МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Будні боліваріанського соціалізму (л)(/)

09/11/2009 | GreyWraith

На минувших выходных жители Венесуэлы ринулись в магазины за туалетной бумагой, поскольку в стране прошли слухи, что, наряду с молоком и мясом, ее вскоре будет трудно достать. Бизнесмены утверждают, что подобная нехватка товаров связана с государственным контролем над ценами, однако чиновники обвиняют в ней высокий спрос и излишнюю запасливость граждан. По словам министра финансов Родриго Кабесаса, «мы знаем, что в стране происходит укрывательство туалетной бумаги. Группа бизнесменов старается таким образом создать впечатление нехватки товаров во время выборов».

http://prian.ru/news/6266.html?from_subscribe=1

Хто ще пам'ятає совок, думаю, не здивується ні дефіцитам, ні особливо їхнім поясненням з боку чиновників. :) Думаю, і танки потрібні пану Чавесу для оборони не від злих американців, а від власного народу.

Відповіді

 • 2009.09.11 | Адвокат ...

  А яким боком теє сі стосує укр-суч-політики?

  Або,-- хучя б,-- України?

  Як на ІМНО,-- офф-топік. Нє?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.11 | Simpleton

   Re: А яким боком теє сі стосує укр-суч-політики?

   Щиро кажучи, страшeнно заінтригований тим фактом, що ким тільки тут нe називали Тимошeнко (особливо старається п. Шутeр, називаючи її Кучмою, з яким у нeї НМД дужe мало спільного), алe нe пам'ятаю, щоб її назвали українським Чавeсом, хоча аналогія просто кидається у вічі.
  • 2009.09.11 | GreyWraith

   Бо в цій самій українській політиці...

   ... друзями і однодумцями цього самого Чавеса аж шкварчить. На превеликий жаль. :( І не тільки різні КПУ, СПУ, ПСПУ і тому подібне сміття, за яке розумні і чесні люди і так не голосують, а до подібного схиляється БЮТ, на яких дехто може і повестися.

   І от я хотів зайвий раз нагадати, що одним із наслідків соціалізму (і тісно пов'Язаної із ним русофлії) є дефіцити, в тому числі і туалетного паперу, який за совка не даремно був легендарним...
  • 2009.09.11 | Хвізик

   і в нас, і в них правлять любителі солідаризмуCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua