийнятне – його там ніхто не бачитиме», - наголосив «нашоукраїнець».

«Я розмовляв з головним архітектором, художником, ми вибрали інше місце. Міський голова пообіцяв, що прикладе всіх зусиль, щоб це місце було затверджено, але це підкреслив, що це питання вирішуватиме сесія, і він не може гарантувати, як проголосують депутати»,- каже Кульчинський.

«Насправді, це лукавство. Якщо проголосують «Наша Україна» та БЮТ, а саме цю політичну сил представляє мер Полтави і вплив на депутатів в нього колосальний, цих голосів буде достатньо. Тоді це рішення буде прийнято, і ми зможемо спокійно поставити пам’ятник, а ні – то доведеться розпочинати акції протесту», - підкреслив депутат.

Джерело: http://www.razom.org.ua/news/2685/

Відповіді

  • 2009.09.11 | Bogun

    БЮТ чекає на відмашку від Кремля, щоб передати вказівку

    полтавським товарищам


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua