МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Полтавська НРУ увійшла до руху "За Україну!"

09/21/2009 | Тарас Токар
Головою Полтавської обласної організації Громадського руху "За Україну!" обрали колишнього голову Полтавської обласної організації НРУ, депутата Полтавської обласної ради Олега Пустовгара. Про це стало відомо під час установчих зборів Полтавської обласної ради громадського об'єднання "За Україну!" за участю В'ячеслава Кириленка у Полтавському музучилищі. Зал був заповнений вщент. Серед присутніх:народні депутати України, керівництво Полтавської ОДА, духовенство, молодь та велика кількість представників полтавської інтелігенції. На початку заходу пролунав гімн України. Потім секретар єпархіального управління УПЦ КП Микола Храпач благословив громадський рух „За Україну”. Він побажав натхнення та прочитав спільно з присутніми молитву „Отче наш”.

Загалом, на установчому з'їзді громадського руху „За Україну” обговорювались проблеми сучасної України, потреба консолідації суспільства та потреба великої громадської національної організації. Крім цього,у залі виголосили рішення про підтримку президента Ющенка на майбутніх виборах, як „єдиного справді українського президента”. Проте доповідачі не соромились і критикувати діючого президента за ліберальну політику та за помилки і недопрацювання.

Пояснюючи мотиви переходу, Полтавська обласна організація НРУ у відповідній заяві повідомила, що "нинішня верхівка НРУ під управлінням Бориса Тарасюка всіляко наполягає на зближенні партії з Блоком Юлії Тимошенко", бачення якого "цілком розходиться з програмними цілями і ідеологічними принципами Руху".

Полтавські рухівці зазначили, що "Голос Руху чомусь не прозвучав тоді, коли великий бізнес створював антидержавну коаліцію Партії регіонів і Блоку Юлії Тимошенко". "Нинішня верхівка НРУ, оволодівши брендом Руху, удається до підігравання прокремлівським силам", - говориться в заяві. "Майбутнє України - за молодими незаплямованими політиками. Такими вважаємо голову громадського руху "За Україну!" В'ячеслава Кириленка", - переконані полтавські рухівці.

Джерело: ОКІА "Новини Полтавщини".

Відповіді

 • 2009.09.21 | yes

  Це що, перша ініціатива знизу на заклик Ющенка?

  Ця ініціатива може мати активне продовження. Коли РУХи таки розвалять знизу.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.21 | Via

   Це збирання рештків Руху до Кириленка

   Як на мене - правильно робить :)
 • 2009.09.21 | Тарас Токар

  чесно кажучи, я ніде не чув, щоб Рух заявив про підтримку

  Тимошенко на виборах.
 • 2009.09.21 | Д. А.

  Я чогось не розумію в сучасній політиці?

  >
  > Крім цього,у залі виголосили рішення про підтримку президента Ющенка на майбутніх виборах, як „єдиного справді українського президента”. Проте доповідачі не соромились і критикувати діючого президента за ліберальну політику та за помилки і недопрацювання.
  >

  Можна і треба критикувати будь-кого "за помилки і недопрацювання". Але як можна критикувати Президента "за ліберальну політику" і водночас підтримувати його ж на виборах? Це як - його політику ми не підтримуємо, але закликаємо голосувати за неї?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.21 | yes

   Re: та все дуже логічно

   Д. А. пише:
   >
   > Але як можна критикувати Президента "за ліберальну політику" і водночас підтримувати його ж на виборах? Це як - його політику ми не підтримуємо, але закликаємо голосувати за неї?

   Це означає, що Ющенко все правильно робить і правильною дорогою йде, але із опортуністами, троцькістами та п"ятою колоною повинен надалі витримати жорстку лінію і не ліберальничати. :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.21 | Bogun

    логічно

 • 2009.09.21 | іван

  Re: Полтавська НРУ увійшла до руху "За Україну!"

  Правильно зробили Незабаром і більшістьрухівців Прикарпаття вчинить аналогічно. Те що не зуміли зробити комуняки зробив зрадник Тарасюк.
  Ганьба йому і всенародне ФЕ. Слава Україні!!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua