МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нові Крути чекають своїх героїв

09/14/2009 | Bogun
У Генеральному штабі Збройних сил України заявляють, що передбачений Кабінетом міністрів оборонний бюджет на 2010 рік призведе до “повного руйнування” армії.

Про це в інтерв’ю УНІАН заявив начальник прес-центру Генерального штабу Збройних сил України Сергій КУЗЬМІН.

“Мінімальна потреба Збройних сил на наступний рік складає 19,8 млрд. грн. Нормальна потреба, яка забезпечить відновлення боєздатності та розвиток армії, повинна становити 32,4 млрд. грн. Якщо дадуть менше, ніж 19,8 млрд., то це призведе до повного руйнування Збройних сил України”, - сказав представник Генштабу.

Він констатував, що у бюджеті цього року на статтю “Реформування і розвиток ЗСУ” за загальним фондом було виділено коштів у 6 разів менше, ніж у минулому. На підготовку найбільш боєздатної функціональної компоненти – Об’єднаних сил швидкого реагування – скорочення фінансування склало у 5,3 рази. Комплектування армії військовослужбовцями контрактної служби профінансовано у 4,3 рази менше, ніж у 2008 році.

Водночас, за даними глави правління Центру воєнної політики та політики безпеки Євгена ШЕЛЕСТА, у проекті бюджету на 2010 рік Кабмін передбачив на потреби оборони 8,248 млрд. грн. за загальним фондом та 4,486 млрд. грн. за спеціальним – усього 12,734 млрд. грн.

Водночас, на думку експерта, мінімальний оборонний бюджет повинен становити 20 млрд. грн.

“Кабмін не в змозі запланувати на 2010 рік обсяги мінімально необхідного бюджету на оборону в сумі 20 млрд. грн., що призведе до суттєвого обмеження завдань, які можуть виконати Збройні сили України”, - сказав Є.ШЕЛЕСТ.

Відповіді

 • 2009.09.14 | Almodovar

  героїв чакає Житомирський СІЗО

  Стаття ККУ за це - зрада, карається довічним увязненням.
  Ну, нічого... Час близький...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.15 | Bogun

   Об'єднуємось, браття!

   Зруйнувавши повністю армію, вона забере останню надію у тих хто мав якісь ілюзії, щодо обороноздатності. Бюджет української армії по Юліному бюджету десь 12,5 міліардів гривень, при необхідному мінімумі 20 міліардів, для порівняння бюджет Скотленд-Ярду складає 3,5 млрд фунтов, це принаймі в 2 рази більше чим уряд виділив на оборону країни. Міністра ЗС звільнено, зараз обороною займається кишеньковий "спеціаліст". Спецслужби блоковано введеними в їх склад агентами ФСБ. Залишилося повністю зруйнувати обороноздатнісь, чим вона й займається. Вже зараз в деяких частинах проблеми с харчуванням та амуніцією. Все ведеться до того, щоб ввести Україну в склад Московської імперії, ніби рятуючи від більшого лиха - війни. На території України діє маса антидержавний організації, які фінансує ФСБ. При усьому тому наші силовики практично зовсім бездіють, іноді для виду закривають одну чи дві, щоб потім вони вилізли в іншому місті. Це говорить про те, що наші спецслужби добре укомплектовані закордонною агентурою. Читав статтю Горбуліна, і зрозумів, що навіть такі як він "специ" отримали завдання розхитувати державний корабель, сіяти паніку. Його недолугі рекомендації свідчать про те, що насправді нас хочуть впевнити, що держава Україна, не має права на існування, що у нас немає жодної перспективи. Крім цього при активній підтримці бютівської фракції, вже були заблоковані усі можливі рухи в бік НАТО. Крім того брєдові ідеї про створення якоїсь міфічної системи колективної Європейської безпеки, про які заявляла прем'єрка, говорять лише про одне, що інтереси і безпека України вже здані кремлю і російським спецслужбам. Що цікаво пообіцяла ЮВТ за підтримку з боку кремля, стане явним лише після виборів. Але зрозуміло, що це не просто ГТС, а швидше за все реальна незалежність України. А в цей час в патріотичних колах, бродить безнадія і паніка, святкуються ювілеї якогось Руху, який вже давно з середини зруйновано кремлівськими ставлениками. Всі носяться зі своїми ідеями, як з писаними торбами, хоча все що треба - засунути амбіції в дупу і об'єднатися.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua