МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

FT здалося, що Ющ хоче переконати МВФ не давати черговий транш/

09/19/2009 | толя дейнека
Президент Украины обвинил Международный валютный фонд в излишне снисходительном отношении к правительству премьер-министра Юлии Тимошенко, его соперницы на президентских выборах в следующем году. Об этом пишет влиятельное британское издание "Financial Times", сообщает УНИАН.

Корреспондент газеты считает, что комментарии украинского Президента грозят втянуть МВФ и других иностранных заимодателей Украины во внутреннюю хаотическую политическую ситуацию.

Издание замечает, что Президент неоднократно обвинял правительство Тимошенко в популистской политике, ссылаясь на то, что оно не повысило цены на природный газ для бытовых потребителей до рыночного уровня, и нереальный бюджет на этот и следующий год. „Ни Всемирный Банк, ни МВФ так и не выполнили ту работу, которая была предусмотрена... и не смогли заставить правительство провести реформы", – цитирует газета упреки Ющенко.

"Financial Times" отмечает, что Президент сделал свой комментарий именно в то время, когда МВФ размышляет над предоставлением Украине этой осенью четвертого транша стенд-бай займа в размере $16,4 миллиарда, утвержденного прошлой осенью.

"МВФ стремится оставаться подальше от ядовитой украинской политики, но четвертый транш считается жизненно необходимым для Украины, чтобы удержаться на плаву в ближайшее время. В первой половине 2009 года внутренний валовой продукт в стране упал на 18 процентов. МВФ очень сдержанно относится к политическому беспорядку в Киеве, они отказались подтвердить или отрицать широко распространенные обвинения политиков и репортажи-расследования в новостях, предполагающие, что часть этого пакета помощи была использована ненадлежащим образом", - пишет издание.
http://www.ostro.org/news/article-70275/

Відповіді

 • 2009.09.19 | Мартинюк

  Знову Ющенко заважає Юлі працювати

  А скажіть чесно - куди підуть ці гроші ? Окрім Юлиних виборів та якихось подачок лохторату, більшість траншу піде на повернення відсотків по боргах, знову ж таким тому МВФ і аффілійованим з ним лавочкам... Тому МВФ сам собі не зможе відмовити ...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.19 | толя дейнека

   Ющенко наважиться відкрито за вами повторити ці тези?

   я думаю що ні, в частині наїздів на МВФ. Було б добре, щоб ви, захищаючи Ющенка, говорили слова, які він сам не злякається повторити.

   Ющенко казав так (пригадую по пам'яті): "на жаль МВФ не вдалося примусити уряд відмовитися від популізму". Дещо дивна позиція, як для керманича країни, він висловлює жаль с приводу того що ззовні не диктують Україні економічну політику.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.19 | Мартинюк

    І не спиться Вам і не лежиться

    Якби це отого клятого Юща ще під чиїсь кулемети підставити...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.19 | толя дейнека

     Володимире, я людина цивільна і порядна, тому нікого не підставл

     підставляю, особливо під кулемети

     власне вашу репліку я розцінюю, як зіскок з теми. Проте, мені не ліньки повторити вам пораду ще раз: коли захищаєте Ющенка, використовуйте слова, які він сам зможе повторити. иІнакше такий захист виглядатиме дивно
   • 2009.09.19 | yes

    Re: Ющенко це уголос й говорить.

    Вимоги МВФ розробляються з метою стабілізації української економіки. Сама роль МВФ - стабілізація (виведення) економік держав на випадок криз. Вимоги по зменшенню дифіциту бюджету, хіба хтось замовчує чи вголос не казав і ряд інших вказівок із стабілізації гривні від МВФ.

    Тобто, виконуючи вимоги МВФ, можна виходити із кризи. Якщо їх не виконувати, то буде і криза і ростимуть борги.


    толя дейнека пише:
    > я думаю що ні, в частині наїздів на МВФ. Було б добре, щоб ви, захищаючи Ющенка, говорили слова, які він сам не злякається повторити.
    >
    > Ющенко казав так (пригадую по пам'яті): "на жаль МВФ не вдалося примусити уряд відмовитися від популізму". Дещо дивна позиція, як для керманича країни, він висловлює жаль с приводу того що ззовні не диктують Україні економічну політику.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.19 | толя дейнека

     мене зараз цікавить не ці уставні тези, а ця оцінка п.Мартинюка:

     > більшість траншу піде на повернення відсотків по боргах, знову ж таким тому МВФ і аффілійованим з ним лавочкам... Тому МВФ сам собі не зможе відмовити
     це Ющенко зможе повторити? чи хоча б в нього така задня думка? чи може фінансист і ліберал Ющенко вважає, що взяті на себе фінансові зобов'язання не треба виконувати?

     звичайно я далекий від тої паскудної думки, що єдиною метою заявленої позиції президента Ющенка є посадити люрву у калюжу безвиході за будь-яку ціну
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.09.19 | yes

      Re: Спочатку, читайте уважно "FT здалося"

      По-друге, не перекручуйте чи не переакцентовуйте
      По-третє, Мартинюк не є речником Ющенка.
 • 2009.09.19 | Furfur

  Re: FT здалося, що Ющ хоче переконати МВФ не давати черговий тр

  Такий вже "консенсус". Як би Ющенко брав кредит, йому б заважала богообрана (сама сказала, нічого особистого). ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.19 | Мартинюк

   А як по вашому - він потрібен дуже, чи так собі?

   Коли краще сідати на піст - до виборів чи після них?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.19 | Furfur

    Re: А як по вашому - він потрібен дуже, чи так собі?

    Я вважаю, що так відверто демонструвати "жабу" українці раніше насмілювалися тільки росіянам. Тепер з цією чудовою твариною познайомився весь світ.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.19 | толя дейнека

     егеж, Мартинюк зрозумів

     єдине в чому він може звинуватити Ющенка, що в того ще мала жаба.

     з тим же успіхом можна доводити жабі, що сидіти в болоті і їсти мух шкідливо ну і неперспективно. Тут сама натура стане на перешкоді розумінню
    • 2009.09.19 | Майдан

     А при чому тут "жаба" ?

     Ющенко будучи премєром у 2000 році достроково віддав МВФ борги, аби той більше немав підстав втручатися в українську економіку. Це до речі було однією з причини помітного зросту української економіки з 2000 по 2008
     Тобто він реально проти запозиченнь в МВФ ( які минулого року були загалом не потрібні). Звісно відкрито маніфестувати нехіть до цього закладу просто небезпечно і для персони і для країни.

     Ви надалі намагаєтеся зрозуміки українську політику моделюючи її по законах мильного телесеріалу ("любить-не любить"). Це частково правилено лише стосовно Тимошенко, яка насправді не є політик, не державний діяч, а "народна актриса" .

     Але це зовсім неправильно для оцінки і розуміння того що справді відбувається в Україні. Насправді в ній починається пожежа. І цьому не зарадиш "правильним" сценічними позами. Тут потрібні, відра, вода і вогнегасники. І самому то з кріселечка треба піднятися - хоча б аби врятувати себе, не кажучи вже про участь в гасінні пожежі.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.09.19 | толя дейнека

      Майдан, підписуйтеся

      > Ющенко будучи премєром у 2000 році достроково віддав МВФ борги, аби той більше немав підстав втручатися в українську економіку
      дивно, але зараз Ющенко раптом поміняв позицію, і публічно висловив жаль з приводу того, що МВФ не вдалося примусити уряд змінити політику. Оригінальна думка, як для чільника держави.

      наврядчи мене можна назвати палким прихильником МВФ, але я підозрюю, що в умовах кризи гроші в них найдешевші. І в умовах, коли зовнішне кредитування приватного сектору, головного позичальника минулих років, дуже обмежено, рефінансування з боку уряду може стати чинником виживання.

      Звісно, я тут не говорю про якість використання коштів. В залежності від політичних уподобань тут в кожного своя думка вде склалася, нічим її не проймеш
     • 2009.09.19 | Furfur

      Re: А при чому тут "жаба" ?

      Й що трапилося? Чого пожежник допросився, крім того, що інформацію про його ябедництво негайно злили й записали в історію МВФ як приклад безглуздої поведінки, яку можна пояснити тільки наміром "надкусити"? Не маєш можливості перемогти - здайся, а не став себе і країну у ідіотське становище. Десь так. Небіжчики мають тихо лежати по домовинах. Інакше порядку не буде. Втім, я розумію, що Вас не переконати - для Вас воно є Сонцем, для них - вона... Та ну їх всіх! :)
 • 2009.09.19 | Sean

  Толю, дотримуйтеся правил передруку

  будьте так ласкаві

  Бо забанять через це формальне порушення, а нафіга воно Вам?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.19 | толя дейнека

   а які проблеми? слеш поставив, посилання навів

   єдине - слеш оточити дужками місця не вистачило
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.19 | Sean

    от Вам три дні на те щоб далі вистачалоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua