МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Міліціонери намагались зобов'язати біженця повернутись в Росію?

09/17/2009 | keymaster
Справа на контролі Луценка. Офіційне - від МВС

Міністр внутрішніх справ взяв під особистий контроль «справу» російського журналістаЯк повідомлялося сьогодні в ЗМІ, під час сесії Львівської міської ради одним з депутатів оприлюднено заяву, в якій висловлювалася стурбованість діями Міністерства внутрішніх справ України. Зокрема, він повідомив, що 14 вересня цього року до Деснянського райвідділу внутрішніх справ столиці для допиту викликали російського журналіста Олександра Косвінцева. За словами самого журналіста, в райвідділі з ним обійшлися ввічливо. Однак, незважаючи на пред‘явлене посвідчення про статус біженця, з журналіста взяли розписку про те, що він зобов‘язується прибути до російських правоохоронців в Кемеровській області.

Як повідомила радник Міністра Катерина Левченко, ця ситуація взята під особистий контроль Міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком. Наразі за цим фактом призначено службову перевірку.

-Юрій Луценко дав доручення негайно детально вивчити ситуацію, акцентувавши увагу на необхідності чіткого дотримання взятих Україною міжнародних зобов‘язань щодо біженців та прав людини, - зазначила Катерина Левченко. - Наразі перевіряється дотримання працівниками міліції норм Закону України «Про біженців», зокрема статті 3 цього документу щодо заборони вислання або примусового повернення біженця до країни, з якої він прибув та де його життю та свободі загрожує небезпека.ДЗГта МД МВС України

Відповіді

  • 2009.09.17 | Историк

    Так зачем он дал такую расписку? И почему ее требовали?

    Информация неполноценная. Трудно делать предположения.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua