МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко на 20-річчі НРУ назвав Тимошенко і Януковича + (л) відео

09/12/2009 | yes
Ющенко на 20-річчі НРУ назвав Тимошенко і Януковича антиукраїнцями

http://www.otherside.com.ua/news/detail.php?lang=1&id=70568

Тези виступу Ющенка у палаці ”Україна”
сьогодні 18:03 Новини OtherSide.com.ua
http://www.otherside.com.ua/news/detail.php?lang=1&id=70574
«Вітаю всіх, наш народ і державу з святою 20-ю річницею створення Народного Руху України! Ця подія змінила наше життя, нас самих і визначила долю України. Рух першим чітко і ясно визначив нашу головну мету – добитися і реалізувати незалежність, добитися і реалізувати нашу державність. Слава за це Рухові!», – сказав Президент.

Нагадуючи історію створення НРУ, Президент констатував, що у вирішальний історичний момент Рух реалізував тисячолітні прагнення української нації.

«Великий, загальноукраїнський, громадський, ще не поділений на партії і групи – Народний Рух України, який підтримали мільйони українців, є істинним батьком нашої державності», – сказав Глава держави.

Від імені Української держави Віктор Ющенко висловив вдячність засновникам Руху – Іванові Драчу, Дмитрові Павличку і Михайлові Гориню, Ігореві Юхновському, Ярославу Кендзьору, десяткам, сотням, тисячам людей, які стояли біля витоків Руху, старшому поколінню українських літераторів, науковців і правозахисників, які благословили Рух до дії. З особливою шаною Президент згадав імена Героя України В’ячеслава Чорновола та наставника Руху Олеся Гончара.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua