МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Пентагоні стверджують, що не йшли на поступки Росії

09/20/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Міністр оборони США Роберт ГЕЙТС заявляє, що рішення Вашингтона щодо модернізації створюваної США в Європі системи ПРО не було поступкою Росії, як думають критики у лавах опозиційної Республіканської партії.

Газета New York Times пише, що Р.ГЕЙТС зазначив, що критика плану є "спотворенням" дійсності.

"Думаю, що це дуже прагматична пропозиція", - сказав Р.ГЕЙТС. При цьому він запевнив, що об`єктом плану є оборона від ракет з боку Ірану, а не Росії.

Як зазначає видання, стратегія Джорджа БУША щодо ПРО, проти якої виступала Росія, була спрямована на перехоплення іранських ракет дальнього радіусу дії. Проте, як з`ясувала розвідка США, Іран ще не розробив такі ракети і, найімовірніше, їх не буде в ісламської держави в 2015-2020 рр. Як результат, Р.ГЕЙТС скоригував план США на можливість перехоплення ракет малого і середнього радіусу дії. США у зв`язку з цим почнуть споруджувати наземні елементи системи тільки в 2015 році, а до того часу пошлють до Північної і Південної Європи кораблі, озброєні ракетами-перехоплювачами та оснащені радарами.

Р.ГЕЙТС назвав модернізацію створюваної Сполученими Штатами ПРО в Європі "кращим кроком уперед". "Було б перекрученням назвати новий план якоюсь поступкою Росії", - сказав Р.ГЕЙТС. Глава Пентагону також стверджує, що, згідно з новим планом, у Європі як і раніше буде протиракетна оборона.

"Ставлення Росії і можлива реакція не відігравали ніякої ролі в моїх рекомендаціях Президенту з цього питання", - сказав Р.ГЕЙТС.

http://www.unian.net/ukr/news/news-337028.html

sean

Відповіді

 • 2009.09.20 | Хвізик

  а чого ж оголосили про це у такий день - 17 вересня ?

  нагадаю, 17 вересня СРСР здійснив розбійницький напад на Польщу
 • 2009.09.20 | observеr

  спочатку Пентагон відступив під тиском Росії, а тепер ще й каже:

  ми це робили не під її тиском, отже Росія нам за це нічого не винна

  ну й тупі
 • 2009.09.20 | igorg

  Ага, а після Мюнхена заявляли що привезли мир для ЄвропиCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua