МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В хасидів немає грошей. Але міліція їх і так охороняє

09/15/2009 | mvsinfo

Понад 447 працівників міліції, 62 одиниці транспортних засобів та 15 службових собак зосереджено в Умані для охорони громадського порядку під час паломництва хасидівАби не допустити правопорушень, працівники міліції несуть службу у посиленому режиму. На утримання особового складу в Умані необхідні значні кошти. Зокрема, добові на 447 працівників міліції на 14 діб (30 гривень доба) складають 187, 7 тисяч гривень, проживання – 406,8 тисячі гривень, придбання пально-мастильних матеріалів – 45,8 тисяч гривень, інші витрати, в тому числі – утримання службових собак, медичне забезпечення – 25,6 тисяч гривень. Загалом – 665,9 тисячі гривень.

Зважаючи, що на такі потреби кошти у Державному бюджеті не передбачено, керівництво ГУМВС України в Черкаській області звернулося до міжнародного благодійного фонду брацлавських хасидів щодо надання фінансової допомоги. Зокрема, було досягнуто домовленості з офіційним представником фонду Даніелем Даяном про часткове відшкодування витрат працівників міліції. Ці кошти мають бути відразу переказані на рахунки закладів харчування, готелів та гуртожитків, де мешкатимуть та харчуватимуться правоохоронці.

Однак, до цього часу сума фінансової допомоги ще не узгоджена. Хоча станом на 15.00 15 вересня цього року витрати ГУМВС України в Черкаській області вже склали 352 тисячі гривень. Будь-яких коштів від міжнародного благодійного фонду брацлавських хасидів на відповідні рахунки поки що не надійшло.

У свою чергу представник хасидського руху Даніель Даян під час прес-конференції в Умані спростував інформацію, надану газетою «Сегодня», про те, що представники міліції запросили 650 тисяч гривень для компенсування витрат, пов’язаних з охороною громадського порядку.

- Зважаючи на світову кризу ми просто злякалися, що у нас не вистачить коштів на охорону порядку під час паломництва, - зазначив пан Даян. – Тому ми звернулися з листами до різних органів влади, щоб повідомити, що в хасидів немає грошей. Але, на щастя, знайшлися люди, які вишукали кошти та вирішили питання. Я дуже дякую працівникам міліції за охорону громадського порядку.

Незважаючи на те, що паломництво хасидів є специфічним релігійним обрядом і не має загальнодержавного характеру, органи внутрішніх справ здійснюють усі необхідні заходи для гарантування, як безпеки іноземців, так і громадян України під час святкування іудейського нового року.ДЗГ та МД МВС УкраїниВідповіді

 • 2009.09.15 | keymaster

  Від Ратушняка?

 • 2009.09.15 | zаброда

  Увечері - циркумцизія на Богомольця, 10...

  а зранку - шекєлей пачку!
 • 2009.09.15 | zаброда

  Ша! Уже нікто нікуда нє ідьот (л)

  http://www.unian.net/ukr/news/news-336240.html
 • 2009.09.16 | Tamerlan

  Ой вей! У хасидів нема грошей?

  Нада срочна памочь бедним і ніщім братьям :))))
 • 2009.09.16 | Микола Гудкович

  Від кого їх треба охороняти?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.16 | Tamerlan

   Від українців звісно

   Шоб бува не надавали по сраці пейсатим коли ті понапиваються на рош-а-шана і обсцикатимуть уманські паркани..
   Кажуть цікаве видовище...
   Треба попрохати шоб хтось зробив кілька фото цього року.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.16 | Микола Гудкович

    Взагалі цікаво розібратись, що відбувається

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.16 | 123

     Напишіть про це реферат, у Вас там є подібна тема

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.09.16 | Микола Гудкович

      Соціально-кримінальні наслідки паломництва хасидів?

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.09.16 | 123

       хасиди чимось інакші від тіфозі?

       У Вас там є тема наприклад "Аналіз вітчизняного законодавства, що регулює діяльність правоохоронних органів"

       Додайте до неї ще: ": аспекти їх фінансування з бюджетних та приватних джерел"
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.09.16 | Микола Гудкович

        Інакші. З хасидів можна злупити. З тифозі — як вб'єш, то поїдеш

        123 пише:
        > У Вас там є тема наприклад "Аналіз вітчизняного законодавства, що регулює діяльність правоохоронних органів"
        >
        > Додайте до неї ще: ": аспекти їх фінансування з бюджетних та приватних джерел"

        Цікава пропозиція!
 • 2009.09.16 | 123

  Я хужею, МВС публічно вимагає гроші за свою роботу

  > Понад 447 працівників міліції, 62 одиниці транспортних засобів та 15 службових собак зосереджено в Умані для охорони громадського порядку під час паломництва хасидів
  > Аби не допустити правопорушень, працівники міліції несуть службу у посиленому режиму. На утримання особового складу в Умані необхідні значні кошти. Зокрема, добові на 447 працівників міліції на 14 діб (30 гривень доба) складають 187, 7 тисяч гривень, проживання – 406,8 тисячі гривень, придбання пально-мастильних матеріалів – 45,8 тисяч гривень, інші витрати, в тому числі – утримання службових собак, медичне забезпечення – 25,6 тисяч гривень. Загалом – 665,9 тисячі гривень.
  > Зважаючи, що на такі потреби кошти у Державному бюджеті не передбачено, керівництво ГУМВС України в Черкаській області звернулося до міжнародного благодійного фонду брацлавських хасидів щодо надання фінансової допомоги. Зокрема, було досягнуто домовленості з офіційним представником фонду Даніелем Даяном про часткове відшкодування витрат працівників міліції. Ці кошти мають бути відразу переказані на рахунки закладів харчування, готелів та гуртожитків, де мешкатимуть та харчуватимуться правоохоронці.

  Я розумію проблеми жидоборців, але замисліться на хвилинку: МВС не соромиться публічно, через прес-службу, вимагати в приватної організації гроші за те, що вона виконуватиме свої прямі обов*язки: охоронятиме громадський порядок.

  Що буде наступним: пропозиція збірній Італії оплатити охорону їхніх тіфозі після ігор євро-2012, пропозиція дівчатам оплатити їхню охорону від хуліганів коли вони увечері йдуть додому?

  > Однак, до цього часу сума фінансової допомоги ще не узгоджена. Хоча станом на 15.00 15 вересня цього року витрати ГУМВС України в Черкаській області вже склали 352 тисячі гривень. Будь-яких коштів від міжнародного благодійного фонду брацлавських хасидів на відповідні рахунки поки що не надійшло.

  Дожилися: МВС України офіційно повідомляє про те, що "ГУМВС України в Черкаській області" є госпрозрахунковою організацією і займається охороною громадського порядку в порядку надання послуг.

  > Незважаючи на те, що паломництво хасидів є специфічним релігійним обрядом і не має загальнодержавного характеру, органи внутрішніх справ здійснюють усі необхідні заходи для гарантування, як безпеки іноземців, так і громадян України під час святкування іудейського нового року.

  Велика подяка доблісній міліції. Цікаво, на які такі потреби "загальнодержавного характеру" вони вважають себе профінансованими платниками податків, якщо охорона громадського порядку та гарантування безпеки українців та туристів мають фінансуватися приватним порядком: мабуть, торгівля відгодованими мордами вздовж доріг з перекриттям доріг під час візитів ясновельможних політиків. Їм напевно компенсувати "роботу" правоохоронців не пропонують.

  ДЗГ та МД МВС України
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.16 | Микола Гудкович

   Можливо, мається на увазі саме посилений режим


   Хоча я дійсно не чув, щоби вимагалися гроші від організаторів фтубольних матчів, коли Київ перетворюється на суцільний ганделик.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.16 | 123

    Мені має бути цікаво - в якому режимі мене охороняють

    коли я йду додому увечері?

    Завдання міліції - охорона громадського порядку, вони за це отримують платню і можливість брати хабарі. Режим, в якому вони це роблять в кожний момент часу, це їхня внутрішня справа. В їхніх інструкціях має бути написано - скільки людей і коли треба виставити, залежно від тих чи інших обставин. Але щоб залежно від цих обставин мені виставили рахунок - про таке я офіційно почув вперше (неофіційно - звісно ж всім відомо про існування благодійних фондів правоохоронців, які пропонується поповнювати "бажаючим"; але через ДЗГ МВС таке побачити...).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.16 | Микола Гудкович

     Тут не обітися без аналізу законодавства, що регулює


     До мене з запізненням, але дійшов весь цимес ситуації.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.09.16 | 123

      Можна і без аналізу, якщо мати мінімальну фантазію. Наприклад

      уявіть собі, що Ви з друзями поїхали до Росії - як туристи або у справах. І що сьогодні Ви там.

      Увечері Ви зайшли до пивного ресторану, де як раз транслюють футбольний матч між Дінамо (Україна) та Рубін (Росія). Всі вболівають за Рубін, звісно. Ви за Вашим століком тихо і скромно вболіваєте за Дінамо. З сусіднього століку це помічають і йдуть Вам та Вашим друзями бити обличчя. Чисельна перевага гарантує успіх місцевим вболівальникам.

      Міліціонер поруч є, він підходить відганяє місцевих і чемно питає, достаючи КПК: "тааак, а покажітє мнє пожалуйста квітанцію аб уплатє сбора за ахрану вас у нас, я провєрю по базє". Квітанції у Вас нема. Міліціонер дізнавшись про це пояснює "ізвінітє, я побєжал в сосєдній зал, там грузіни за ваше Дінамо балєют і у ніх квітанція єсть, мнє нада іх ахранять, а на ахрану вас не видєлілі срєдств". Пояснює він це голосно у мікрохвон, щоб усі зацікавлені добре почули (як ДЗГ МВС).

      Міліціонер уходить, ваші ліца з санкції правоохоронних органів б*ються з ще більшим ентузіазмом, за участю тих з сусіднього зала, які переключилися з грузінів на вас.

      Занавєс.

      Микола Гудкович пише:
      >
      > До мене з запізненням, але дійшов весь цимес ситуації.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.09.16 | Mykola_2007

       Тут ситуація інша. Уявіть.

       Приїжае хтось до Росії, і каже "Я хочу тут у вас зробити гулянку, але я велике Цабе і мені хочеться щоб мене цілодобово охороняли, і бажано щоб це була міліція". Там скоріш за все дадуть таку відповідь. "Для нас Ви ніхто, у кращому разі нічи не кращі за звичайних громадян, але якщо є гроші то можемо зорганізувати, або наймайте приватну охорону." І по суті вони праві.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.09.16 | 123

        Жидонеприязнь збуджує фантазію?

        Mykola_2007 пише:
        > Приїжае хтось до Росії, і каже "Я хочу тут у вас зробити гулянку, але я велике Цабе і мені хочеться щоб мене цілодобово охороняли, і бажано щоб це була міліція".

        Ви це все вигадали, бо ж ДЗГ МВС повідомляє не про відмову великим Цабе у цілодобовій охороні, а про публічне вимагання МВС грошей за виконання своїх звичайнісіньких функцій - охорону громадського порядку в Україні. Цитую для Вас ще раз, з виділенням ключових слів, зокрема про "охорону громадського порядку" і кошти саме на "такі потреби" (а не на особисту цілодобову охорону Цабе):

        "Понад 447 працівників міліції, 62 одиниці транспортних засобів та 15 службових собак зосереджено в Умані для охорони громадського порядку під час паломництва хасидів

        Аби не допустити правопорушень, працівники міліції несуть службу у посиленому режиму. На утримання особового складу в Умані необхідні значні кошти. ... Загалом – 665,9 тисячі гривень.

        Зважаючи, що на такі потреби кошти у Державному бюджеті не передбачено, керівництво ГУМВС України в Черкаській області звернулося до міжнародного благодійного фонду брацлавських хасидів щодо надання фінансової допомоги"
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.09.16 | Mykola_2007

         Міліція не забов'язана нести службу у посиленому

         режимі, бо якісь гості занадто знервовані.

         А чи мають право вони її не нести? Наскільки я розумію мають. Бо паломництво хасидів не є тим заходом, на які держава витрачає гроші.


         Але хасиди скоріш за все самі не хочуть без цього приїджати. В принципі думаю хасиди можуть і не заплатити, і будуть їх охороняти в звичайному режимы, як і українців, от і все...

         наскіьлдки я зрозумів хасиди без скандалу заплатили.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.09.16 | 123

          необхідність посилення визначається не бородою людей

          а загрозою громадському порядку. чим більше загроза - тим посилініша має бути охорона, бо інакше не вдасться зберегти громадський порядок. А саме його збереження і є функцією МВС.


          Mykola_2007 пише:
          > А чи мають право вони її не нести? Наскільки я розумію мають. Бо паломництво хасидів не є тим заходом, на які держава витрачає гроші.

          держава витрачає гроші на захист громадського порядку в Україні, а не на хасидів.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.09.16 | Mykola_2007

           В чому там загроза. Те що хтось приїхав?

           Україна гостинна країна. Чому приїзд туристів повинен викликати ажіотаж?
       • 2009.09.16 | Мартинюк

        Воно (Луценко) працює - хасидів за гроші кришує

        Якщо вам не забороняють гулянку, то зобовязані її охороняти. Гадаю що то ганьба для України на міжнародному рівні - кольорова ілюстрація корумпованості даного конкретного тимошенківсько-луценківського відомства. Класичні побори за "кришування" + полетарсько-совківська ідеологія - маєте гроші -діліться.

        Більше того - це дуже небезпечний прецендент- наймання української мілції іноземними громадянами за гроші.

        Так вони взагалі можуть заплатити скажімо... за державний переворот.
        Варто лишень почати у цьому руслі працювати - в руслі логіки того бидла, яке зараз при владі..
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.09.16 | Mykola_2007

         Вони і охороняють. Хто Вам сказав що не охороняють

         І весілля охороняють, і похорони охороняють але під ці заходи не обов'язково переводити міліцію у посилений режим несення служби.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.09.16 | Д. А.

          От нехай і охороняють

          Mykola_2007 пише:
          > І весілля охороняють, і похорони охороняють але під ці заходи не обов'язково переводити міліцію у посилений режим несення служби.

          А в якому режимі нести службу - то має визначати сама міліція, в залежності від обставин. Більш нікого той режим цікавити не має.

          Але вимагати за несення служби додаткові гроші - зась! Можете ставити для охорони порядку одного міліціонера, можете - три тисячі, а можете жодного. Аля порядок має бути забезпечений.
  • 2009.09.16 | Mykola_2007

   Справа у тому, що ці заходи проводить іноземна організація

   І для України, хасидскі святині і свята не є ні державним святом ні ще чимось. Фактично це приватна вечірка, яка до україни не має будь якого відношення. Наскільки я розумію, тут два варіанти, або нехай хлопці проводять свої обряди, а в результаті чого викликають міліцію, або заплотять гроші і МВС понаднормаво викличе ще додаткові сили. А чому міліціянти повинні понаднормаво працювати задаром, це питання.

   Або нехай шановні хасиди, оплачують приватних охоронція якщо їм так лячно. А просто так відривати міліцію від інших, більш важливих завдань, як охорона ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, це вже злочин.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.16 | 123

    А УЄФА - це яка організація? А Ви за кордоном коли

    Ви там яка організація, місцева чи ні?

    Mykola_2007 пише:
    > І для України, хасидскі святині і свята не є ні державним святом ні ще чимось. Фактично це приватна вечірка, яка до україни не має будь якого відношення.

    Думаєте, МВС має охороняти громадський порядок лише на державних святах чи "ще чомусь"? Праватного Вас охороняти не обов*язково? Чи Вас обов*язково, а хасіда - ні? Чи треба в хасіда спочатку паспорт спитати і дізнатися його громадянство, а потім його охороняти чи ні?

    > Наскільки я розумію, тут два варіанти, або нехай хлопці проводять свої обряди, а в результаті чого викликають міліцію, або заплотять гроші і МВС понаднормаво викличе ще додаткові сили. А чому міліціянти повинні понаднормаво працювати задаром, це питання.

    Уявіть себе за кордоном і екстраполюйте на себе.

    > Або нехай шановні хасиди, оплачують приватних охоронція якщо їм так лячно. А просто так відривати міліцію від інших, більш важливих завдань, як охорона ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, це вже злочин.

    А ті громадяни України яка там будуть - вони що, теж недолюди бо хасіди?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.16 | Mykola_2007

     Re: А УЄФА - це яка організація? А Ви за кордоном коли

     >Ви там яка організація, місцева чи ні?

     Якщо я буду робити якийсь музичний фестиваль, то повинен оплатити і охорону.


     >Уявіть себе за кордоном і екстраполюйте на себе.

     Я за кордоном не вимагаю персонального міліціонера

     >А ті громадяни України яка там будуть - вони що, теж недолюди бо >хасіди?

     Будуть проблеми є 02, ніхто цього не забороняв. Але хасидскі свята в державні заходи не входять.

     Між іншим, хасиди розуміють ситуацію і не протестують
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.09.16 | 123

      Re: А УЄФА - це яка організація? А Ви за кордоном коли

      Mykola_2007 пише:
      > >Ви там яка організація, місцева чи ні?
      >
      > Якщо я буду робити якийсь музичний фестиваль, то повинен оплатити і охорону.

      До чого тут фестиваль і охорона? Йдеться про охорону громадського порядку, а не про охорону конкретних осіб. Читайте уважно.

      І не про оплату охорони, а про надання "благодійної допомоги" МВС. Не відчуваєте різницю між найманням охоронців та сплатою МВС "благодійної допомоги" за виконання ними їхньої ж роботи?

      > >Уявіть себе за кордоном і екстраполюйте на себе.
      >
      > Я за кордоном не вимагаю персонального міліціонера

      А ДЗГ МВС відмовила у персональному міліціонері, да? ;)

      > >А ті громадяни України яка там будуть - вони що, теж недолюди бо >хасіди?
      >
      > Будуть проблеми є 02, ніхто цього не забороняв. Але хасидскі свята в державні заходи не входять.

      Коли десь скупчуються багато людей - міліція туди направляє своїх співробітників, а не чекає 02. Ви про це не знали? Думаєте, охорона громадського порядку - то лише така діяльність, коли чекають виклику 02?

      > Між іншим, хасиди розуміють ситуацію і не протестують

      Мені пофіг що розуміють хасиди і як вони протестують чи ні, мене обурює безсоромність МВС, яке публічно повідомляє про свою хабарницьку діяльність і навіть не соромиться.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.09.16 | Mykola_2007

       Re: А УЄФА - це яка організація? А Ви за кордоном коли


       >До чого тут фестиваль і охорона? Йдеться про охорону громадського >порядку, а не про охорону конкретних осіб. Читайте уважно.

       >І не про оплату охорони, а про надання "благодійної допомоги" МВС. >Не відчуваєте різницю між найманням охоронців та сплатою МВС >"благодійної допомоги" за виконання ними їхньої ж роботи?


       МВС було переведено у посилений режим несення служби, задоволення дороге. Питання навіщщо? Бо хасиди приїхали.

       Інше питання чого приїзд хасидів до України, повинна сплачувати держава?

       Не повинна, отже хтось повинен за це задоволення(бути під посиленою охороною платити), чому це повинна платити україенська держава.       >А ДЗГ МВС відмовила у персональному міліціонері, да?

       Перефразую я не вимагаю підсиленно охороняти місця де я перебуваю.       >Коли десь скупчуються багато людей - міліція туди направляє своїх >співробітників, а не чекає 02. Ви про це не знали? Думаєте, охорона >громадського порядку - то лише така діяльність, коли чекають виклику >02?

       Хай собі збираються, але попередньо давши заявку на проведення заходу. Приїде два міліціонери і все. Якщо щось викличуть підмогу. Але нашо всю міліцію переводити на посилене несення служби?


       >Мені пофіг що розуміють хасиди і як вони протестують чи ні, мене >обурює безсоромність МВС, яке публічно повідомляє про свою >хабарницьку діяльність і навіть не соромиться.

       МВС повинно захищати громадян в незалежності від того хто вони є. Але якщо когось охороняють більш прискіпливо, то можуть постраждати інші. Тому за прискіпливість повинна бути оплата.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.09.16 | 123

        починаєте розуміти

        Mykola_2007 пише:
        > Хай собі збираються, але попередньо давши заявку на проведення заходу. Приїде два міліціонери і все. Якщо щось викличуть підмогу. Але нашо всю міліцію переводити на посилене несення служби?

        А чому 2 - а не 1 чи 4? Чим визначається кількість, знаєте?

        Загрозою громадському порядку. МВС має оцінити цю загрозу та виділити достатню кількість людей. І відповідати за результати захисту. А яка ця кількість буде конкретно, посилена чи ні - людям пофіг. Людям цікаво - захист має бути надійно забезпечено. І саме за це - надійний захист - МВС і попросила "благодійний внесок".
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.09.16 | Mykola_2007

         Ну так до чого тут посилене несення служби?

         Паломництво це не один день і не один захід. А охорона повинна бути постійно, питання за чий рахунок і питання, а навіщо городянам за це платити?

         Взагалі я думаю що посилену охорону попросили самі хасиди. Тому, той хто замовляє той і плотить.
   • 2009.09.16 | Д. А.

    Справа у тому, що хасиди не просили якоїсь додаткової охорони

    А міліція повинна охороняти не хасидів, а громадський порядок. Якщо для цього в окремій Умані в окремий час знадобились додаткові сили, ці сили мають бути туди скеровані. І крапка. Незалежно від того, чи приїхали туди хасиди, чи байкери, чи ще хтось.
  • 2009.09.16 | Мартинюк

   Я думаю це саме те що Ви маєте наувазі.

   "Комерційна міліція" - це межа деградації .

   Фактично це завуальовані побори - хасидів змусили платити за "кришу".

   Бо коли відбувається футбольний матч Суркіс з Ахмктовим також платять гроші міліції?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.16 | 123

    що там думати - воно написано прямим текстом від ДЗГ МВС

  • 2009.09.16 | AxeHarry

   Re: Я хужею, МВС публічно вимагає гроші за свою роботу(/)


   http://www.compra.com.ua/materials/print/2368

   16/02/2009

   Милицию нужно научить соблюдать законы, нужно остановить «ментовский беспредел». Граждане явно заблуждаются относительно наших правоохранительных органов. Цель этой статьи — развеять заблуждения.

   Заблуждение первое: «Милиция с народом»

   После Майдана и деклараций власти о демократическом пути развития для Украины народ поменял свое представление о государстве и его представителях. Им отвели роль наемных менеджеров. И это верно. Действительно, милиция - это служащие, нанятые для решения определенного круга задач.Ошибка кроется в вопросе «кто кого нанимает». В данном случае мы рассматриваем милицию. Так вот, дорогие сограждане, нашу милицию нанимаете не вы, платя налоги (как принято считать). Не стоит так заблуждаться!

   1) В первую очередь, милицию нанимает государство. Зачем? Для остаивания своих интересов. И государство платит милиции - зарплатой, т.е. живыми деньгами, или чинами (которые тоже конвертируются в деньги), или какими другими благами. Интересы государства, и ваши личные - различаются кардинально.Поскольку мы рассматриваем милицию, возьмем следующий пример. У нанятой милиции есть поставленный государством план довести-до суда определенное количество дел. Если план не выполняется - в интересах милиции взять первого попавшегося и сфабриковать на него дело.В интересы «первого попавшегося» это, естественно, не входит. Использование милиции госчиновниками также подпадает под эту категорию, так как в этом случае милиция работает за ту же зарплату - или за чины, или за страх лишится оных.

   2) Во-вторых, милицию нанимают предприниматели для отстаивания своих интересов за счет других сограждан. В данном случае снова идет оплата живыми деньгами.

   3) В-третьих, милиция нанимает сама себя. То есть, использует предоставленые ей государством инструменты насилия для выколачивания денег или других материальных благ из сограждан. Примеры приводить нет смысла - редкий гражданин с этим не сталкивался. Вопрос к согражданам - где здесь вы и ваши интересы? Ответ - нигде. Вы (как и я), уважаемые сограждане, находитесь внизу этой классической пищевой цепочки.

   Заблуждение второе: «Я плачу налоги, и милиция обязана меня защищать!»

   Некоторые могут спросить: «Но как же так? Я плачу налоги, я кормлю этих милиционеров! Они меня защищают - и я за это каждый месяц плачу им зарплату из своих налогов. Вы что, не знакомы с концепцией общественного договора Руссо?!»В этом вопросе явно нарушена логическая связь. Конкретнее - в рассуждении «Они меня защищают - и я им плачу». Дело в том, что нет никакой связи между тем, что вы платите налоги, и тем, что вас «должны» защать. «Защита милиции» - это не услуга, от которой вы можете отказаться (к «должны« вернемся ниже).

   Во-первых, сколько раз (за последние лет так «надцать»), милиция вас действительно защитила? У меня в жизни было два происшествия - кража и квартирная кража, и тогда милиция была обязана предоставить мне услуги по поиску преступников. В обоих случаях милиция показала свою полную беспомощность. Может, у кого-то статистика лучше?

   Во-вторых, если попробуете не платить милиции зарплату в виде налогов, то согласно ст.212 вам светит штраф в 5 - 8.5 тысяч гривен. Учините подобное повторно и недонесете 17 тысяч и больше гривен - от 5 до 10 лет в местах не столь отдаленных.

   Резюме: отказатся от услуг нельзя. Платить вы обязаны. Не заплатите - пострадаете. Будете отказываться от этих услуг «регулярно» - сгниете в тюрьме.

   То есть, получаем следующее: В стране работает организация в миллион человек, которая за деньги решает почти полный спектр вопросов, требующих применения силы. Параллельно организация обложила налогом все население страны. В случае неуплаты - человека либо поставят на счетчик, либо упрячут в тюрьму.

   Заблуждение третье: «Милиция обязана действовать в соответствии с законом!»

   Было бы смешно, если б не было так грустно. Опыт показывает, что отношение обязательства возникает только в том случае, если вы в состоянии стребовать указанное обязательство с должника.Пример с Владиславом Галкиным показателен - согласно закону, милиция на требование предьявить удостоверение таки должна была его предьявить! По факту - Владислав не смог стребовать исполнения этого обязательства и был оскорблен и жестоко бит. Теперь представим гипотетическую ситуацию - Владислав на отказ предъявить удостоверение отвечает выстрелами в лоб ответившему менту, делает аналогичный выстрел во второго, после чего требует с оставшегося в живых мента предьявить документы.Был бы в такой ситуации документ предьявлен? Бесспорно. Был бы Владислав бит после этого (особенно если б вовремя ушел) - нет.

   Резюме: до тех пор, пока вы не можете стребовать долг - обязательство не существует. В нашей стране стребовать исполнение закона с милиции гражданин не может, не прибегнув к противозаконным действиям. Разговоры »милиция обязана» не имеют смысла и служат лишь для обмана граждан. На самом деле наша милиция обязана лишь своим нанимателям, в число которых вы не входите.

   Итоговое резюме: мы находимся в стране, оккупированой милитаризованной группой, превышающей размером 1 миллион человек. Эта группа за деньги решает практически любые вопросы, требующие применения силы. Также эта группа обложила налогом всех работающих граждан страны и проводит параллельные поборы.

   Это - факты. Остальное, к сожалению - не более, чем словесная шелуха.
 • 2009.09.16 | 123

  і хто ж заплатив міліції за створення гетто? (/)

  Ані уманчанам, ані хасидам це не подобається.

  Чи це розплата за несплату "благодійного внеску"?

  http://www.unian.net/ukr/news/news-336057.html
  Не перетворювати місце паломництва хасидів у місті Умань Черкаської області на резервацію просить місцеву владу та правоохоронців Міжнародний благодійний фонд імені рабина Нахмана.

  Як повідомив кореспонденту УНІАН представник Міжнародного благодійного фонду імені рабина Нахмана рабин Даніель ДАЯН, під час охорони паломників-хасидів міліція не повинна порушувати прав уманчан. Під час паломництва хасидів до Умані на святкування Рош-га-Шан - іудейського Нового року, міліція встановлює кілька загороджувальних кордонів на підходах до місця святкування - могили цадика Нахмана. А для місцевого населення встановлюється пропускний режим.

  Хасиди погодилися з громадськими організаціями Умані, які не один рік протестують проти запровадження спеціального пропускного режиму в Умані під час паломництва.

  Представники правоохоронних органів, заявляють, що така форма охорони законна. Правоохоронці остерігаються терактів, хоча місцеве населення виявляє до хасидів терпимість і толерантність.

  Як повідомляв УНІАН, очікується, що 19-20 вересня до Умані приїдуть святкуватимуть іудейський новий рік – Рош-га-Шана близько 25 тис. хасидів-паломників.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua