МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Арсеній...

09/19/2009 | Відкрита Полтава
Невже намети, вулична та реклама по телебаченню майбутнього кандидата у Президенти оплачується з його власної кишені?

Чи може ми почуємо прізвища спонсорів?

Відповіді

 • 2009.09.19 | Адвокат ...

  Запитайте в нього. Отримаєте відповідь,-- посміємо сь разом.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.19 | Sean

   чудова пропозиція, підтримую

  • 2009.09.19 | Відкрита Полтава

   А чом би це не зробити Майдану?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.19 | Sean

    а чом би це не зробити особисто Вам?

    якщо це саме Вас цікавить настільки, що Ви тут питаєте.

    Це куди продуктивніше, ніж ставити на форумах "питання у порожнечу".

    А Майдан результати Вашого дослідження обов'язково оприлюднить, коли Ви нас про них поінформуєте на admin@maidan.org.ua

    тож бажаю успіхів!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.19 | Адвокат ...

     Приєдную сь до побажань успіху!

     Sean пише:
     > якщо це саме Вас цікавить настільки, що Ви тут питаєте.
     >
     > Це куди продуктивніше, ніж ставити на форумах "питання у порожнечу".
     >
     > А Майдан результати Вашого дослідження обов'язково оприлюднить, коли Ви нас про них поінформуєте на admin@maidan.org.ua
     >
     > тож бажаю успіхів!
    • 2009.09.19 | Відкрита Полтава

     Re: а чом би це не зробити особисто Вам?

     Sean пише:
     > якщо це саме Вас цікавить настільки, що Ви тут питаєте.
     >
     > Це куди продуктивніше, ніж ставити на форумах "питання у порожнечу".
     Питання не у порожнечу, а адресоване воно прихильникам Яценюка, які знаходяться на ВФ. Хоча, може для Вас воно і "в порожнечу". ;)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.09.19 | Sean

      Re: а чом би це не зробити особисто Вам?

      Відкрита Полтава пише:
      > Sean пише:
      > > якщо це саме Вас цікавить настільки, що Ви тут питаєте.
      > >
      > > Це куди продуктивніше, ніж ставити на форумах "питання у порожнечу".
      > Питання не у порожнечу, а адресоване воно прихильникам Яценюка, які знаходяться на ВФ. Хоча, може для Вас воно і "в порожнечу". ;)
      так, в порожнечу, бо прихильники Яценюка навряд чи мають обізнаність щодо спонсорів Яценюка. Думаю що Ви це знаєте

      Ну то якщо раптом надумаєте питати Яценюка - повідомляйте на мило. Висвітлимо обов'язково. А якщо цікавить пагаваріть і не надумаєте, то, відповідно, не повідомляйте.

      Однак Полтава від того відкритішою не стане :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.09.19 | Відкрита Полтава

       Re: обов'язково запитаю

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.09.19 | Sean

        cупер!

       • 2009.09.19 | Д. А.

        Я здогадуюсь, як він Вам відповість (якщо відповість) (л)

        Він Вас відішле ось сюди:

        http://frontzmin.org/finance.php

        Це і до ворожки не ходи.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.09.19 | Адвокат ...

         Красівий спісьок!

         Або Кролєґові ґайз тупо клеять на ту сторінку кожну пожертву, або тамки "двійників",-- що бліх на вуличному собаці.
        • 2009.09.19 | Mykola_2007

         Я не здивувався, чому у тому списку благодійників

         нема Фірташа, та Пінчука. Але чому там нема самого Яценюка. Невже він в себе не вірить?

         Доречі це не так вже і погано, самому перерахувати певні кошти у свій же фонд. Принаймі я з таким стикався.
  • 2009.09.19 | Iryna_

   Канаріс про Яценюка (л)

   http://durdom.in.ua/uk/main/article/article_id/1406.phtml

   «Елєкторат, пріжмістєсь к абочінє!!»
   17 вересня 2009 року, о 20 годині 16 хвилин, я їхав своїм власним автомобілем з міста Трускавець в сторону міста Дрогобич. Уже змерклося, а дорога при виїзді з Трускавця, попри всю її показну легкість, має нехорошу славу. Кількість люду тут загиблого повністю виправдовує її простонародну назву – Чорна дорога. Тому я, як місцевий мешканець, обачно увімкнув дальнє і пішов під гору зі швидкістю 70 км/год, пам’ятаючи, що останній перед Трускавцем, невеличкий скрут дороги є досить підлим – сліпий поворот і різкий спуск за ним.

   Підіймаючись під гору, я побачив, що з-за горба видніють промені фар. Як вчать правила дорожнього руху, здоровий глузд і відчуття самозбереження, я увімкнув ближнє світло і скинув швидкість до 60 км/год. Зробив я це не даремно, бо через секунд десять прямо на мене вилетіло…

   …Ви знаєте, я, можливо, не точно вживаю деяких епітетів, бо «вилетіло» не зовсім вдале означення того, що відбулось в наступні кілька секунд…

   Проте, хай уже буде: з-за повороту на мене вилетіло щось середнє між святковою ілюмінацією з червоно–синіми проблисками і сліпучо-білим світлом в кінці тунелю… За обрисами це нагадувало потяг.

   Було його дві штуки, на радіаторі моргали маленькі червоно-сині маячки. Гнало воно зі швидкістю явно більшою 100 км/год і навіть не думало вимкнути дальнє світло та перейти на ближнє, щоб не сліпити зустрічних водіїв, цебто мене. Я встиг блимнути фарами, щоб дати зрозуміти, що мені трохи некомфортно дивитись просто в прожектори двох здоровецьких, наче хата, «Тойот», проте, їх водії ніяк не зреагували на мій заклик до культури на дорозі…

   Кавалькада пролетіла в сторону Трускавця, залишивши за собою рожево-фіолетові кола і різь в очах. Я пригальмував на обочині і, в наступні 15 секунд «сука» було найцензурнішим сказаним мною словом. Я назвав водіїв «тойот» особами нетрадиційної сексуальної орієнтації. Я порівняв їх з використаними презервативами. Я побажав тому, кого з такою помпою повезли нічною дорогою до Трускавця, хорошого сексу з табуном коней. Я зробив багато припущень щодо його родоводу і, повірте, я не сумнівався, що походить він від тупої корови і виснаженого пасивним сексом гамадрила… Я, взагалі, був здивований, що так багато можу побажати особам, які мають такий стиль їзди вечірніми дорогами. А потім я задумався: яку ж то персону так швидко, наче чортами, поперло в Трускавець?

   Відповідь сплила разом зі смугастою біг-мордою обіч дороги. З ядучо-зеленого тла, перемережаного коричневими смугами на мене дивилось виснажене обличчя, підписане «продуктивне село». Яценюк! Це він їхав до Трускавця на зустріч з гаряче коханим електоратом, яка мала відбутись на завтра – 18 вересня!

   Наступного дня, я прийшов на зустріч з Арсенієм Петровичем, не стільки щоб його послухати, як переконатись, що саме цю значну особу я зустрів вчора, на напівпорожній
   дорозі Трускавець-Дрогобич. Ті самі дві коровисті «тойоти» стояли поблизу Дрогобицького народного дому і я остаточно переконався – мене ощасливили своїм сяйвом саме ці скромні авта, ціною кожен в дрогобицьку трикімнатну квартиру, з червоними і синіми блимавками на радіаторах.

   І знаєте, в наступну мить мені стало соромно.

   Арсенію Петровичу! Мені стало соромно за те, що не маючи змоги продовжувати рух у своєму автомобілі після зістрічі з вашими, я зопалу, наговорив такого, що полковнику Кожі мало б бути заздрісно. Як я називав Вас, Арсенію Петровичу і Ваших водіїв, ви уже знаєте. Чого я бажав Вам – я й сам добре не пам’ятаю. Проте, повірте, що дуже шкодую за всім сказаним, оскільки розумію – з таким стилем їзди Вам залишилось жити не довго. Я дуже не хотів би наступного разу потрапити на дорогу перед вашим кортежем. Я розумію, що після зіткнення з Вашим автом шансів вижити у мене нема. Однак, я розумію, також, що замість мене може бути й КрАЗ… Здається, я такої зустрічі Вам і побажав. Не доведи Господи, Арсенію Петровичу, зустріти Вам на дорозі КрАЗа! Я шкодую і забираю назад свої слова, бо розумію – відчуття самозбереження Вам, новому герою цієї країни, не притаманне.

   Я щиро прошу вибачити мене за мої слова!

   І ще – прошу прийняти маленьку пораду: нехай Ваша охорона не тільки горлає на дорозі в матюкальник: «вадітєль, пріжмітєсь к абочінє!» при проїзді населеного пункта зі швидкістю явно більшою 120 км/год (с.Лішня, Дрогобицького району), а й свистить, улюлюкає і кричить: «На коліна, бидло! Пан їдуть!» Щоб народ чітко зрозумів, що влада в цій країні має свої непорушні традиції, і ви – їх надійний продовжувач!

   P.S. Зустріч електорату міста Дрогобич з Арсенієм Петровичем Яценюком пройшла у конструктивному ключі. Вона надовго запам’ятається студентам Дрогобицького педагогічного університету, бо явку на останніх двох парах викладачі відмічали після переклички, безпосередньо в залі, де Арсеній Петрович проводив свою зустріч з молоддю. І зовсім неправда, що студентів туди зігнали викладачі, а викладачів переконливо попросив забезпечити явку ректор університету пан Скотний, який випадково - просто таке співпадіння! – є членом «Фронту змін»…
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.19 | 123

    це хтось реальний пише чи художній твір?

    підпису наче нема?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.19 | Iryna_

     Re: це хтось реальний пише чи художній твір?

     в заголовку поста написаний автор - Канаріс

     людина реальна, часто у Чайки в 5 коп фігурує
   • 2009.09.20 | ОлегS

    Что-то у Арсения связано болезненное с ездой...

    Наверное, не только полковник Кожа показывал ему в свое время средний палец... Я, хоть далеко не на Порше, имел удовольствие общения со спецподразделением ГАИ после того, как неудачно гуднул джипу, вылезшему передо мной на левую полосу. Как объяснили мне товарищи в черном из Тойоты с мигалками, они ко мне ничего не имеют, но в джипе ехали водитель и охранник Яценюка... К счастью, вызванные ими для разбирательств со мной обычные гаишники были почеловечнее. А может просто решили, что попугали - и хватит. Так что вышел я из этой ситуации с большой любовью к Арсению Петровичу... Доказательств предъявить не могу, хотите - верьте, хотите - нет.
 • 2009.09.19 | 123

  а яка різниця?

  ясно що це приватні гроші, зібрані непублічно. Яценюк має досить зв*язків та рейтингу для того щоб зібрати гроші на кампанію. Що тут неясного?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.20 | ОлегS

   Неясно как отдариваться будет.

   И за чей счет?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.20 | 123

    Мені здається, це не найбільша проблема

   • 2009.09.21 | Д. А.

    Як сказав Жорж Мілославський,

    ОлегS пише:
    > И за чей счет?
    ну, точно, не за наш.

    Тож нехай за це голова болить в самого Яценюка.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.25 | Odesa

    Re: Неясно как отдариваться будет.

    Аб`ясняю. Фразою "пшлінах!". Інтелігентно і ефективно!
    І вже точно - не так, як Ющенко: "на повному серйозі", ретельно, забувши про Майдан, що його туди поставив, про Україну і про власні обіцянки виборцям.
 • 2009.09.21 | ОлегS

  Яценюк забыл опыт Нацбанка.

  Зачем ему вообще баллотироваться - пусть в коменду Тигипко идет! При первых проблемах в стране окажется и.о. Президента...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.21 | Тарас Токар

   Re: так, у них обох трохи схоже минуле

 • 2009.09.24 | Тарас Токар

  Країну врятують... масові розстріли (/)

  Запозичено тут: http://majdan.org.ua/news/krajinu_vrjatujut_masovi_rozstrili/2009-09-11-144
 • 2009.09.24 | АlеxDomosedov

  Від Арсенія не почуємо. Але можу сказати

  У Харкові ним опікується пан Давтян. Той самий, що натравив охоронців на журналістів біля свого готелю "Харків" а потім скиглив, що вони бач його камерою били. Пан не врахував, що крім розбитої охоронцями камери там працювала ще одна :-) Тож у Харкові за Арсенія голосувати не будуть - надто великий розголос набула та історія :-)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua