МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кому в кіно "НКВД-Гестапо: брати по крові" ? (/)

09/22/2009 | АБВГ
http://www.youtube.com/watch?v=G3zXgW-ccpo&feature=player_embedded#t=25

http://www.youtube.com/watch?v=UUvFNCDAFu8&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=xjkfubSN1rI&NR=1

http://www.youtube.com/watch?v=6r-5FUSPOrI&NR=1

Гестапо - жалюгідні епігони.
Репресували як ворогів Рейху лише 1% наявного населення.
Порівняйте з НКВД - 10-15% ! По деяким областям - до 30%.
І газова камера то "наш" винахід, і концтабори.

Відповіді

 • 2009.09.22 | zmej_gorynych

  Комуняки, звісно, від цього хвацько та рішуче відмежовуються.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.22 | АБВГ

   Комуністична "лінія Манергейма" - архіви

   Тут чув виступ головного історика збройних сил генерала армії Гарєєва про написання історії війни. Він просить уряд Росії, МЗС і ФСБ дати установки, як писати.
   На здивоване запитання журналіста про необхідність роботи в архівах головний історик відповів, що архіви до цієї важливої роботи приплітати нічого, бо все одно з них нічого не зрозумієш, тільки зайві непотрібні чутки підуть... Органи повинні розібратись трійкою.

   ПС Генерал армии М. А. Гареев был избран Президентом (Sic! З великої букви !!! :) )Академии военных наук Российской Федерации. Много занимается изучением вопросов истории Великой Отечественной войны, активно участвует в научных дискуссиях, непримиримый борец против лжи и фальсификации истории войны.
 • 2009.09.22 | Мартинюк

  Мені переповідали спогади очевидців про "електробойню"

  для масового вбивства вязнів елктричним струмом , яка "працювала" на протязі 1939-1941 в районі теперішнього Івано-Франківська - чи в самому місті, чи десь в околицях. Переповідали розповідь їхнього родича, який чудом уцілів після цього сталінського хай-теку - виявляється там навіть процедура нагадувала процедуру Освенціму - вязнів, попередньо роздягнувши, формально вели митися в "душову", в темному коридорі дійсно був душ, але він використовувася виключно для того, аби так би мовити "покращити електропровідність" приречених на смерть.
  Чоловік , про якого йде мова, запідозрив щось нехороше, коли побачив вдалині коридору якісь дивні спалахи - це спрацьовував високовольтний електричний розряд, коли чергова жертва ставала ногами на певну частину коридору. Тому він, притискаючись до стіни коридора, інстинктивно оминув струмені душу і на "забійний стіл" попав так би мовити сухим і неелектропровідним. Черз те електричний розряд, який він отримав його не вбив, але тільки приголомшив. Голі тіла вбитих, як виявилося потім зразу, через люк падали в бункер, до інших вбитих. Потім нкаведешники (чи інші вязні) покидали голі тіла в кузов грузовика і накрили брезентовим тентом. Очевидець хоча й був живим але був паралізований ударом струму так що не міг ні ворушитися ні стогнати. Можливо це його і врятувало. По дорозі грузовик попав під дощ, той чоловік очуняв, зумів виповзти з під трупів і непомітно викотитися з грузовика - справа була вночі. Вранці він добрався до якогось хутора, де місцеві жителі дали йому одежу і показали дорогу в більш безпечні місця. В часі війни той чоловік був в рядах УПА і загинув в бою з німецькими карателями.

  Тепер деякі думки з цього приводу - як бачимо , що в описаній технології є всі елементи Освенціму, за винятком газу. Привертає увагу процедура "душу - бані" яка в радянській технології виглядає логічно-технологічною, в той час як в німецькій - виключно засобом обману приречених. Оскільки є переконливі свідчення що газові камери були запозичені фашистами від НКВС, то логічно розглядати технологію газової камери як "еволюційний розвиток" електробойні, які до речі до того часу ( і зараз ) вже застосовувалися для забою худоби.

  Отож висуваю припущення - спочатку більшовики, які надзвичайно вигадливо вправлялися у своєму садизмі, вирішили застосувати електробойню для прискорення знищення "класового ворога" - правдоподібно десь на переломі 30 років, за допомогою зарубіжних товаріщів виписали де небудь у США ( бо там було масове тваринництво так би мовити масові технологгії) обладнання для отакої електробойні, ну а далі вже пішло вдосконалення і підвищення продуктивності.
  Потім для більш масового конвеййеру електрострум замінили газом. Ну а в 1934 році німецька делегація на з Рібентропом була просто вражена досягненнями більшовицької машини смерті коли їм показали коплекс таборів смерті у теперішній Мордовії.

  Гадаю на території колишнього СРСР ще є багато масових похованнь голих покійників , які важко розпізнати та ідентифікувати, бо нема одежі, гудзиків, черевикі та інших зачіпок . Якщо звісно НКВД не винайшло і крематорії.

  І ще один висновок, який випливає з цього - фашисти були лише жалігідним наслідувачами та епігонами сатанинського діла більшовиків та НКВС
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.22 | АБВГ

   Жах. Дуже повчальна історія. Німці використовували газові камери

   , зокрема, щоб психічно не травмувати німецький персонал розстрілами. У Совєтів були інші способи: тактичний - горілка після роботи по розстрілам і стратегічний, коли новий кат повинен був кулею в потилицю вибити докори сумління зі свого попередника.
   ...
   З нинішньої точки зору те масове вбивство невинних людей виглядає як штучне потьмарення розуму і здичавіння. Видно, що різниця між тваринним і людським світами не така вже й велика, як видається. І долається кількома спланованими кроками.
   ...
   Дякую за історію.
   Коли вже підуть художні фільми на ці теми і з цими подробицями?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua