МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошекно - гівно

09/13/2009 | Абу
але з яником і особливо всім його кодлом тіпа Орла (під статтею Горбуліна і Бадрака в ДТ є його текст), Льовочкіна, табачнега і всією фсб-шною кодлою компромісу не буде ніколи.

з Тимошенко, а особливо з частиною її оточення (ну не вірю я, що Немиря думає інакше ніж я, навіть коли говорить фігню на догоду політичному моменту і своїй шефіні), компроміс хоча б теоретично можливий. Зберігається шанс. І, моє тричі персональне імхо - зараз той час коли кожен шанс треба використовувати.

Образ багато, але Україна - одна

Відповіді

 • 2009.09.13 | MV

  Оно як пропагандисти деградують (-)

 • 2009.09.13 | Sean

  Гівно у хаті не тримаю

  Абу пише:
  > але з яником і особливо всім його кодлом тіпа Орла (під статтею Горбуліна і Бадрака в ДТ є його текст), Льовочкіна, табачнега і всією фсб-шною кодлою компромісу не буде ніколи.
  >
  > з Тимошенко, а особливо з частиною її оточення (ну не вірю я, що Немиря думає інакше ніж я, навіть коли говорить фігню на догоду політичному моменту і своїй шефіні), компроміс хоча б теоретично можливий. Зберігається шанс. І, моє тричі персональне імхо - зараз той час коли кожен шанс треба використовувати.
  Крім Немирі там є Портнов, Пісарєнко, Яворівський, Губський, оцей, отой і ще й Лозінський....Ах, сорі, останнього вже нема, халепа. І сама Тимошенко є

  > Образ багато, але Україна - одна
  Так. Тому не тільки з янучарською, але і з тимошенківською кодлою компромісу не буде ніколи
 • 2009.09.13 | Shooter

  ...в блискучій обгорці.

  І все таки, з чисто ідейної точки зору - "на сортах лайна не знаємося", і з суто практичної не бачу жодного резону для підтримки Тимошенко.

  Для асенізаційних цілей в ситуації яка склалася залишається почекати поки одне гівно з'їсть інше, або поки вони зіллються в екстазі в одне велике гімно, звільнивши частину спектру сипматій виборців для небандюків.

  Щодо найкращого сценарію розвитку на найближчі рік-два, то, виходячи з чисто прикладних реалій, було би "Янукович - президент, "хтось прогресивний" - ПМ (Яценюк?)".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.09.13 | Михайло Свистович

  Re: Тимошекно - гівно

  Абу пише:

  >
  > ну не вірю я, що Немиря думає інакше ніж я, навіть коли говорить фігню на догоду політичному моменту і своїй шефіні

  А толку з того? Піховшек та Корчинський також думали й думають, як ти, не зважаючи на те, що триндять на догоду тим, хто їм платить. А роблять все одно, що скажуть шефи.

  >
  > компроміс хоча б теоретично можливий

  Про компроміси вирішуватиме Юля, а не Немиря. Ну і ті, хто Юлі башляють.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua