МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява!

09/16/2009 | presskun

ДЕПУТАТСЬКОЇ ГРУПИ
КОНГРЕСУ УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ
«НАЦІОНАЛЬНИЙ ВИБІР»
Львівської обласної Ради 5-го демократичного скликання

Росія вчергове кинула виклик всьому світові, прийнявши, хай навіть в першому читанні, закон, що надає право особисто президентові Росії розпочати війну в будь якій точці світу. Спокій в світі і мир ставиться ставиться в залежність від настрою і адекватності однієї особи. Показово, що прийняття цього закону здійснилося на тлі посилення антиукраїнської істерії, піднятої в сусідній державі після сумнозвісної заяви президента Росії Дмітрія Медвєдєва. Тому можна вважати, що згаданий закон прийнято в першу чергу для залякування саме України. І це стало причиною обурення і стурбованості серед українців, що виявилося і в зверненні української інтелігенції до світової спільноти.
Конгрес Українських Націоналістів вважає, що прийняття згаданого закону в другому, кінцевому читанні розв’яже руки російському імперіалізму до розширення зони свого впливу на всю територію колишнього Радянського Союзу. Як це відбувається ми побачили на прикладі Грузії. Створивши шляхом вручення російських паспортів певну кількість «громадян Росії», під приводом захисту їх були окуповані частини суверенної країни і створені маріонеткові держави Південна Осетія і Абхазія.
В такий самий спосіб Росія діє і на території України, протизаконно надаючи своє громадянство багатьом мешканцям Криму, інших частине України. Таким чином готується підгрунтя для агресії.
Конгрес Українських Націоналістів звертається до Президента України, Прем’єр-міністра України з вимогою застосувати всі необхідні засоби для підвищення обороноздатності нашої держави, піднявши на належний рівень фінансування української армії, яке на сьогоднішній день є чи не найгірше за всі роки незалежності. Слід подумати про повернення ядерного статусу України.
Конгрес Українських Націоналістів також звертається до українців, всіх громадян України з закликом бути пильними і готовими до відпору агресії, яка стала вже не примарною.
КУН звертається до європейської, світової спільноти з закликом дати належну оцінку приготуванням Росії до розв’язування військових конфліктів, що практично може поставити світ на грань нової світової війни. Не можна допустити повторення Мюнхенської угоди 1938-го року.

Львівська обласна організація Конгресу Українських Націоналістів


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua