МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вона бреше, армія голодує!

09/16/2009 | Press-MSNU
«Вона бреше, армія голодує!» – Молодіжний Союз збирає кошти для солдат. ФОТО


В середу, 16 вересня, Молодіжний Союз Наша Україна розпочав безстрокову акцію «Вона бреше, армія голодує!», яка спрямована на збір коштів для підтримки українських Збройних сил.
Молоді “нашоукраїнці” встановили навпроти будинку Кабміну постійно діючий намет, перед яким поставили прозору скриньку для збору грошей і пропонували всім перехожим зробити свої пожертвування на забезпечення української армії.

Учасники акції тримали в руках плакати зі словами: “ВОНА бреше, армія голодує!”, “50 000 військових без квартир. ВОНА військовим не дає!”, “Мило і пральні засоби закінчилися в липні 2009 року”, “43 500 призовників купуватимуть форму за власний рахунок”.

Як розповів лідер МСНУ Степан Барна, – “Мета акції – привернути увагу до ситуації, яка склалася в Україні з фінансуванням армії. Вже з липня місяця армія не має можливості прати свій одяг та білизну. Вже з 9 жовтня буде зупинено харчування Збройних сил України в зв’язку з відсутністю фінансування. Цього року заплановано восени призвати до лав Збройних сил понад 43 тисячі юнаків, яких немає в що вдягнути, оскільки гроші на це також відсутні. Таким чином, українська армія за часів Тимошенко – обезголовлена, без фінансування, без відповідного забезпечення навіть елементарними речами – милом, одягом, а в перспективі й харчами, перетворюється в руїну”.

За його словами, намет стоятиме кожен день з 10.00 до 18.00 допоки уряд Тимошенко не вирішить проблеми армії. Якщо ж Кабмін не робитиме жодних кроків для виправлення ситуації “молодіжка” Нашої України розгорне акцію по всій Україні.

ФОТО тут - http://www.msnu.org/engine/2009/09/16/vona-breshe-armiya-goloduye-msnu/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua