МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

КМ хочe створити щe 1 правоохоронну(?) структуру.

09/20/2009 | AxeHarry
Чи є законним придумування дeржчиновниками іщe однієї право-(тіпо)-охоронноі силовоі структури?

http://www.proua.com/news/2009/09/18/135416.html

Кабинет министров предоставил Государственной лесной охране статус правоохранительного органа, что дает им право на ношение и применение оружия, останавливать и досматривать транспортные средства. Об этом говорится в постановлении правительства 976 от 16 сентября.
Этим постановлением Кабмин утвердил положение о государственной лесной охране.

Согласно документу, сотрудники Гослесохраны теперь имеют право на хранение, ношение и применение специальных средств и оружия в порядке, установленном законодательством, а также использование специальных транспортных средств с цветографической окраской, надписью и эмблемой.

Кроме этого, сотрудники лесохраны имеют право останавливать на территории лесного фонда транспортные средства и проводить их осмотр, а также вести в случаях, установленных законом, фотографирование, звукозапись, кино- и видеосъемки.

Охранники леса также имеют право аннулировать разрешения или другие документы на право использования лесных ресурсов в случае нарушения лесного законодательства.

16 сентября Кабинет министров одобрил государственную целевую программу "Леса Украины" на 2010-2015 годы.

(c)

Відповіді

 • 2009.09.20 | ОлегS

  Re: это чтобы Лозинские сами ручки не пачкали...

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.20 | Мартинюк

   В кожен кабінет нової спецслужби - портрет Лозинського

   Якщо його зопалу вже встигли замочити, то ставити гранітні памятники у всіх лісгоспах і барельєфи на вїзді у кожен ліс.

   Лохторату пояснити що Лозинський пострадав за їдею охорони лісів та створення бойового загону захисту природи.

   Створити добровільне товаристов друзів лісу ім. Лозинського. В школах організовувати загони юних лозинців по охороні лісів від бомжів і наближеного до них антиприродного елементу. Кращих нагороджувати путуівками на літні збори у Голованівському лісі з тренуваннями на живому матеріалі.
 • 2009.09.20 | igorg

  Цілком правильне рішення. Ліс і те що в ньому

  є колосальним багатством. Й захистити його навіть потенційно людині без зброї неможливо. До того ж зустріч з порушниками відбувається не на людях й часто з людьми зі зброєю.
  До чого тут Лозінський. Його що лісники охороняли? Чи він без лісників би не став таким? Це бандит і навколо себе він тримав бандитів.
  Нині я б і кожному сільському жителю дозволив би мати гарну зброю для захисту себе й майна від ласих до чужого.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.20 | Мартинюк

   Не вірю я в добрі наміри юліної тусівки

   Якби дуже хотіл то могли би наприклад зорганізувати якусь спеціалізовану воєнізовану охорону в складі МВС, наприкдлад "Титан" який охороняє офіси що щось подібне.
   Розпилювати силові функції за межі існуючих силових міністерств вельми небезпечно. Давайте скажемо чесно - якби це існувало у червні, то бандюки Лозинського були би одягнуті у форму "лісоспецназу" з ксивами і іузаконеною зброєю. А все що сталося тоді би було б швидко підтягнуте під "виправдані міри по охороні лісовго майна".

   Реально - бютівські феодальні поміщики шукають приводу аби легалізувати сворення своїх власних збройних загонів. А це найстрашніше - гадаю скоро почуємо про передачу "охоронцям лісу" БТРів, мінометів і польових гармат з ... "надлишків" Міноборони.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.20 | igorg

    Так, віри Тюлебану ніякої й такий варіант слід розглядати

    Проте зброя лісникам необхідна. Окрема мова про те яка і як її слід застосовувати. До того ж певно треба подумати про ефективний звязок та GPS системи.
    Не виключено, що їй захочеться мати бойові загони в особистому розпорядження. Гроші є тож сформувати такі не проблема. А це криша не погана. Особливо для західної частини України.
    Ідея про чіп у кожному дереві просто смішна, тут вона головного марсіянина навіть переплюнула. А от на неї чіп повісити цілком можна :).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua