МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

На чому тримається рейтинг Тимошенко? Аж впрів, але знайшов!

09/11/2009 | yes
Недавно шукав причину такої підтримки народної до Тимошенко. Все наче алогічно, ну звідки!!

І, схоже, знайшов пояснення: мильні серіали. Років десять вони залазили у підкірку, щоденно, без дози народ не міг дня витримати: зупинялися станки, ревіли недоєні корови - народ дивився Марію і їй подібних. На ранок переповнені трамваї, автобуси обговорювали всі деталі.

Ми тоді догадувалися, що це технологія. Але тільки щоб відволікати увагу і збивати боротьбістські настрої.

Крім того, хто пригадує, газети тоді рясніли різними космічними пришельцями та жидофобськими серіалами: продовження у наступному номері.

Технології через ЗМІ тоді працювали як і зараз, проти народу. Час пройшов, а марії залишилися.

У милі, там завжди жінка, навколо якої все крутиться, жінка, яка пробивається, попри всі перешкоди і нещастя, які звалюються на неї іт.д. Не дивно, що на це все клюнули так сильно бабипараски.

Тимошенко вже давно не та, але багатьом просто не хочеться вірити у це - у підкірці сидить все ще та інформація, яка так багато приносила позитивних відчуттів. Народ ще цупко тримається за ті символи, йому здається, що ось-ось буде остання серія і все стане хеппі-енд.

Ющенко будує правильно свою виборчу кампанію - проти Тимошенко. Згадав він їй недавно совість і п"яту колону, схоже - це перші оголошені тези його виборчих промов. Ясно, що тривале зомбування виборця можна провести тільки шоковою терапією.

Янукович більш приємлемий противник, бо він у багатьох питаннях відкритий. У питанні російської мови з ним можна відкрито полемізувати і чогось добитися, але коли на українську книжку дається нуль гривень, то дотована російська мова сама заповнить всі ніші і не потрібно законів.

Відповіді

 • 2009.09.11 | Д. А.

  На жаль, рейтинг Тимошенко тримається на бандар-лоґіці

  Тобто на лоґіці Бандар-лоґів.

  Пам"ятаєте: "Ми всі так кажемо, значить, це правда"

  Так і сучасний український бандар-лохторат готовий сприйняти за правду те, що кажуть,а не те, що є насправді.

  Не варто щось робити - достатньо казати" "Вона працює".

  Не треба намагатись вирішувати нагальні проблеми - треба казати "Мені заважають".

  І бандар-лохи аплодують.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.11 | yes

   У психології є таке поняття, як "ехо".

   Ситуація із роззомбуванням суспільства не є такою вже безнадійною.

   Суть зводиться до того, що щось постійно нав"язливе у свідомості викликає протилежну реакцію.

   Ось повторюйте неперервно "вона працює", через хвилину-дві у мозку самовільно зародиться ехо "вона Не працює"

   Ющенко говорить на логіку і емоції - там дуже важко ехо підловити. Тимошенко йде короткими і влучнимим слоганами і на тому попадеться. Тобто, передозування Тимошенкою суспільства матиме зворотній ефект для неї.

   Крім того, Тимошенко дуже довго перебуває на перших місцях суспільної уваги. Нічого нового. Результати слабі.

   Після "продалася москалям" і "все пропало" потрібен лише один прокол і її рейтин піде стрімко вниз. А вона його зробить. Може вже і зробила: "вона працює"
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.11 | GreyWraith

    Re: У психології є таке поняття, як "ехо".

    yes пише:
    Суть зводиться до того, що щось постійно нав"язливе у свідомості викликає протилежну реакцію.
    Ха, а я ще пам'ятаю "дорогого Лєоніда Ільїча". :)

    Ось повторюйте неперервно "вона працює", через хвилину-дві у мозку самовільно зародиться ехо "вона Не працює"
    Плюс до того ж будь-яка людина із елементарним здоровим глуздом знає, що справді працьовиті люди своєю працьовитістю не хваляться. Бо знають, що їх і їхню роботу оцінять за очевидними та істотніми результатами. ( до речі, чи хіба Ющенко хвалиться своїми справді суттєвими здобутками, які очевидні хоча б за зрослою кількістю автомобілів і нового житла? ;) Он я по своїх колегах бачу: вже вони їздять відпочивати не до Туреччини чи Єгипту, а до західної Європи) А коли людина направо і наліво розповідає, як вона невтомно працює, то тут очевидно щось не так...

    Тобто, передозування Тимошенкою суспільства матиме зворотній ефект для неї.

    Крім того, Тимошенко дуже довго перебуває на перших місцях суспільної уваги. Нічого нового. Результати слабі.

    Звернули увагу, наскільки "юлопам" не подобається згадка того сумного факту, що Тимошенко вже на посаді далеко не перший день, а позитивних результатів її не такої вже і малої праці нема і не передбачається? ;) Щось Самопал відгавкнувся, що програма уряду розрахована на 5 років, на що я тут же написав, що по-перше, для того, аби переконатися у тому, що борщ прокис, достатньо спробувати одну ложку, а не доїдати цілу тарілку, а по-друге, студенти, що замість копіткої праці протягом усього семестру намагаються визубрити матеріал за ніч до іспиту, як правило провалюються... Після цього зауваження він десь пропав. ( певно, їм методички не рекомендують ув'язуватися у затяжні бої і при перших ознаках, що опоненту пальця до рота не клади, радять шукати лохів для охмуряння в іншому місці. :lol: НМД правильна тактика, бо ресурси економить. )

    Після "продалася москалям" і "все пропало" потрібен лише один прокол і її рейтин піде стрімко вниз. А вона його зробить. Може вже і зробила: "вона працює"
    Схоже на те. Видно, росіяни торік зробили велику помилку, задавши БЮТ закороткий повідок, в результаті чого вилізли проколи і з Грузією, і з Полтавою, і з кацамолом. :) Хитрішими треба було бути, бо тепер втрати виборців не відновиш (русануті на всю голову і так товчуться навколо ПРУ і тому подібного).

    І з цією горе-працею теж, схоже, подібне буде...
 • 2009.09.11 | Slavix

  Re: На чому тримається рейтинг Тимошенко? Аж впрів, але знайшов!

  yes пише:
  >
  > І, схоже, знайшов пояснення: мильні серіали.
  >
  > Ми тоді догадувалися, що це технологія. Але тільки щоб відволікати увагу і збивати боротьбістські настрої.

  Яка ж вона подла ця Тімошенніца, до цих виборів 10 років готувалася, технологією чесний люд гнобила :)
  >
  > У милі, там завжди жінка, навколо якої все крутиться, жінка, яка пробивається, попри всі перешкоди і нещастя, які звалюються на неї іт.д.

  Не завжди. Он кедєто-солдато-спецнази - те саме "мило" з додаванням армєйской рамантікі. Там взагалі жінки постільки-поскільки, але в кожній серії (з тих що я бачив) бурхливі любовні мелодрами, типу в армії тільки й роботи що раз на день пошикувався, а далі цілий день бігай шукай шо стирить або кому вдути...
  >
  > Ющенко будує правильно свою виборчу кампанію - проти Тимошенко. Згадав він їй недавно совість і п"яту колону, схоже - це перші оголошені тези його виборчих промов.

  Знайшов де тягатися з Тимошенко: в бовтографії :) З її риторичними здібностями Ющенку (з відсутністю таких) навіть не варто рипатись.
  На чому н.м.д. тримається рейтинг Тимошенко?
  1. На вмінні говорити. Під час своїх промов, вона охоплює широку аудиторію, як за демографічними, так і соціальними показниками, кожну тезу проговорює двічі: один раз на прийнятному фаховому рівні, для фахівців в тій чи іншій галузі, другий раз пояснює простою мовою що вона наговорила для нефахівців в цій галузі, промови конкретні та втемні, так би мовити "цільові": стрибнув долар - курсова політика, день шахтаря - про престижність шахтарської праці і т.п., не говорить зайвого, майже ніколи не жестикулює і не водить очима (що ускладнює виявлення брехні), сидить собі лапки склавши та з надривом в голосі говорить "вумні" вєщі, в одній промові акцентується на 3-7 тезах, абстрактні речі підкріплює очевидними прописними фактами і т.п.
  Інші фаворити за цим показником пасуть задніх:
  Яценюк "умнічає" і весь час ніби ухиляється та від чогось тікає, за манерою говорити скидається на "ябєду-атлічніка", ніби і правильні речі говорить, але складається враження, що "нафатался вєршков", видав на публіку і тікає від конкретики;
  Януковічь - дуб-дубом, складається враження, що двійошник читає віршика зі шпаргалки, навіть коли експромтом відповідає на запитання (на чому тримається його рейтинг - для мене велика загадка, хіба типу он наш, данецкій, атамстім...).
  Манеру Ющенка коментувати не буду, щоб не образити Ваші світлі почуття до нього.
  2. Тимошенко використовує просту перевірену часом схему подачок: Юліна тисяча, підвищення пенсій військовим, зарплат бюрократам, компенсації за різного роду аварії і т.п. тобто використовує доступні економічні важелі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.11 | Хвізик

   корочє! бліже к дєлу

   Slavix пише:
   > 2. Тимошенко використовує просту перевірену часом схему подачок: Юліна тисяча
   де мої 1000 гривень???????
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.11 | GreyWraith

    Потерпи, рідненький! Тьотя Юля тебе любить...

    ... і обов'язково віддасть. Колись. Як тільки курс долара буде 20 гривень, от тоді і віддасть.
  • 2009.09.11 | yes

   Re: На чому тримається рейтинг Тимошенко? Аж впрів, але знайшов!

   Slavix пише:
   > 2. Тимошенко використовує просту перевірену часом схему подачок: Юліна тисяча, підвищення пенсій військовим, зарплат бюрократам, компенсації за різного роду аварії і т.п. тобто використовує доступні економічні важелі.
   Це розраховано на певний рівень суспільної свідомості. Воно не може весь час працьовувати. Тим більше, що все перелічене вище не було виконано у повній мірі. Були обіцянки, їх народ зустрів на ура, але далі хтось перешкодив все зробити, як було наобіцяно. Чим далі, тим із більшою недовірою її слухатимуть.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua