МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Президент України - яким він має бути? І Хто???

09/15/2009 | thinker
www.upu.org.ua


Президент України - яким він має бути? І Хто???На недавніх локальних зустрічах бувших лідерів-засновників НРУ у Львові, Дрогобичі, Тернополі та Одесі була висунута і активно обговорена наступна Пропозиція щодо реальної оцінки стану влади в Україні і ролі в судьбі українського народу її майбутнього Президента:
1)Сучасна влада в Україні є небезпечний корупційно-олігархічний синдикат, очолюваний з одного боку прем"єр-міністром і її близьким оточеннням, а з другого боку - недолугим скупченням адміністративно-командної системи навколо діючого Президента, і завданням яких є будь-яким чином зберегти, а то й покращити свій владний стан на довгі роки.
В обох випадках ці два владно-політичні угрупування є небезпечні для України, для її народу. Оскільки лідери цих угрупувань мають президентські амбіції, завданням всіх здорових і свідомих громадян України не допустити їх до цього. Оскільки Україна залишається бути президентською державою, обов"язок громадян України піти на вибори і обрати наступного Президента. Природнє питання - КОГО?
2) Враховуючи реалії сучасного політикуму та вибочих симпатій більшості громадян України, з ТЕПЕР ВІДОМИХ лідерів найбільші шанси мають два кандидати - Янукович та Тимошенко, що, не вдаючись в ширше обгрунтування, було б для України вкрай небезпечним, а може й "смерті подібним" як країни демократичної і цивілізованої... Попри кілька поважні застереження щодо кандидатури лідера "Свободи" Тягнибока, у нього (можливо, на жаль) потенційних шансів на Президентство зараз немає. Єдиним висновком, що може розв"язати гострі та непримиримі суперчності в українській владі -
ЦЕ:
ВИСУНЕННЯ НОВОЇ ФАХОВО-ГРАМОТНОЇ З НЕФОРМАЛЬНИМ УПРАВЛІНСЬКИМ ДОСВІДОМ, АЛЕ З ТВЕРДИМ ХАРАКТЕРОМ УКРАЇНЦЯ-ПАТРІОТА, НЕЗАПЛЯМОВАНОЇ ОСОБИ -на пост ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ!
Переваги:
а) оскільки до початку передвиборчої кампанії фактично всі ЗНАНІ і ВІДОМІ ЗАРАЗ кандидати в Президенти встигнуть дискредитувати один одного до такої ступені, що за них під час вже самих виборів більшості людей стане противно голосувати;,
б) щодо ж нового, зараз ще НЕВІДОМОГО кандидата в Президенти, але особи, яка ДІЙСНО РЕАЛЬНО ВОЛОДІЄ вище зазначеними рисами порядного УКРАЇНЦЯ-ПАТРІОТА, то запропонований Верховною Радою СКОРОЧЕНИЙ термін виборчої кампанії, з одного боку,
- дасть можливість цьому Кандидату запропонувати та обгрунтувати українському народу свою політичну Програму, щоб він у нього повірив і ПРОГОЛОСУВАВ ЗА НЬОГО, а з другого боку
- не дасть можливості - за браком часу та непідготовленістю - опонентам, які вже самі себе раніше встигли СКОМПРОМЕТУВАТИ, взаємно себе поборюючи, серйозно підірвати реальний авторитет та заслуги нашого нового Кандидата.
в) і останнє, може, найважливіше питання, яке обговорювалось на зустрічах - це - ХТО маї бути цим новим патріотом-українцем, незаплямованим, твердим і достатньо досвідченим Кандидатом в Президенти України на цім винятково складнім відтинку її історії?
Відповідь є, і є КОНКРЕТНА - Це один з теперішніх членів Кабінету Міністрів України за квотою Президента В. Ющенка...
г) залишається тільки одне - висунення цієї особи в останні дні запланованого Верховною Радою терміну в кандидати в Президенти України і максимальна підтримка нового Кандидата на наступних виборах всіма демократичними та патріотичними силами України. Демонструючи чесно і відкрито при цьому не свої вузько-партійні та кланово-егоїстичні цілі, а громадянську свідомість та патріотизм в м"я майбутнього мільйонів людей України та наступних поколінь.
===================================================================

Йде мова про сильного твердого і загартованого у поглядах і переконаннях патріота-українця, грамотного як фахово, так і політично Кандидата з НРУ (не Тарасюк...- бо ДЕ ж він був, коли Рух створювали, так само як і ... чинний Президент...)

Є один політичний нюанс - Якби на Форумі НРУ чинний Президент України, пропонуючи свою підтримку національно-патріотичним силам, пішов би свідомо сам на ПІДТРИМКУ цього нового Кандидата в Президенти, то майже 100% гарантія, що цей Кандидат отримав би більшість підтримки українського народу! Поживемо-побачимо!

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua