МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дерибанити у вишиванках шляхетніше, ніж у жидівських кіпах?

09/20/2009 | Franko
У Львові розгоряється новий будівельний скандал: багатоповерхівку збираються збудувати на місці дитячого майданчика. Цей дитячий майданчик знаходиться по вулиці Лисенка. За словами батьків, що гуляють тут зі своїми дітьми, цей майданчик є одним з дуже небагатьох в центральній частині міста, на яких добре проводити час з малечею. Детальніше про цю ситуацію можна прочитати, наприклад, в цій публікації Львівського Порталу.

В цьому скандалі - в ролі забудовника - фігурує фірма ПП «Компанія «Горган». Її директором, за інформацією Львівської міської ради, є Василь Павлюк, депутат міської ради та лідер фракції ВО "Свобода" у ЛМР.

Майдан-Інформ цікавиться, як українці, що бавляться в пісочниці майданчика, повинні "берегти себе" (як закликала реклама "Свободи") від загребущих забудовників? І чи такі порядки "у своїй, Богом даній країні" (звідти ж) планує встановити зазначена партія, прийшовши до влади? Присутність на ключовій партійній посаді бізнесовця-ворога дитячих майданчиків дозволяє дати ознозначну відповідь на це питання...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua