МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

пан Адвокат просив надати пояснення щодо Тамбовської пожежі(+лл)

09/15/2009 | Хвізик
Приношу вибачення шановному панству за множення гілок з однієї теми, але прохання Адвоката було висловлене тута:
http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1252955939&first=1252983393&last=1252944422
але чомусь він тую гілку закрив, як і попередні гілки, а я не можу залишити його прохання без відповіді, тому мушу відкрити нову.

Отже, давайте по-порядку: події навколо тамбовської пожежі я виклав тута:
http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1252944516&first=1252983393&last=1252944422
але цю гілку пан Адвокат закрив, бо тема не стосується української політики

я спробував пояснити, що воно все-таки стосується:
http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1252952483&first=1252983393&last=1252944422
але і цю тему закрили, бо вона не стосується української політики

тема викликала зацікавленість панів Котигорошка і Павла З настільки, що вони виступили на захист моїх гілок, за що я їм сердечно вдячний.

тепер даю розлогу відповідь панові Адвокату.

Відстань від Тамбова до кордона України 400 км; до Харкова ще 100 км. В Тамбові стоїть крупне військове угруповання, яке можна перекинути залізницею за кілька годин.

Крім того, за де-якими даними, в Тамбові зосереджено великі запаси хімічної та ядерної зброї, у тому числі стоять пускові установки міжконтинентальних балістичних ракет на автомобільному шасі.Також там були спецтабори для проведення випробувань хімічної зброї на людях. Там навіть є підземні заводи, які роблять хімічну зброю!

Якщо згадати троха історії, то іменно в Тамбові були колись масові селянські повстання, які совєцька влада подавила з небаченою до того жорстокістю. Там є масові поховання.

Вернімося тепер до пожежі у секретній частині. Я знаю, як працює секретна частина, тому не вірю, щоб там могла би виникнути пожежа спонтанно чи через недогляд. Тим більше, я не вірю, щоб там могли згоріти якісь важливі документи, бо секретник відповідає за їхнє збереження ГОЛОВОЮ - буквально.

Що ж могло бути реально? Я думаю, дуже імовірно, що відбуваються якісь зовсім інші речі. Приблизно так, як у тому кіні, де в пустелі араби ховали від цру, яке з супутника дивилося, куди дівся секретний агент: приіхали на 6 джипах, вчинили гонки, підняли пилюку, і з супутника не стало видно в яку з 6 авт сів агент, а потім вони поіхали в 6 різних боків. Так колись у совєцькому війську траву фарбували, щоб із супутників не видно було переміщень важкої техніки.

Отже, вони влаштовують велику пожежу, щоб увага всіх була привернута саме до неї, а в той час, наприклад, витягають хімічну зброю з підземелля, чи перегруповують якісь підрозділи, щоб було зручніше виступити проти України, чи підтягують зброю до кордону, чи ще щось таке, чого я і подумати не можу.

Отже, хоча швидше за все Адвокат правий і ця тема ніц не варта, все-таки існує де-яка імовірність, що в Тамбові робляться речі, які можуть вирішити долю України протягом кількох годин. Саме тому, я слізно просив би пана Адвоката не вбивати цю гілку, а дозволити охочим дописувати до неї. А якщо вона нецікава, то вона і сама вниз впаде і зникне.

Відповіді

 • 2009.09.15 | Мірко

  Підтримую!

 • 2009.09.15 | Микола Гудкович

  Є ідея


  Коли є якась новина, що її на перший погляд складно віднести до царини української політики, і яка так і проситься бути віднесеною до царини політики російської, наприклад, то непогано б навести раціо — яким саме чином ця новина стосується України.
 • 2009.09.15 | yes

  А куди загиблих у Вашій версії віднести?

  Для мене це виглядає, як підпал. Хтось продав китайцям чи американцям документи, а решту зі знанням справи підпалив.

  Ті самі підпали складів маємо і в Україні.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.15 | Хвізик

   це місце найперших масових поховань на совєцькій території

   масові поховання влада хоче приховати, створює навколо них зону секретності, а наявність зони секретності спонукає розміщення в ній все нових і нових секретних об‘єктів
 • 2009.09.15 | Адвокат ...

  Гілку цю ні вбивати, ні закривати не буду, але не сказати

  не можу: всі арґУменти, що Ви їх навели що до доцільности обговорення пожежі у Тамбовській ВЧ,-- мають назву "бла-бла-бла". До України, її безпеки та загрозам тій безпеці приторочить тую пожежу Ви не зуміли. Від так, Ви або свідомо намагаєте сь замість українських проблем обговорювати проблеми головного ворога України, або Вас все єдно, що Україна, що Росія, аби власні емоції тутки вихлюпувать.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.15 | Хвізик

   дякую

 • 2009.09.15 | Pavlo

  До речі, я там служив. Це була велика частина зв"язку та РЕБ,

  певно, перепрофілювали. Там ще був готель для офіцерів з країн соцтабору, переважно в'єтнамців та північних корейців.
  Я був рівно 20 років назад у тому корпусі, що згорів, це старий будинок з дерев"яними прогнилими перекриттями, в жахливому стані. Не думаю, що там могли бути якісь супер-пупер страшні пляни проти України. Просто звичайний мацкальский бардак.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.15 | Адвокат ...

   "А я рошефор кушал!" (с) А. Блок. "Нєзнакомка".

  • 2009.09.15 | Хвізик

   будинок для офіцерів згоріти може, секретні папери - ні

   я теж служив у війську, то в нас начальник секретної частини навіть алкоголю не вживав, бо знав, що пропаде хоч один маенький папірець - то його під трибунал.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.15 | Isoлято

    Мене на військовій кафедрі в сікрєччікі апріділілі...

    ...саме за таким критерієм: бо "не вживав".

    Посада була, звичайно, головнякова пасамає німагу, але нічьо, справілсо, ще й подяку якусь під кінець отримав. І державний іспит простіше було складати.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua