МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Янукович придумав великий колгосп для всіх

09/19/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Повідомлення УНІАН:
http://www.unian.net/ukr/news/news-336945.html

Лідер Партії регіонів Віктор ЯНУКОВИЧ виступає за створення нової архітектури європейської колективної безпеки у тому ж числі за участю України, Росії і НАТО.

Як передає кореспондент УНІАН, про це В.ЯНУКОВИЧ заявив сьогодні у Миколаєві, де перебуває з робочою поїздкою.

На переконання політика сьогодні система європейської безпеки у зв’язку із значним розширенням Європейського Союзу безумовно потребує реконструкції.

«Ця реконструкція у перспективі може мати назву «Європейська система колективної безпеки»», - сказав В.ЯНУКОВИЧ, наголосивши, що до неї повинні входити і Україна, і Російська Федерація.

«Чому я роблю наголос на Росії? Тому що без Росії неможливо побудувати систему колективної безпеки на європейському континенті», - зазначив політик і додав, що це є його впевнена позиція, яку він весь час відстоював і буде підтримувати.

Водночас В.ЯНУКОВИЧ висловив сподівання, що процес створення нової системи колективної безпеки в Європі розпочнеться вже найближчим часом. При цьому, підкреслив політик, НАТО також відіграватиме в цьому безпосередньо важливу роль.

В.ЯНУКОВИЧ також пояснив, що тут не йдеться лише про суто воєнні питання чи проблеми військово-промислового комплексу, адже забезпечення безпеки повинно розумітися через широке коло енергетичних, екологічних, продовольчих та інших аспектів.

«Зараз весь світ гуртується навколо цих проблем, тому на сьогодні у світі, як кажуть не можна шукати ворогів. Треба шукати союзників і об’єднувати зусилля навколо цих глобальних проблем, які стоять не лише перед континентом, але і світом», - підсумував В.ЯНУКОВИЧ.

sean

Відповіді

  • 2009.09.21 | 111

    Re: Янукович придумав великий колгосп для всіх

    Росія і є головна небезпека на Європейському континенті.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua