МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Російський шлях до НАТО (л)

09/14/2009 | GreyWraith
http://www.apn.ru/publications/article21940.htm

Цікаво, наскільки обгрунтованим є висновок автора?

А ответ ужасно прост и ответ единственный – планомерно и последовательно осуществляется подготовка интеграции России в НАТО.

Звісно, автор наводить досить великий об'єм матеріалів для обгрунтування, але що шановна публіка думає з приводу переконливості його доказів?

Якщо припустити, що цей висновок правильний, тоді деякі малозрозумілі зараз речі отримають своє логічне пояснення. Наприклад, те, що ті ж німці чи французи кажуть речі, які на перший погляд протирічать одна одній: "Україна і Грузія поки що не готова стати членом НАТО", "Україна і Грузія стануть членами НАТО". Справді, рішення про це саме членство ВЖЕ ухвалене, більше того, на прикладі наших західних сусідів перевірено, що воно є правильним, так що потім виходить, що доля слухняних вестиме а неслухняних тягнутиме...

Тоді виникає питання: чи не є старання Ющенка намаганнями влізти поперед батька до пекла? ;) Ні, оскільки для нас є різниця, у якості кого Україна стане членом НАТО і, відповідно, яке там матиме місце і вплив. І от за це саме місце Ющенко і бореться, працюючи на перспективу. Також я не дивуюся, що саме Німеччина і Франція зацікавлені це місце і вплив превентивно зменшити - як для потенційного свого конкурента. Нас привчали прибіднятися, але останнє справді може мати місце, особливо, коли врахувати, що Німеччина і досі за Гітлера віддувається трохи меншою роллю, ніж млала б претендувати завдяки своїй економці, а Франція після потуг грати самостійну гру стала чимось типу НАТОвської блудної дочки. :)

Ну і певні міркування є і в Росії, яка теж зацікавлена у применшенні ролі України. Їй, певно, пояснили, що "найрівнішою" в НАТО вона не буде, а буде у положенні Німеччини, тобто, довго потерпатиме через погану спадковість (от на цю канву і накладаються резолюції ОБСЄ). Не подобається? Альтернатива - лише здобич для Китаю... От росіяни через українських зрадників ("злодіїв та дегенератів", як я писав раніше :) ) за той час, що залишився, хоче "опустити" і Україну. НМД стратегія раціональна з їхнього боку...

Відповіді

 • 2009.09.14 | Bestt

  только Росия идет в НАТО - чтобы управлять

  в отличи от Украины, Грузии, стран Балтии и др., которые вступали или хотят вступить в НАТО, чтобы получить гарантии безопасности от имперского давления РФ,

  сама Раша идет в НАТО не за безопасностью, а для расширения своего влияние , в том числе и для запрепления статус "надзирателя" или принуждателя к миру всех своих соседей по совку.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.14 | GreyWraith

   Якщо вже навіть Німеччині ніхто там керувати не дає...

   ... то що вже про Росію казати. ;)

   Bestt пише:
   сама Раша идет в НАТО не за безопасностью,
   В НАТО йдуть вільні держави, зокрема, та ж Україна. Росію туди на налигачі тягнуть.

   а для расширения своего влияние , в том числе и для запрепления статус "надзирателя" или принуждателя к миру всех своих соседей по совку.
   Як лохів просто навколо пальця обвести... :) І вже ж два рази ловилися: одного разу їх вже Захід підсадив на кредити, а іншого забив болт на якісь там обіцянки, дані ще Горбачову.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua