МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А чи не висунути Горбуліна в Президенти? (/)

09/11/2009 | Almodovar
Спочатку стаття в "ДТ". http://www.zn.ua/1000/1550/67168/
Вельми!
За останні роки це єдиний тверезий і реальний аналіз. Ну, за Кабудом, Горбулін -агент КДБ.
Але чи не він - найменш заангажований і найбільш адекватний?

Відповіді

 • 2009.09.11 | Хвізик

  БНГ

  Almodovar пише:
  > Ну, за Кабудом, Горбулін -агент КДБ.
  Вам сюди
  http://www.scribd.com/doc/13483981/National-Security-Ukrainian-dimension-by-Gorbulin-Litvinenko
 • 2009.09.11 | Woodstock generation

  Три причини чому ні

  1. Запізно
  2. Думаю пересічний українець взагалі не знає, хто це такий
  3. Добрий аналітик - не означає добрий менеджер. Хоча може він і добрий менеджер - просто він більше відомий як аналітик.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.11 | Хвізик

   +4. не варто розпорошувати сили. краще зосередитися на Ющенку

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.11 | Almodovar

    Ще точка зору (/)

    http://www.zn.ua/1000/1550/67164/
    Доволі проросійська. І деякі речі доволі тхнуть останніми російськими висссловлюваннями. Але бегето чого раціонального. Принаймні, ще 5 років організаційної та ідеологічної бездарності і тупості Ющенка держава не витримає. Він патріот?
    перефразуючи поета: " Я - патріот? Се новина для мене!"
   • 2009.09.24 | Shadow

    Re: +4. не варто розпорошувати сили. краще зосередитися на Ющенку

    РыдалЪ
 • 2009.09.11 | Хвізик

  тривожно мені після статті горбуліна

  тривожно мені після статті горбуліна
  аналіз правильний, і я з ним повністю згоден
  В той же час, я не певен, що пропозиція заінтересувати Китай і запросити від нього військових ґарантій є вдалою. У випадку ядерної війни з Росією, Китай ґарантовано програє, бо ані за кількістю боєголовок, ані за їх потужністю він не може зрівнятися з росіянами. Крім того, в Китаї при владі така сама банда, як і в Росії, і швидше за все, вони мають купу закулісних домоленостей між собою. Не забуваймо, що Китай получив ядерну зброю від Росії, а за це має бути їй вдячним довіку. Також нагадаю, що зовсім недавно Прутін подарував китайцям шмат землі.
  Голіцин взагалі вважав, що видима ворожнеча між СССР і Китаєм була лиш виставою розіграною для західного світу. Комуністам так легше було просувати свої інтереси. Корочє, невідомо, яка буде ціна тих китайських ґарантій, якщо ми їх навіть і получим
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.12 | Хвізик

   ще троха добавлю. Зараз модно порівнювати ситуацію з тим, що бул

   було перед Другою світовою війною.
   То я ризикну провести паралель. Туреччина тоді получила гарантії від Гітлера, і в результаті, коли Гітлер програв, заледве уникнула совєцької окупації. Лиш геграфічна незручність для вторгнення і спритність дипломатів, котрі швидко переметнули країну на бік США, їх врятувала від цього. Боюся, в нас цих можливостей не буде.
   Наш головний порятунок - у наполяганні на союзі із США

   Дивно мені, що Горбулін - розумна людина, виступив з ТАКОЮ небезпечною пропозицією. Невже наші справи настільки кепські?
 • 2009.09.12 | Адвокат ...

  Горбулін та Бадрак зробили дві цікавих пропозиції.

  Пропозиція перша, Україні. Визнати, що єдиним критерієм для обрання Президентом України має стати здатність кандидата ехвективно протистояти мацькальській експансії та можливій аґресії.

  За великим рахунком Горбулін та Бадрак мають цілковиту рацію: Президент України, який піде під руку Мацькви, назад живим не прийде. Бо і живим го песиголовці не залишать, та й вертати сь вже буде нікуди.


  Попозиція друга, Китаю. Використати терени України для оточення Мацькалії додатковою армією "мирних завойовників".

  Єдене що викликає скепсис, так це те, чи стане КНР ухвалити своїми ВЗНП такий же ж закон про оборону, який ухвалили мацькалі? Як що ні,-- "дружба з Великим Китаєм",-- справа з розряду марної праці. Як що ж такий закон китайці ухвалять,-- Україна може в один день стати сильно збільшеним по площі півостровом Даманскій...


  Так що справи наші кепські, як що не стане се чудо.
 • 2009.09.12 | BROTHER

  Думаю, що Кабуд має рацію що до Горбуліна

  Almodovar пише:
  >Ну, за Кабудом, Горбулін -агент КДБ.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.12 | Адвокат ...

   А що Вас на таку думку сподвигло? Просто цікаво!

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.12 | BROTHER

    Текст статті з першого повідомлення

    Ось цей: http://www.zn.ua/1000/1550/67168/

    Пробачте мене, але я висловлюю власну думку виключно. Я не дуже знаюся на українському політикумі, не дуже знайомий з дрібницями. Але текст статті, який наведений у початковому повідомленні, навів мене на таку думку.

    Якщо буде цікаво, можу спробувати пояснити. Чи не треба пояснювати?

    P.S. Я з Запоріжжя. А це Горбулін: http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BE%D1%80%D0%B1%D1%83%D0%BB%D1%96%D0%BD_%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80_%D0%9F%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.12 | Адвокат ...

     Так я, власне, про Вашу думку,--

     точніше про ї виникнення,-- й питаю. Як Вам не важко,-- поясніть!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.09.25 | BROTHER

      Re: Так я, власне, про Вашу думку,--

      "Это была великая школа, как и работа в ЦК КПУ. Уметь работать с людьми больше нигде так не учили."

      "Зато могу похвастать: за 13 лет работы в ЦК Компартии Украины на меня ни одной жалобы не поступило."

      " Я сознательно ушел из широкого информационного поля по двум причинам. На протяжении пяти лет я на общественных началах руководил Национальным центром евроатлантической интеграции и Институтом проблем национальной безопасности. Когда был освобожден от должности советника Президента, я с большой радостью перешел к полноценной, ежедневной деятельности директора Института проблем национальной безопасности. Это доставило мне очень много новых забот и хлопот, но я получал от них большое моральное удовлетворение. За это время институт, как мне кажется, неплохо справлялся с задачами, которые перед ним ставил аппарат Совета нацбезопасности и обороны. К тому же мы издали несколько научных монографий, статей и выпустили новый журнал "Национальная безопасность: украинское измерение". Я не хвалюсь, но мне, кажется, удалось организовать работу коллектива. Эта первая причина. Кстати, по- прежнему руковожу Национальным центром евроатлантической интеграции, хотя ни один чиновник НАТО в Брюсселе, ни один посол не верит, что я занимаюсь этой трудоемкой работой на общественных началах."

      http://www.facts.kiev.ua/archive/2009-01-16/93455/index.html
 • 2009.09.12 | Sean

  він не балотуватиметься. точно

  хоч висувай хоч не висувай
 • 2009.09.12 | Абу

  при всій контроверсійності окремих тез, це перший матеріал з про

  позиціями

  я б пропонував шановному товариству задуматися, і можливо трохи додати.

  отже, пропонується зосередити 90% сил спецпризначення у потенційно небезпечних регіонах, а також збільшити чисельність подібних підрозділів. Імхо, я б підтримав.

  Зі свого боку я б задумався над діяльністю окремих ЗМІ (таких як Кримська правда, наприклад), функціюванням так званих "бійцівських клубів" та секцій з рукопашного бою (наприклад, навколо Севастополю їх чомусь таки багатенько), діяльністю не тільки проросійських але й позірно (підкреслюю це) українських радикальних організацій (на моє імхо хоча б таких як УНТП, Патріот України).

  що ще?

  крім того, потрібне громадське об'єднання "ваших і наших" українців, для того щоб громадськість хоч якось тиснула на своїх лідерів. щоб не було, як слушно зауважив обзервер ситуації, коли спільноти типу "Немає часу" залишаються поза цим і ми всі гуртом витрачаємо сили на деструктивну війну самі з собою. коли боротьба з юлею (вітею) є сенсом життям (або для когось роботи) на кораблі, в якому вода заливає трюми.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.12 | Sean

   так +

   Абу пише:
   > отже, пропонується зосередити 90% сил спецпризначення у потенційно небезпечних регіонах, а також збільшити чисельність подібних підрозділів. Імхо, я б підтримав.
   так-так-так (с)

   > крім того, потрібне громадське об'єднання "ваших і наших" українців, для того щоб громадськість хоч якось тиснула на своїх лідерів.
   Добре б сформулювати спільні для всіх позиції чи то принципи.

   Причому ндм мову треба вести саме про "за що", а не "проти чого/кого".
   І таких спільних знаменників навряд чи є сенс одразу пробувати знайти багато. А почати з небагатьох, але надважливих.
  • 2009.09.12 | ziggy_freud

   Re: задуматися, і можливо трохи додати...

   Абу пише:
   > Зі свого боку я б задумався над діяльністю окремих ЗМІ (таких як Кримська правда, наприклад), функціюванням так званих "бійцівських клубів" та секцій з рукопашного бою (наприклад, навколо Севастополю їх чомусь таки багатенько), діяльністю не тільки проросійських але й позірно (підкреслюю це) українських радикальних організацій (на моє імхо хоча б таких як УНТП, Патріот України).

   так.
   - відверто антидержавна діяльність ЗМІ є проблемою. В ситуації, коли друкується і вільно поширюється антидержавна пропаганда, в країні проводиться гучна спецоперація моральної боротьби з голими цицьками.
   - діяльність бійцівських клубів, казачєств та ін. теж є проблемою, в багатьох випадках штучно створеною. В Україні практично неможливо просто піти і займатись спортом, щоб на спорт не навісили ідеологію або членство в сумнівному угрупуванні. Варто згадати роль імпортних казАков на Кавказі і в Придністров*ї, щоб безумовно завертати їх з кордону.

   - щодо аццкого фошизма.уа (не плутати з правими), його риторика підозріло часто нагадує дугінську версію "євразійства" в автоперекладі, навіть запозичення в старшіх європейських колег ті самі; я просто не вірю в його автентичне походження.

   щоб видавати в Криму нормальні ЗМІ треба не так щоб багато ресурсу. Там напевне знайдеться пара десятків журналістів і пара десятків організаторів процесу.

   і на нормальні спортивні секції теж треба менше, ніж на феєрверки та запрошення зірок естради.

   > крім того, потрібне громадське об'єднання "ваших і наших" українців, для того щоб громадськість хоч якось тиснула на своїх лідерів. щоб не було, як слушно зауважив обзервер ситуації, коли спільноти типу "Немає часу" залишаються поза цим і ми всі гуртом витрачаємо сили на деструктивну війну самі з собою. коли боротьба з юлею (вітею) є сенсом життям (або для когось роботи) на кораблі, в якому вода заливає трюми.

   еге-ж...
  • 2009.09.12 | Д. А.

   Щодо першої пропозиції

   Абу пише:

   >
   > отже, пропонується зосередити 90% сил спецпризначення у потенційно небезпечних регіонах, а також збільшити чисельність подібних підрозділів. Імхо, я б підтримав.
   >

   Сили спецпризначення треба зосереджувати в потенційно найбільш безпечних регіонах, щоб в разі несподіваного удару не втратити їх за одну-дві години.

   "И пала грозная в боях,
   Не обнажив мечей, дружина" ©
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.12 | Адвокат ...

    Як на мя, і Ваша пропозиція, і пропозиція панів Горбуліна та

    Бадрака є хибною.

    Сили спеціяльного призначення не розумно "концентрувати". Вони мають бути весь час в русі, як отії стратеґічні нуклерні ракети на рухомих плятхвормах. А саме головне, аби той рух був добре спланований та забезпечений, був ехвективний та несподіваний для ворога як зовнішнього, так і унутрішнього. Для початку, можна скористати сь "задачею комівояжера". ;)
  • 2009.09.12 | observеr

   в мене, їй Бо', дежа вю (трохи офтоп)

   Абу пише:

   > крім того, потрібне громадське об'єднання "ваших і наших" українців, для того щоб громадськість хоч якось тиснула на своїх лідерів. щоб не було, як слушно зауважив обзервер ситуації, коли спільноти типу "Немає часу" залишаються поза цим і ми всі гуртом витрачаємо сили на деструктивну війну самі з собою. коли боротьба з юлею (вітею) є сенсом життям (або для когось роботи) на кораблі, в якому вода заливає трюми.

   у вересні-жовтні 2004го я переконував Каськіва, що саме час писати перелік громадянських вимог до Ющенка. по-перше, це вигідно чисто політично для Пори,по-друге, і головне - корисно для України. бо інакше майбутня революція піде до дупи...
   нині. кажу НЧистам: саме час писати перелік вимог Громадянського суспільства до Юлі. бо чергові п'ять(10?) років підуть до дупи. але на це немає часу - легше критикувати Юща і захоплено цитувати матюки від Коробової
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.12 | Адвокат ...

    Чи не бажає кулєґа закликать до такої ж роботи

    observеr пише:


    > у вересні-жовтні 2004го я переконував Каськіва, що саме час писати перелік громадянських вимог до Ющенка. по-перше, це вигідно чисто політично для Пори,по-друге, і головне - корисно для України. бо інакше майбутня революція піде до дупи...
    > нині. кажу НЧистам: саме час писати перелік вимог Громадянського суспільства до Юлі. бо чергові п'ять(10?) років підуть до дупи. але на це немає часу - легше критикувати Юща і захоплено цитувати матюки від Коробової

    прихильників Януковічя? А як вони на Вашу пропозицію пристануть,-- то запропонувати і їм, і прихильникам Тімошенко написать спільний перелік?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.12 | Sean

     а як на думку пана, може існувати в природі

     прихильник Януковича і при тому категорично за законність, захист права власности і відлагоджений державний механізЬм? Ну теоретично
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.09.12 | Адвокат ...

      Доволі легко, без зайвої напруги.

      Тіко їхня кількість,-- мізерна.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.09.12 | Sean

       аналогічно

       Адвокат ... пише:
       > Тіко їхня кількість,-- мізерна.
       Більше того, я їх знаю. Але їх таки так, небагацько. Просто я про те, що з деякими з них я "пішов би у розвідку", а читаючи деяких полум'яних агітпропівців типу правильного (нмд) напрямку, хочеться у тому напрямку йти іншою стежиною
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.09.12 | Адвокат ...

        Re: аналогічно

   • 2009.09.12 | Предсказамус

    Имитация деятельности

    observеr пише:
    > нині. кажу НЧистам: саме час писати перелік вимог Громадянського суспільства до Юлі. бо чергові п'ять(10?) років підуть до дупи. але на це немає часу - легше критикувати Юща і захоплено цитувати матюки від Коробової
    Написать такой список - не проблема. Хоть сегодня. Что дальше? Вы знаете способ заставить Тимошенко (Ющенко, Яценюка, Гриценко и т.п.) выполнить наши требования? Писать списки - не мешки таскать. А вот принудить политиков эти списки хотя-бы прочесть мы не в состоянии. Гражданский и политический актив перестал быть силой, к которой прислушиваются. Именно в этом проблема. И именно ее нужно решать. Мы ее решаем?
    Что касается меня, думаю и всех (по крайней мере большинства) активных участников НЧ, к поиску решения мы готовы. И начинать нужно с поиска того, что нас объединяет, остальное приложится. Как думаете, нынешние участники "Пульсу громадянського спротиву" согласятся принять участие в этом процессе (пусть даже возглавить - мы не гордые)?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.12 | observеr

     саме так. за таку характеристику НЧ, нагадаю, Ви мене і забанили

     Предсказамус пише:
     > observеr пише:
     > > нині. кажу НЧистам: саме час писати перелік вимог Громадянського суспільства до Юлі. бо чергові п'ять(10?) років підуть до дупи. але на це немає часу - легше критикувати Юща і захоплено цитувати матюки від Коробової
     > Написать такой список - не проблема.

     ну то напишіть.

     > Хоть сегодня. Что дальше?

     та хоча б уколову, який об вас постійно ноги витирає, пред'явити

     з іншого боку, для вас та ж сама портновщина є прийнятною (бо не можна грати в шах там, де з вами грають у чапаєва - так здається?). то як ми домовимся?

     >Вы знаете способ заставить Тимошенко (Ющенко, Яценюка, Гриценко и т.п.) выполнить наши требования?

     знаю. не використовувати аргументацію "це краще, що вона могла зробити в тій ситуації" - це справа її ПіАрщиків випрадовувати шефа, а не громадян. інакше це не громадяни, а дєвочкі на разогрєвє

     > Писать списки - не мешки таскать.

     тю. та хоч ЩОСЬ зробіть

     > А вот принудить политиков эти списки хотя-бы прочесть мы не в состоянии.
     Гражданский и политический актив перестал быть силой, к которой прислушиваются. Именно в этом проблема. И именно ее нужно решать. Мы ее решаем?

     закрившись в гетто, де набйільш обговорювана тема - ДТП з кортежем прем'єра? навряд чи

     > Что касается меня, думаю и всех (по крайней мере большинства) активных участников НЧ, к поиску решения мы готовы. И начинать нужно с поиска того, что нас объединяет, остальное приложится. Как думаете, нынешние участники "Пульсу громадянського спротиву" согласятся принять участие в этом процессе (пусть даже возглавить - мы не гордые)?

     якщо ви покажете здатність критично ставитись до дій політиків, то думаю що погодяться. інакше - на це й справді немає часу
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.09.12 | Предсказамус

      Конструктив так и прет

      Спорить с гоневом - лень. С желанием сотрудничать - все ясно. Успехов в борьбе.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.09.12 | observеr

       вибачте, але я не бачив конструктивних НЧистів

       за весь час мого перебування на вашому форумі не було ЖОДНОЇ теми, де б обговорювались помилки вашої лідерки.
       на мою думку цей шлях громадянської активності ( єдиний порятунок від Яника - Юля, тож не будемо її критикувати до інавгурації) - хибний : окрім того що ви так лише шкодите вашій лідерці, так ви ще й відкидаєте будь яку можливість до порозуміння з людьми, які бажають Україні добра ну ніяк не менше за вас

       але успіхів і вам
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.09.12 | Предсказамус

        Вам просто хочется повоевать.

        А мне не хочется.
        Через полгода решится очень многое в судьбе Украины, это важнее, чем тыкать Вас носом в каждую, мягко говоря, неточность, начиная от "не було ЖОДНОЇ теми, де б обговорювались помилки вашої лідерки" и заканчивая "відкидаєте будь яку можливість до порозуміння з людьми, які бажають Україні добра ну ніяк не менше за вас".

        Ввиду того, что здесь идей, кроме "против всех" и "за Ющенко", а также предложения покаяться, найти не удалось, будем искать дальше.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.09.12 | observеr

         мені не хочеться ні Юлі ні Яника

         і я до останнього шукатиму можливість третього шляху

         Предсказамус пише:
         > А мне не хочется.
         > Через полгода решится очень многое в судьбе Украины, это важнее, чем тыкать Вас носом в каждую, мягко говоря, неточность, начиная от "не було ЖОДНОЇ теми, де б обговорювались помилки вашої лідерки" и заканчивая "відкидаєте будь яку можливість до порозуміння з людьми, які бажають Україні добра ну ніяк не менше за вас".

         ну то покажіть пальцем на того, з ким з неюлефанів Ви змогли порозумітись?

         > Ввиду того, что здесь идей, кроме "против всех" и "за Ющенко", а также предложения покаяться,

         ...і то конструктивніше за безумовну і мовчазну підтримку Юлі
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.09.12 | Предсказамус

          Успешных поисков. Об остальном - после февраля 2010

       • 2009.09.12 | Большой Брат

        Re: вибачте, але я не бачив конструктивних НЧистів

        observеr пише:
        > за весь час мого перебування на вашому форумі не було ЖОДНОЇ теми, де б обговорювались помилки вашої лідерки.
        > на мою думку цей шлях громадянської активності ( єдиний порятунок від Яника - Юля, тож не будемо її критикувати до інавгурації) - хибний : окрім того що ви так лише шкодите вашій лідерці, так ви ще й відкидаєте будь яку можливість до порозуміння з людьми, які бажають Україні добра ну ніяк не менше за вас
        >
        > але успіхів і вам
        ===А вот не надо ля-ля! тем было - валом! Причем, открывал , именна, Предсказамус... Пошукайте, знайдете.===
        ЗЫ. А чо меня в баню не отправляют, ить ругаюсь с обитателями, ток, что матом Йулку не крою...
    • 2009.09.12 | DADDY

     Фі, колего пан НЧ, примусити їх на стільки елементарно

     шо аж нецікаво про це говорити.
     Громадське суспільство в Україні на стільки вже чисельне, що об"єнавшись з метою донесення вимог, може суттєво погіршити фінальний результат, якщо вже сьогодні почати поширювати "вірус" про те, що імярек кандидат не хоче реагувати на перелік запитань від ГС вже зараз - то який з нього буде "демократичний" президент.
     Здатність вчасно відреагувати на зворотній зв"язок від суспільства є цікавим і наріжним.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.09.12 | Предсказамус

      Вы так думаете? ОК.

      Не вопрос. Но есть просьба - запускайте аналогичный проект на ВФ, адресованный Ющенко. Договорились? Будет интересно сравнить и вопросы, и результаты.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.09.12 | DADDY

       Re: Вы так думаете? ОК.

       Чому тільки пиатння до Ющенка? До всіх. Ось моя думка - і в цьому докорінна відмінність до Вашої позиції.
       Ви зациклюєтесь на 2-3 особистостяхї, а я пропоную висувити однакові умови для всіх.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.09.12 | Предсказамус

        Ну, не знаю...

        DADDY пише:
        > Чому тільки пиатння до Ющенка? До всіх. Ось моя думка - і в цьому докорінна відмінність до Вашої позиції. Ви зациклюєтесь на 2-3 особистостяхї, а я пропоную висувити однакові умови для всіх.
        Моя позиция покуда в том, что это бесполезно. Но мне предложили составить список даже не для 2-3 личностей, а для одной. Из чего я и исходил.

        Единый список требований ко всем? Это даже интереснее - посмотреть, насколько списки ВФ и НЧ будут совпадать.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.09.12 | Абу

  і ще - це класно звичайно вічно виясняти КГБіст Горбулін, чи ні

  але подрочити можна і в іншому місці і з іншого приводу
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.12 | Sean

   отож

   і, головне, не виносячи це на публіку :)
  • 2009.09.12 | observеr

   .

   Абу пише:
   > але подрочити можна і в іншому місці і з іншого приводу
 • 2009.09.12 | yes

  Вже зустрів дві пропозиціі на союзників - чеченці, а от китайці

  Є одна поправка для п. Горбуліна: Розвитку України нічого наразі не загрожує, крім сповільнення темпу чи тупцювання на місці.

  Хто такий Горбулін? Чому його раптом витягнули з нафталіну. (Здається Ющенко його недавно радником призначив?)

  Друг Кучми з комсомольських часів, а потім партійних. Номенклатура. За сильний вплив на Кучму його назвали навколокучмівські євреї сірим кардиналом.

  Армію потрібно посилювати, але як? Єханурова відправлено у відставку. А решту міністрів, або літаки будуть збивати, або не будуть нічого робити, бо так хоче кремль.

  Ми говоримо про люстрацію і водночас із відкритим ротом слухаємо "аналітику" старого номенклатурщика. :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.12 | observеr

   ну то порадте спеціаліста з нацбезпеки - не номенклатурника

   yes пише:

   > Ми говоримо про люстрацію і водночас із відкритим ротом слухаємо "аналітику" старого номенклатурщика. :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.12 | yes

    Re: Я не знаю. Але чи потрібно у ситуації, коли і так все ясно?

    Україні потрібне НАТО, а не Китай.
    Україні потрібні аналітики у питаннях, як позбутися при владі тих, що гальмують вступ до НАТО.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.12 | Хвізик

     це так

     yes пише:
     > Україні потрібне НАТО, а не Китай.
     > Україні потрібні аналітики у питаннях, як позбутися при владі тих, що гальмують вступ до НАТО.
    • 2009.09.12 | observеr

     Вам ясно як захиститсь від ймовірної агресії РФії наступного рок

     у? розкажіть

     у Горбуліна можливо трохи й шокуючий, але план. і він вже точно менш фантастичний, ніж швидкий вступ у НАТО
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.09.12 | Хвізик

      Re: Вам ясно як захиститсь від ймовірної агресії РФії наступного рок

      observеr пише:
      > у? розкажіть
      >
      > у Горбуліна можливо трохи й шокуючий, але план. і він вже точно менш фантастичний, ніж швидкий вступ у НАТО
      я вважаю, Україна має наполягати, щоб її стратегічні партнери, насамперед США, виконали свої зобов‘язання, а від метання між сторонами толку не буде
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.09.12 | observеr

       "наполягати, щоб США виконала зобов'язання".Вам самому несмішно?

       ну он Грузія таки наполягала . і?
       (і це ще за Буша!)

       Хвізик пише:
       > observеr пише:
       > > у? розкажіть
       > >
       > > у Горбуліна можливо трохи й шокуючий, але план. і він вже точно менш фантастичний, ніж швидкий вступ у НАТО
       > я вважаю, Україна має наполягати, щоб її стратегічні партнери, насамперед США, виконали свої зобов‘язання, а від метання між сторонами толку не буде
     • 2009.09.12 | yes

      Re: У 2010 провокації можуть бути, але агресії - ні.

      Давайте логічно?

      1. До другого туру виборів у 2010 році агресії ні провокацій не буде, бо це підтримка Ющенку.
      2. Якщо перемагає не Ющенко, то агресія й так не потрібна, бо Україна почне рухатися по Білоруському сценарію.
      3. Якщо перемагає Ющенко, то це вже пізно робити агресію, зразу після виборів, можна нарватися на світову колізію. Бо що означатиме перемога Ющенка для України і для світу? Вона свідчитиме, що московські ставленики не мають підтримки в Україні.

      Стосовно України, то Росія має дуже мало степенів свободи. Доки ГТС є українською і доки Росія не матиме альтернативних шляхів транспортування, доти її агресія проти України є самогубством. Їй потрібно завойовувати всю Україную, а це не реально.

      Реальним є конфлікт навколо Севастополя, але і до нього не дійде - там дураків воювати не має. Бомбити його - це на своїх бомби кидати, іт.д.

      Висновок такий: Гірше всякої видуманої війни України з Росією є становлення маріонеткового режиму в Україні, типу Лукашенкового у Білорусії.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.09.13 | BROTHER

       Розмовляв з одним грузином три дні тому

       yes пише:
       .....
       > Реальним є конфлікт навколо Севастополя, але і до нього не дійде - там дураків воювати не має. Бомбити його - це на своїх бомби кидати, іт.д.
       > ....
       *******************************************************

       Він спитав мене, як справи. Я сказав, що погані, Росія зайо..є! Він сказав, що Україна - це не Грузія, дорожче вийде кацапам. Я без ентузіазму погодився, але заперечив, що Грузія, про всяк випадок, без ПО та Абхазії монолітна, а в Україні 10-12млн відвертих росіян. На що грузин, тільки но замислиться, будьласка, він сказав, що це гарно, бо так кацапи злякаються вас бомбувати, бо покладуть своїх. Я війни не бачив, а він вже зна, шо воно таке, і як це бува, хто кого бомбуватиме, а хто ні. Він знає про Цхінвалі, я йому заперечив, мов, сильно кацапи не бомбували південних осетинів? А він і каже: осетини не росіяни.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.09.13 | Адвокат ...

        Мацькалям,-- по цимбалах, кого бомбувати.

        Хучь абхазів, хучь ґрузинів, хучь українців, хучь свою п`яту кольону в Украні. Хучь самих себе. Мацькалі,-- то ракова пухлина на тілі сучасної цивілізації.

        Між иншим. "Нєдальок тот час", коли пруцяки стануть тим же самим на тілі нещасної України. ТЮльки вже стали.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.09.14 | BROTHER

         Не зовсім по цимбалах

         Якщо вони ставлять за мету контролювати територію, то мають зберегти на цій території своїх з числа місцевих. Навіть схід України - це велика площа землі.
       • 2009.09.13 | Pavlo Z.

        Грозний-1995 Тисячі мешканців-етнічних росіян, загиблих від бомб

        російської фронтової авіації.
        BROTHER пише:
        > він сказав, що це гарно, бо так кацапи злякаються вас бомбувати, бо покладуть своїх. Я війни не бачив, а він вже зна, шо воно таке, і як це бува, хто кого бомбуватиме, а хто ні. Він знає про Цхінвалі, я йому заперечив, мов, сильно кацапи не бомбували південних осетинів? А він і каже: осетини не росіяни.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.09.14 | BROTHER

         З Грозного росіяни виїзджали масово перед війной

         До війни, тобто десь наприкінці 80-х початку 90-х у Грозному мешкали більше 200тыс руських. Частина тих, хто не виїхав, а поїхали майже всі порівняно з двома стами тисячами, для Москви є зрадниками, або "засланими козачками".
  • 2009.09.12 | Хвізик

   Горбуліна варто вислухати

   yes пише:
   > Ми говоримо про люстрацію і водночас із відкритим ротом слухаємо "аналітику" старого номенклатурщика. :)
   Горбулін - мудра людина і тонкий знавець кремлівських інтриг. Має дуже якісну освіту, довгий час, разом з Кучмою, працював на передовому (за світовими мірками) високотехнолоічному підприємстві на такій посаді, на котрій не ніг не знати планів Кремля спрямованих на загарбання світу. Його варто вислухати, навіть якщо пропоноване ним рішення нам не підходить
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.12 | yes

    Слухати варто всіх. але, прошу, не перебільшувати його досвіду.

    Не той досвід і не не там накопичувався.


    Хвізик пише:
    > ...разом з Кучмою, працював на передовому (за світовими мірками) високотехнолоічному підприємстві на такій посаді, на котрій не ніг не знати планів Кремля спрямованих на загарбання світу.

    По планах СрСр загарбання світу я здавав екзамен - науковий комунізм називався. :)
 • 2009.09.12 | Pavlo Z.

  Я за!. А щодо статті - аналіз класний, висновок - нелогічний.

  На хріна Китаю захищати Україну від Москви?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.12 | observеr

   ну дик молдову ж він взяв на утримання...

   Pavlo Z. пише:
   > На хріна Китаю захищати Україну від Москви?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.12 | Pavlo Z.

    Брав. Допоки там правили безроздільно комуністи.

 • 2009.09.13 | Абу

  чому цей текст надзвичайно важливий

  тому що (с) хоч автори і без_права_натиснути_кнопку, але вони - знакові фігури в українському секторі безпеки. І на Острові, і в Лісі і на Ірининській і на Камєнєва, і в будинку на Повітрофлотському проспекті цей текст вже прочитали дуже уважно. Не мало генералів і офіцерів досі довіряють думці Горбуліна, і вони почули те що треба в цих умовах - сигнал що хтось готовий БИТИСЯ, попри зраду, корупцію або клінічний ідіотизм всієї верховної влади країни. Тузлу зупинила саме так - чітко сказавши Москві: "мы будем драться, мы будем умирать"

  з авторами можна і треба сперечатися, але сигнал чіткий і правильний
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.13 | observеr

   цікаво дочекатись реакції з того боку

   хоча б через п'ятоколонщиків

   з іншого боку, стаття орла певною мірою теж є відповіддю - цікаво чи випадковість що обидві статті в одному номері? чи просто обидва аналітики проінтепретували якусь з останніх подій (можливо непублічних) настількі серйозно, що одночасно вирішіли - час
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.13 | Адвокат ...

    Питайте у Юлії Володимирівни...

    observеr пише:
    > хоча б через п'ятоколонщиків
    >
    > з іншого боку, стаття орла певною мірою теж є відповіддю - цікаво чи випадковість що обидві статті в одному номері? чи просто обидва аналітики проінтепретували якусь з останніх подій (можливо непублічних) настількі серйозно, що одночасно вирішіли - час

    Мостової. Мона попитать у "бравоґо польковніка", але він суворо береже сімейнівійськові таємниці. ;)
  • 2009.09.13 | Адвокат ...

   Ви все вірно сказали, окрім тего, що стаття панів

   Горбуліна та Бадрака,-- не сиґнал. Радше, це відчайдушний заклик бити сь з мацьковською навалою попри мізерні шанси на перемогу.

   Тіко де зара знайти вояків УПА, яким тей заклий, власне, й був спрямований?
 • 2009.09.13 | Pavlo Z.

  У Вас є для цього 2,5млн грн?:))

 • 2009.09.24 | Хвізик

  Щодо Китая. Горбулін знає щось, чого не знаємо ми

  За де-якими даними в Китаї накопичилося сильне роздратування Росією. Раз навіть Жемінь Жибао недавно була опублікувала антиросійську (за китайськими мірками) статтю. Проблема в тому, що з Кремлем неможливо домовлятися - кремлядь геть не тримає свого слова і не виконує угод

  Звісно, питання, чи здатен Китай протистояти Росії у випадку ядерної війні, лишається відкритим. Швидше за все ні. Тому гру з Китаєм слід вести дуже обережно
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.24 | BROTHER

   Щодо Китаю.

   Материковий Китай є дуже націоналістичним. Вони зазвичай роздратовані через будь яких сусідів і поводять себе так, ніби крім них самих поруч нікого нема. Один монгол якось сказав мені, що у монголів є чітка версія, згідно з якою, Велика Китайська стіна не є засобом військової оборони, а є засобом, який мав би захистити Китай етнічно.

   Мільярд китайців і всього тридцять мільонів росіян (серед яких багато неслов'ян) дивляться в очі один одному в Сибіру. Китайці не розуміють, чому це Бог так нагородив росіян і обікрав китайців, що сидять прямо за кордоном як мариновані огірки у склянці. Китайці мають щільність від 200 до 600 людей на кв.км поблизу російського кордону. Росія у свою чергу має від 0 до не більше 35 людей на кв.км біля китайського кордону. І це при тому, що Сибір має близько 80% російської нафти, 85% газу, 80% вугілля, приблизно стільки ж дорогоцінних металів та діамантів і близько половини всієї деревини Росії. А Китай інвестує міліярди долярів у канадську Алберту, де є нафтові піски. Така статистика дратує китайців...

   Справа ще в тому, що все, що ми знаємо про Китай, ми знаємо про його розвинуну частину. А між тим велика частина китайців живе полунатуральним господарством. І зайвий шматок землі, особливо на узбережжі, а також земля, яка є подалі від узбережжя, але богата на корисні копалини, куди можна за копійки заслати силу силенну робітників, яж ніяк не може не привертати увагу китайців. Життя в Сибіру нелегке, а китайці вміють масово виживати в таких умовах.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.24 | Хвізик

    Re: Щодо Китаю.

    BROTHER пише:
    > Мільярд китайців і всього тридцять мільонів росіян (серед яких багато неслов'ян) дивляться в очі один одному в Сибіру. Китайці не розуміють, чому це Бог так нагородив росіян і обікрав китайців, що сидять прямо за кордоном як мариновані огірки у склянці. Китайці мають щільність від 200 до 600 людей на кв.км поблизу російського кордону. Росія у свою чергу має від 0 до не більше 35 людей на кв.км біля китайського кордону. І це при тому, що Сибір має близько 80% російської нафти, 85% газу, 80% вугілля, приблизно стільки ж дорогоцінних металів та діамантів і близько половини всієї деревини Росії. А Китай інвестує міліярди долярів у канадську Алберту, де є нафтові піски. Така статистика дратує китайців...

    росіяни мають ядерний потенціал на порядки потужніший за китайський. У випадку ядерної війни Китай гарантовано програє
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.24 | АlеxDomosedov

     "Ядерний вибух щодня навіть не перекриє приріст населення" Пан

     не нагадає, чиї це слова? :-)
    • 2009.09.24 | BROTHER

     Про ядерні сили Росії

     Хвізик пише:
     > BROTHER пише:
     > > Мільярд китайців і всього тридцять мільонів росіян (серед яких багато неслов'ян) дивляться в очі один одному в Сибіру. Китайці не розуміють, чому це Бог так нагородив росіян і обікрав китайців, що сидять прямо за кордоном як мариновані огірки у склянці. Китайці мають щільність від 200 до 600 людей на кв.км поблизу російського кордону. Росія у свою чергу має від 0 до не більше 35 людей на кв.км біля китайського кордону. І це при тому, що Сибір має близько 80% російської нафти, 85% газу, 80% вугілля, приблизно стільки ж дорогоцінних металів та діамантів і близько половини всієї деревини Росії. А Китай інвестує міліярди долярів у канадську Алберту, де є нафтові піски. Така статистика дратує китайців...
     >
     > росіяни мають ядерний потенціал на порядки потужніший за китайський. У випадку ядерної війни Китай гарантовано програє

     1. Ви здивуєтесь, але не всі китаіці знають, що воно таке - ядерний потенціал - і з чим його їдять. Я так думаю, що десь мільярд точто ніякого розуміння з цього приводу не має, тому пхне у східний Сибір вже зараз.
     2. Керівництво Китаю навряд чи поведе країну на Росію за обставин, які є зараз саме через цю перевагу. Але ця перевага аж ніяк не означає, що Китай не хоче отримати Сибір. Приклад: Росія навіть маючи значну перевагу у ядерних силах над Україною, не застосовує їх, а намагається іншими способами заважати нам у Криму. Так і Китай поступово крок за кроком посилюватиме свою присутність у Сибіру, а там побачимо.
     3. Кого підтримають Штати у можливій війні: Росію чи Китай? Це дуже важливе питання і відповідь на нього неоднозначна.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.09.24 | Хвізик

      Re: Про ядерні сили Росії

      BROTHER пише:
      > 1. Ви здивуєтесь, але не всі китаіці знають, що воно таке - ядерний потенціал - і з чим його їдять. Я так думаю, що десь мільярд точто ніякого розуміння з цього приводу не має, тому пхне у східний Сибір вже зараз.
      > 2. Керівництво Китаю навряд чи поведе країну на Росію за обставин, які є зараз саме через цю перевагу. Але ця перевага аж ніяк не означає, що Китай не хоче отримати Сибір. Приклад: Росія навіть маючи значну перевагу у ядерних силах над Україною, не застосовує їх, а намагається іншими способами заважати нам у Криму. Так і Китай поступово крок за кроком посилюватиме свою присутність у Сибіру, а там побачимо.
      Ми ухилилися від теми. ця гілка не про російсько-китайські відносини, а, серед іншого, про те, чи може китай дати гарантії недоторканості україні. я в цьому сумніваюся

      > 3. Кого підтримають Штати у можливій війні: Росію чи Китай? Це дуже важливе питання і відповідь на нього неоднозначна.
      Є думка, що і США програють Росії у випадку ядерного конфлікта. В числі іншого тому, що США чесно виконують всі умови договорів з Кремлем, а Кремль зберігає хороші заначки повні ядерних зарядів. По програмі роззброєння США поставило Кремлю заводи для розбирання ядерних зарядів. Є цікава думка, що те саме обладнання після незначних модифікацій можна використати і для збирання нових! Немає жодних підтверджень, що Кремль дійсно знищив свої боєзаряди. Зате ми знаємо купу випадків, коли пацани займалися одкровенним кидаловом.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.09.24 | BROTHER

       Які там гарантії? Для Китаю Україна - це справа Росії.

       Якби в нас була дешева нафта або природний газ для Китаю, Пекін би переймався Україною. Хочете, щоб Китай допомогав Україні, завезіть пару мільонів китайців у Донбас, дозвольте їм копатися в нашій землі і продайте видобуте таким чином вугілля дешево до Китаю - тоді Китай буде перейматися Україною. Звичайно, то є жарт, але очевидно, що Китай чхав на нас і нашу безпеку.

       Доречі, навіть Штати не полізуть за нас битися з Росією - ціна забагата. Крім нас самих ніхто за нас не битиметься. Але і Росія розуміє, що перемогти нас у війні вона невзмозі. Справа в тому, що для перемоги у наступальній війні на чужу територію треба мати значну перевагу не тільки у живій силі та озброєнні, а й у резервах. А от тут Росія аж ніяк не попереду України, бо битися за нас крім нас самих ніхто спочатку не стане, але зброї і грошенят підкинуть. Тому нам треба в НАТО або хоч перейти на їх стандарти чим скоріше, тим краще.

       Ще нам треба унеможливити яке завгодно привласнення нашої землі за допомогою малої крові. Як будуть гарантовані ріки кацапської крові через їх зазіхання, наприклад на Крим, сама Москва не полізе і нашим допомогачам буде легше давити на Росію.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.09.24 | Хвізик

        звичайно, ніхто нічого гарантувати нам не зможе. Он Жирік взагал

        взагалі вважає, що США скоро зникнуть з лиця землі.

        США побудували росіянам на пару-трійку міліардів заводи по розбиранню ядерних зарядів. Це організовував сенатор Лугер. Одного разу сенатор Лугер навіть з'їздив в совок з сенатором Обамою був і епізод , який в пресу попав як затримання Лугера і Обами: затримали їх дипломатичний літак і тримали кілка годин в ізоляціі в Пермі, за закритими дверима де їх крім КГБ ніхто не бачив і не відомо достеменно що саме там відбулося
        Сенатори не заперечували офіційну версію, тіпа що вони не дали себе обшукати чи подібне. Але насправді виключення двох сенаторів США з публічного житта з невідомих причин на кілька годин- це дуже незвичне явище. До кінця не ясно що і як відбулося.

        Сенаторів в США 100, це чувачки які по політичній вазі ідуть після президента і віце-президента. І на рівні губернаторів, яких десь 50. Отже це як ЦК в советскій ієрархії. І де ж вони були і що робили ті дві чи може і 6 годин в Пєрмі????

        Зверніть увагу на фото:
        http://www.yaplakal.com/uploads/post-2-12328903187285.jpg
        жодного обличчя з російської сторони не видно.

        Цікаві пики і в сенаторів.
        http://www.bellona.org/english_import_area/international/russia/nuke_industry/co-operation/39511
        http://lugar.senate.gov/nunnlugar/russia.cfm
        Ці установи для розбирання ядерних зарядів, за які США заплатив міліарди для Росії елементарно використовуються ДЛЯ БУДІВНИЦТВА НОВИХ, тіпу в 'реверсному' режимі
        -----

        Також США не має НІЯКИХ доказів що кремлядь розібрала хоч би ОДИН ядерний заряд по програмі Лугера Штати таким чином їм побудували за міліарди $ додаткове виробництво ядерки. Так про це кажуть спеіалісти в США.
 • 2009.09.24 | Михайло Свистович

  Ні Re: А чи не висунути Горбуліна в Президенти? (/)

  Він не має шансів
 • 2009.09.24 | Арій.

  Маєте зайві 2,5 мільйони?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua