МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Майже 70% українців - за відкриті списки

09/19/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Майже 70% громадян бажають голосувати за персональну кандидатуру депутата, тобто виступають за проведення виборів усіх рівнів за відкритими списками.

Про це повідомив на прес-конференції в УНІАН директор Національного інституту стратегічних досліджень Юрій РУБАН, коментуючи результати соціологічного опитування, яке проводилось очолюваною ним установою з 8 по 12 вересня.

За його словами, 67,7% респондентів підтримують персональне голосування за депутата, 10% не вважають це за потрібне і 21,7% не змогли відповісти на запитання.

Разом з тим, 75,7% опитаних висловились на підтримку скорочення кількості народних депутатів, 9,2% не підтримали цю ідею.

При цьому 84,2% опитаних переконані, що депутатів необхідно позбавити недоторканності й 6,6% висловилися проти цього.

Аналізуючи ці дані опитування, Ю.РУБАН сказав: "Очевидно, дивлячись не реальне сьогоднішнє функціонування Верховної Ради, громадяни схиляються до того, що Україні потрібне проведення парламентської реформи".

Опитування проводилось Національним інститутом стратегічних досліджень з 8 по 12 вересня. За цей період інститут за квотною вибіркою опитав 2010 респондентів у всіх областях України, АР Крим, м.Києві. Похибка вибірки становить 2,2%.

http://human-rights.unian.net/ukr/detail/192235

Відповіді

  • 2009.09.21 | 111

    Re: Майже 70% українців - за відкриті списки

    Чому весь час торочать про списки, відкриті, закриті, давно всі сказали, що хочуть повернути мажоритарну систему, а не списки, про це вони питали?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua