МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Лінія фронту: Росія –Україна. Час вибору настав

09/22/2009 | Андрій Левус
11 серпня президент Росії Д.Медвєдєв виступив зі зверненням до українського Президента В. Ющенка, в якому, в тонах притаманних гебельсівсько-сталінського агітпропу, звинуватив офіційний Київ в антиросійському курсі зовнішньої та внутрішньої політики.

26 серпня військові ЧФ РФ затримали на території своєї військової частини у Севастополі українських судових виконавців.

9 вересня Державна дума Росії узаконила використання збройних сил РФ у військових операціях поза межами країни.

18 вересня до Севастополя прибув військовий корабель "Николай Фильченков" з незадекларованим озброєнням на борту.

Влітку ми були свідками дипломатичної війни між Росією та Україною, яка почалась з намагання Києва змусити Москву відкликати ряд своїх «дипломатів», які насправді є розвідницькою ангентурою Кремля.

На цих вихідних я мав змогу переглядати «аналітичну програму» на одному з російських телеканалів, у якій імперські аналітики та політики всерйоз розглядали можливі варіанти російського наступу на Крим.

Дивно, що більшість ураїнських політиків не помічають цих фактів практично передвоєнної хроніки. Вони сперечаються за дурниці. Блокують трибуну, «забирають» один в одного дачі, завішують країну своїми ідіотськими бігбордами. Для них є лише одна війна – війна за корито і владу. Вони сліпі і глухі перед зовнішніми викликами та загрозами національному сувернітету, які несе з собою схибленний від імперського духу режим Кремля.

Більше того, лідери президентських перегонів Янукович і Тимошенко намагаються приспати пильність українців і розповідають нам казочки про «Мир, злагоду і взаєморозуміння» з північно-східним сусідом.

Всі вони та ще пара-трійка ультралівих та ультраправих маргіналів спрямували вістря своїх атак проти президента України В. Ющенка, який є скалкою в оці для кремлівських диктаторів. Фактично, всі ці політикани стали союзниками Москви у її війні проти Ющенка.

Чому?

Попри всі помилки, кадрові, політичні та управлінські, Ющенко є непохитним у питаннях захисту державного сувернітету України, недоторканності її кордонів та збереження української ідентичності та національної пам’яті. Незмінним також є курс президента на сепарацію України з російської зони геополітичного впливу та інтеграцію до західної цивілізації, яку представляють ЄС і НАТО. Саме тому його політика є кісткою в горлі російських імперіалістів. Кремль за будь яку ціну прагне реварншу за 2004 рік , а політичний крах Ющенка вони вважають перемогою російського впливу та початком нового етапу колонізації України.

Росія як стара ганчірка, зашмигана напівбожевільними недоімператорами, зіштовхнулася зі світовою кризою і розлазиться на шматки. Соціальні бунти та національні повстання стають для Росії буденністю. У всі часи Москва для втамування внутрішніх роздорів розпочинала зовнішню агресію. Таким чином вона відволікала увагу своїх недалеких підданих від внутрішніх проблем та, використовуючи імперську хворобу мас, мобілізувала їх на агресію та захоплення нових територій. Свідками цього ми стали минулого літа, коли нападу на Грузію передувала інформація про падіння рейтингу В. Путіна.

Проти України московське керівництво розробляє дві спецоперації. Перша – віртуальне змагання двох проросійських кандидатів Януковича та Тимошенко на виборах президетнта України. Хто б з них не переміг - в результаті виграє Кремль. Друга – військова агресія проти України з подальшим відчленуванням Криму. На заваді реалізації обидвох сценаріїв залишається один політичний гравець в Україні – В. Ющенко.

Зусиллями президента було зірвано уже дві спроби створення прокремлівської коаліції з подальшим прийняттям колоніальної конституції. Президент робить все, щоб українська армія перейшла на найвищі міжнародні стандарти, якими, безумовно, є стандарти НАТО. Президент спрямовує діяльність СБУ в напрямку захисту національної дердавності та гідності. Працівниками цього відомства було припинено діяльність низки антиукраїнських та сепаратистських угрупувань, не допущенно в Україну ряд українофобських політиків Росії та викрито шпигунські гнізда на ЧФ та в диппредставництвах Росії. МЗС України, яке підпорядковується Президенту, активізувало переговорний процес щодо демаркації україно-російських кордонів та порядок і строки виведення з нашої території Чорноморського флоту. До речі, небезболісним для Москви є прийняття РНБОУ нових правил пересування військових одиниць ЧФ українською територією.

Всі ці ініціативи президента, спрямовані на захист державності, стали причиною небувалої агресивної реакції Кремля. Ющенко є для Кремля ворогом номер один. Проти українського президента Москва розпочала безпрецедентну інформаційну, політичну та дипломатичну війну. Сотні продажних журналістів, політиків та «політологів» ведуть проти Ющенка масштабну дискредитаційну кампанію. Ці найманці Кремля нав’язують українцям антиющенківські штампи та домисли. Зграя критиканів з лівого та правого боків знищують політичний рейтинг Президента та підривають довіру українців до лідера держави.

Однак найстрашнішою є руйнівна діяльність Януковича і Тимошенко. Силами цих двох одіозних політиків обезглавлено міністерства закордонних справ та оборони. Українська армія не має змоги брати повноцінну участь у міжнародних навчаннях та миротворчих операціях. Уряд «патріотки» Тимошенко цілеспрямовано руйнує українські збройні сили, скорочуючи й так мізерне фінансування. Якщо відкинути політичне шумовиння, то можна впевнено стверджувати, що Янукович і Тимошенко виконують спецзавдання Путіна по руйнуванню національної безпеки України. У військовий час така діяльність розцінюється як зрада, диверсія та саботаж з усіма витікаючими з цього наслідками.

Та чи треба українцям чекати військового часу для того, щоб засудити колоборантів? Думаю, що тоді вже буде пізно. Тому треба зробити правильні висновки і усвідомити, що всі політикани, які є в опозиції до Президента, прямо чи приховано, свідомо чи несвідомо ллють воду на млин Кремля. Справа не в Ющенку, він лише людина, яка іноді помиляється та має свої слабкості. Справа в тих цінностях, які він захищає – незалежність, ідентичність та свобода. Програш Ющенка – відхід від цих цінностей, а отже - перемога Кремля. Кожен, хто виступає проти Ющенка, стає добровільним агентом ФСБ у його війні проти української державності. Кожен, хто розносить віруси пораженства, капітуляції та зневіри, стає солдатом російської інформаційної армії. Третього не дано.

Перед зовнішніми викликами, перед досвідом Грузії кожен українець має усвідомити , що існує лише одна лінія фронту - між Росією, що наступає, і Україною, що прагне зберегти державність. По одному боці Путін, Тимошенко, Янукович та інші демагоги. З іншого - Ющенко та всі ті, хто не піддався зомбуванню Москви. Прийшов час вибору кожного з нас – з Україною чи з Росією і її маріонетками. Третього не дано.

http://www.ukrpohliad.org/news.php/news/508

Відповіді

  • 2009.09.22 | Историк

    А почему автор не опасается "раскола" Украины при (л)

    варианте "или-или", о чем предупреждает, напр., А.Яценюк в последнем интервью? Или у автора есть решение этой проблемы?..
    http://www.rusrep.ru/2009/35/interview_yacenyuk/
  • 2009.09.22 | 123

    Агітпроп

    Андрій Левус пише:
    > Кожен, хто виступає проти Ющенка, стає добровільним агентом ФСБ у його війні проти української державності.

    А оце - його апофігей.

    Ще в цьому реченні забули додати "... і, отже, має бути розстріляний справжнімиукраїнськимипатріотами за законами військового часу як ворогнароду і зрадникБАТЬКІВЩИНИ".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.22 | Bogun

      По суті так воно і є

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.09.22 | 123

        по суті це агітпроп вульгаріс

        який до реальності не має ніякого стосунку.
    • 2009.09.22 | Кузьма

      Re: Агітпроп

      Панове,а чи не думаєте Ви, що якби не було такого тиску з боку Росії, то Україна вже булаб європейською правовою державою.
      І не потрібно забувати про немалий відсоток росіян - громадян України, котрі десятиліттями живуть на цій землі,їдять її хліб, тут виросли їхні діти і внуки, але з їхньої точки зору і Крим і східну Україну треба віддати "Великій Росії", і їх не цікавить те, що вони таким чином обкрадуть своїх дітей і голосувати вони будуть саме за проросійського кандидата в призиденти.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.09.23 | Михайло Свистович

        Re: Агітпроп

        Кузьма пише:
        > Панове,а чи не думаєте Ви, що якби не було такого тиску з боку Росії, то Україна вже булаб європейською правовою державою

        Не була б, бо при владі ще не було жодного дійсно проєвропейського політика

        > І не потрібно забувати про немалий відсоток росіян - громадян України, котрі десятиліттями живуть на цій землі,їдять її хліб, тут виросли їхні діти і внуки, але з їхньої точки зору і Крим і східну Україну треба віддати "Великій Росії", і їх не цікавить те, що вони таким чином обкрадуть своїх дітей і голосувати вони будуть саме за проросійського кандидата в призиденти.

        І про немалий відсоток таких самих українців не потрібно забувати.
      • 2009.09.23 | kom8407

        Re: Агітпроп

        Кузьма пише:
        > І не потрібно забувати про немалий відсоток росіян - громадян України, котрі десятиліттями живуть на цій землі,їдять її хліб

        Шановний, про хліб не потрібно розводити демагогію. Громадяни вирощують хліб і створюють інші матеріальні блага, платять податки незалежно від мови, якою вони залюбки говорять. Чи Ви можете довести супротивне? Ви можете довести, що українські українці працюють в поті лиця, а російськомовні українці - ледарі, які їдять чужий хліб?
    • 2009.09.22 | Sean

      попри своє голосування у першому турі за Юща

      не можу не погодитися


      123 пише:
      > Андрій Левус пише:
      > > Кожен, хто виступає проти Ющенка, стає добровільним агентом ФСБ у його війні проти української державності.

      У мене є повно добрих знайомих, українських державників, котрі за Ющенка не проголосують, бо вважають, що він її занапастив, змарнувавши історичні шанси. Мені все важче їм заперечувати.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.09.22 | 123

        може і я так голосуватиму - це безвідносно до того

        Sean пише:
        > не можу не погодитися
        >
        >
        > 123 пише:
        > > Андрій Левус пише:
        > > > Кожен, хто виступає проти Ющенка, стає добровільним агентом ФСБ у його війні проти української державності.
        >
        > У мене є повно добрих знайомих, українських державників, котрі за Ющенка не проголосують, бо вважають, що він її занапастив, змарнувавши історичні шанси. Мені все важче їм заперечувати.

        Навіть якщо і не занапастив. Сама постановка питання з такими оцінками громадян за ознаками голосування (а особливо - НЕголосування, це вже ваапще) в пристойній компанії неприпустима, на має переконання.
      • 2009.09.23 | Bogun

        Цікаво, а за кого ж ці державники голосуватимуть?

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.09.23 | Sean

          за кого захочуть

          думаю, що більшість просто не прийде чи проголосує проти всіх, бо ні Тимошенко, ні Янукович до зміцнення державности стосунку не мають, хіба протилежний і в цьому, на моє враження, форумується певний консенсус, перепрошую за слово :)


          Мабуть хтось голосуватиме за ТЮ як за менше зло, мабуть хтось за ЯнукОїда, як за своє менше зло. Хтось, не сумніваюся, голосне за Яценюка.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.09.23 | Bogun

            Ну тоді мабуть не усі

            з Ваших знайомих державників, українські державники.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.09.23 | Sean

              усі

              Bogun пише:
              > з Ваших знайомих державників, українські державники.
              бо я їх знаю, Ви - ні.

              Можливо, у нас з Вами просто різні уявлення про українських державників.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.09.23 | Bogun

                Просто в нашій історії було чимало державників,

                які не могли підтримати свого лідера, тому що мали своє уявлення про те що і як робити в державі, врешті ця сама держава багато в чому саме із-за їхньої позиції втрачала незалежність. Можу Вам нагадати Дорошенка, Виговського, Петлюру, Скоропадського та їхніх "державників", які не змогли зрозуміти і підртимати своїх лідерів. Я не думаю, що насправді ці люди були державниками. А щодо Ваших друзів, я їх дійсно не знаю, тому перепрошую, якщо Вас образив. Я просто прихильник такої точки зору, коли питання стоїть в підтримці УКРАЇНСЬКОГО лідера усі свої незадоволення і амбіції потрібно засунути до дупи і робити свою справу. А щодо помилок і прорахунків Ющенко, то не відкрию Вам таємниці, що навіт апостол Петро помилявся і допускав слабинки. То ж давайте, за те що Ющ упустив шанси і зробив прорахунки віддамо свої голоси яничарам. Тим більше, Шоне, ми насправді не можемо знати багато чинників та обставин, які саме спонукали Президенти, діяти певним чином.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2009.09.23 | Sean

                  Re: Просто в нашій історії було чимало державників,

                  Bogun пише:
                  > які не могли підтримати свого лідера,
                  а може тому, що лідери були не лідерами, а так?

                  > тому що мали своє уявлення про те що і як робити в державі, врешті ця сама держава багато в чому саме із-за їхньої позиції втрачала незалежність.
                  а багато в чому через "лідерів", а ще багато в чому через купу різних інших чинників. Та врешті,погодьтеся, і держави були зовсім різні, а не одна якась тягла від царя Гороха.

                  > Можу Вам нагадати Дорошенка, Виговського, Петлюру, Скоропадського та їхніх "державників", які не змогли зрозуміти і підртимати своїх лідерів.
                  Тільки про Петлюру не тре, прошу. Бо тоді ще і Винниченка можна згадати.

                  > Я не думаю, що насправді ці люди були державниками.
                  Можливо, вони просто мали своє уявлення про державність. Уявлення Немирича, уявлення Хмельницького, уявлення Вишневецького (чим не державник, до речі, тільки "іншої" України?) - різні.

                  А щодо Ваших друзів, я їх дійсно не знаю, тому перепрошую, якщо Вас образив.
                  Я не ображаюся.

                  > Я просто прихильник такої точки зору, коли питання стоїть в підтримці УКРАЇНСЬКОГО лідера усі свої незадоволення і амбіції потрібно засунути
                  Тому я воленс ноленс голосуватиму за Ющенка.

                  > до дупи
                  До дупи, думаю, все ж не варто :)

                  > і робити свою справу.
                  Точно. Кожен - свою. Коли вектори співпадають - це чудово. Але коли хтось щось нав'язує, то ну його.

                  > А щодо помилок і прорахунків Ющенко, то не відкрию Вам таємниці, що навіт апостол Петро помилявся і допускав слабинки.
                  Точно

                  > То ж давайте, за те що Ющ упустив шанси і зробив прорахунки віддамо свої голоси яничарам.
                  Нащо?:) Особисто я, як казав, у першому турі за Юща (з кількох причин, може колись викладу детально, може ні)

                  > Тим більше, Шоне, ми насправді не можемо знати багато чинників та обставин, які саме спонукали Президенти, діяти певним чином.
                  І не ми в цьому винні. Я он з 2005 року намагаюся зробити його (і не тільки) діяльність прозорішою :) А він - уявіть собі - не дуже хце. Втім, не лише він.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2009.09.23 | Bogun

                    Re: Просто в нашій історії було чимало державників,

                    > а може тому, що лідери були не лідерами, а так?

                    я казав, саме про лідерів, які були лідерами, на жаль таких, що були "так" було вдвічі більше.

                    > а багато в чому через "лідерів", а ще багато в чому через купу різних інших чинників. Та врешті,погодьтеся, і держави були зовсім різні, а не одна якась тягла від царя Гороха.

                    Звичайно лідери, теж не завжди були на висоті, але основним чинником я так думаю, що наше суспільство в своїй більшості було розбалансованим і різновекторним, а ще занадто довірливим.

                    > Тільки про Петлюру не тре, прошу. Бо тоді ще і Винниченка можна згадати.

                    Я б не став порівнювати Петлюру з Винниченко, при усіх його приколах.

                    > Можливо, вони просто мали своє уявлення про державність. Уявлення Немирича, уявлення Хмельницького, уявлення Вишневецького (чим не державник, до речі, тільки "іншої" України?) - різні.

                    Так кожен поставити собі запитання, якої саме України він державник і чи України взагалі.

                    > Тому я воленс ноленс голосуватиму за Ющенка.

                    Я теж.

                    > До дупи, думаю, все ж не варто :)

                    Образно кажучи :)


                    > Точно. Кожен - свою. Коли вектори співпадають - це чудово. Але коли хтось щось нав'язує, то ну його.

                    Коли вектори співпадають - це чудово.

                    > Нащо?:) Особисто я, як казав, у першому турі за Юща (з кількох причин, може колись викладу детально, може ні)

                    Я б не проти і в другому :)

                    > І не ми в цьому винні. Я он з 2005 року намагаюся зробити його (і не тільки) діяльність прозорішою :) А він - уявіть собі - не дуже хце. Втім, не лише він.

                    Я теж з 2005 року, багато чого намагався зробити, а вдалося дуже мало. Все ж я думаю, з 2005 року, багато чого стало прозорішим, завдяки Ющу.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2009.09.23 | Sean

                      Re: Просто в нашій історії було чимало державників,

                      Bogun пише:
                      > > а може тому, що лідери були не лідерами, а так?
                      >
                      > я казав, саме про лідерів, які були лідерами, на жаль таких, що були "так" було вдвічі більше.
                      Дорошенко, як я читав, у важливий момент полишив військо і поїхав до дружини, до речі:)

                      > Звичайно лідери, теж не завжди були на висоті, але основним чинником я так думаю, що наше суспільство в своїй більшості було розбалансованим і різновекторним, а ще занадто довірливим.
                      і це теж


                      > > Тільки про Петлюру не тре, прошу. Бо тоді ще і Винниченка можна згадати.
                      >
                      > Я б не став порівнювати Петлюру з Винниченко, при усіх його приколах.
                      Ну, а я став. Смаки різняться, це нормально. І за антигетьманське повстання, і за розвал всього і вся, і за "військових інспекторів" - шось штибу аналогу комісарів, і за Болбочана, і за нездарність загальну і за залишення напочатку грудня конаючого війська.

                      > > Можливо, вони просто мали своє уявлення про державність. Уявлення Немирича, уявлення Хмельницького, уявлення Вишневецького (чим не державник, до речі, тільки "іншої" України?) - різні.
                      >
                      > Так кожен поставити собі запитання, якої саме України він державник і чи України взагалі.
                      І я за це.

                      > > Тому я воленс ноленс голосуватиму за Ющенка.
                      >
                      > Я теж.
                      >
                      > > До дупи, думаю, все ж не варто :)
                      >
                      > Образно кажучи :)
                      Ага :) До дупи хай собі щось вороги засунуть :)

                      > > Точно. Кожен - свою. Коли вектори співпадають - це чудово. Але коли хтось щось нав'язує, то ну його.
                      >
                      > Коли вектори співпадають - це чудово.
                      >
                      > > Нащо?:) Особисто я, як казав, у першому турі за Юща (з кількох причин, може колись викладу детально, може ні)
                      >
                      > Я б не проти і в другому :)
                      Я теж, якщо то буде можливо.

                      > > І не ми в цьому винні. Я он з 2005 року намагаюся зробити його (і не тільки) діяльність прозорішою :) А він - уявіть собі - не дуже хце. Втім, не лише він.

                      > Я теж з 2005 року, багато чого намагався зробити, а вдалося дуже мало. Все ж я думаю, з 2005 року, багато чого стало прозорішим, завдяки Ющу.
                      Ну, на мій погляд, не так багато. Але таки так.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2009.09.23 | Bogun

                        Re: Просто в нашій історії було чимало державників,


                        > Дорошенко, як я читав, у важливий момент полишив військо і поїхав до дружини, до речі:)

                        З Дорошенком не все так було просто, як пишеться...

                        > Ну, а я став. Смаки різняться, це нормально. І за антигетьманське повстання, і за розвал всього і вся, і за "військових інспекторів" - шось штибу аналогу комісарів, і за Болбочана, і за нездарність загальну і за залишення напочатку грудня конаючого війська.

                        Балбочана з Скоропадським, я йому теж пробачити не можу.

                        > Ага :) До дупи хай собі щось вороги засунуть :)

                        Бажано щось з реактивним двигуном.

                        > Ну, на мій погляд, не так багато. Але таки так.

                        Ну Вам видніше. Я не намагався зробити його діяльність прозорою.
                      • 2009.09.23 | Василь Сас-Губицький

                        Re: Просто в нашій історії було чимало державників,

                        Sean пише:
                        > Ну, а я став. Смаки різняться, це нормально. І за антигетьманське повстання, і за розвал всього і вся, і за "військових інспекторів" - шось штибу аналогу комісарів, і за Болбочана, і за нездарність загальну і за залишення напочатку грудня конаючого війська.
                        ...і за зраду Західної України, яку він віддав (не своє, не шкода) полякам...
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2009.09.23 | Bogun

                          Просто в нашій історії було чимало державників,

                          З висоти 2009 року, важко побачити, а що ж доброго зробив Симон Петлюра... Хоча негативу дійсно було чимало, хоча знову ж покладати все на нього, теж не вірно, його оточувало чимало "державників", у яких були свої погляди на те якою повина бути Україна.
                • 2009.09.23 | Михайло Свистович

                  Re: Просто в нашій історії було чимало державників,

                  Bogun пише:
                  > Можу Вам нагадати Дорошенка, Виговського, Петлюру, Скоропадського та їхніх "державників", які не змогли зрозуміти і підртимати своїх лідерів. Я не думаю, що насправді ці люди були державниками.

                  Були

                  > Я просто прихильник такої точки зору, коли питання стоїть в підтримці УКРАЇНСЬКОГО лідера усі свої незадоволення і амбіції потрібно засунути до дупи і робити свою справу

                  Немає українського лідера. І взагалі лідер - це завжди слабка ланка.
            • 2009.09.23 | 123

              якщо і не державники, як на Ваш смак

              то це означає - "агенти ФСБ"?
    • 2009.09.23 | Мартинюк

      Ви боретеся із тим що самі домислюєте

      123 пише:
      >
      > Ще в цьому реченні забули додати "... і, отже, має бути розстріляний справжніми українськими патріотами за законами військового часу як ворогнароду і зрадник БАТЬКІВЩИНИ".


      А все таки подумати про те, що випадково чи несвідомо робити те саме що робить російська верхівка - завзято довбати Ющенка, для стороннього спостерігача виглядає не вельми достойним і почесним заняттям.
  • 2009.09.22 | zmej_gorynych

    Якщо так, то нехай Ющенко видасть указ про...

    ..вільне володіння вогнепальною стрілецькою зброєю. В т.ч. базуками та крупнокаліберними кулеметами.
    Як Головнокомандуючий.
    І забезпечить цим указом також роздачу її всім бажаючим громадянам.
    І передбачить створення масової системи курсів підготовки самооборони.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.22 | Sean

      нмд це не регулюється указами

      хоча по суті я з Вами згоден. Добре б творити новітніх УСС
  • 2009.09.22 | Lewus

    так це агітпроп)))

    інформаційна війна почалась на війні може бути одна думка, одна позиція, один кут погляду. Або твою армію перетовчуть одразу ж.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.23 | Sean

      Re: так це агітпроп)))

      Lewus пише:
      > інформаційна війна почалась на війні може бути одна думка, одна позиція, один кут погляду. Або твою армію перетовчуть одразу ж.

      На війні може бути скільки завгодно думок, мабуть навіть чим більше, тим краще. Просто одній з них краще бути обов'язковою для комбатантів у справах війни. Але для того ця думка має виходити від обраного чи легітимно призначеного за існуючою у воюючій державі командування :)
    • 2009.09.23 | 123

      То варто було б десь у назві це відзначити

      А то ж воно з претензією на аналіз, а коли читаєш текст з претензіями на аналіз, а там виявляється агітпроп - то виникають неприємні почуття.

      Lewus пише:
      > інформаційна війна почалась на війні може бути одна думка, одна позиція, один кут погляду. Або твою армію перетовчуть одразу ж.

      Хто Вам дав право обзивати інших людей агентами КГБ на тій лише підставі, що їхня думка не співпадає з Вашою? З чого Ви взяли що саме Ваша думкка має бути тією, яка може "бути тільки одна"? Ця позиція досить нахабна, як на мене.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.09.23 | Shooter

        Re: То варто було б десь у назві це відзначити

        123 пише:

        > Хто Вам дав право обзивати інших людей агентами КГБ на тій лише підставі, що їхня думка не співпадає з Вашою?

        Не КҐБ, а ФСБ ;)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.09.23 | Bogun

          Я хоча і не схильний у всьому бачити змову...

          та все ж останнім часом усе більше схиляюсь до того, що відсотків 70 нашої політ. верхівки, і відсотків 80 наших керівників силових структур прямо чи упосередковано співпрацюють з ФСБ, звичайно + -. Крім того на операцію Антиющенко, а іншими словами антинезалежнаукраїна витрачається набагато більше коштів ніж наш уряд заклав в бюджет на нашу оборону.
        • 2009.09.23 | 123

          Re: То варто було б десь у назві це відзначити

          Shooter пише:
          > 123 пише:
          >
          > > Хто Вам дав право обзивати інших людей агентами КГБ на тій лише підставі, що їхня думка не співпадає з Вашою?
          >
          > Не КҐБ, а ФСБ ;)

          Ця моя обмовка часом не свідчить що я сам агент? :)
  • 2009.09.23 | пан Roller

    Re: Третього не дано? А компот?

    Андрій Левус пише:

    >
    > Справа не в Ющенку, він лише людина, яка іноді помиляється та має свої слабкості. Кожен, хто виступає проти Ющенка, стає добровільним агентом ФСБ у його війні проти української державності. Кожен, хто розносить віруси пораженства, капітуляції та зневіри, стає солдатом російської інформаційної армії. Третього не дано.
    >
    >
  • 2009.09.23 | Левус

    Все що ми читаємо це агітпроп

    І розлогі аналітичні статті, і "новини", і "публіцистику". Немає незалежних експертів і політологів.Стаття дійсно є агітпропом вульгаріс. Але панове ніхто ще не переміг у білих рукавичках. Згадайте 2004-й там суцільний вульгаріс - олігархічний режим, сила народу, бандитам - тюрми... Подивіться на БЮтануту пропаганду, почитайтке ВВ. Виграє той хто нав'язує свою цілісну картину світу. Свої погляди на добро і зло. І чим ця схем простіша там більше шансів на перемогу. Заумні теревені треба було вести півроку назад. Зараз час війни. Щодо погодження з штабами лінії - зараз це неможливо, нехай обговорюють Конституцію.))) кожен сам має стати штабом

    Щодо ймовірних образ на "агенти ФСБ" то нехай ці державники принаймні замисляться чому їх так назвали. А не самозакохано критикують недолого Ющенка слово в слово повторюючи штампи ОРТ та ПріБЮТ.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.23 | Bogun

      100%

    • 2009.09.23 | 123

      Навіщо ж так узагальнювати

      Не всі називають інакомислячих громадян агентами ФСБ.

      Левус пише:
      > І розлогі аналітичні статті, і "новини", і "публіцистику". Немає незалежних експертів і політологів.

      Є небайдужі громадяни, які мають думку і щиро висловлюють її. А є агітпроп.

      > Стаття дійсно є агітпропом вульгаріс. Але панове ніхто ще не переміг у білих рукавичках. Згадайте 2004-й там суцільний вульгаріс - олігархічний режим, сила народу, бандитам - тюрми...

      У 2004 році протестували проти призначення Президента замість обрання, до того ж Президента, який уособлював прогнилий кучмізм та був двічі зеком. Це світогляд, а не агітпроп. Про олігархічний режим - це було другорядне.

      > Подивіться на БЮтануту пропаганду, почитайтке ВВ. Виграє той хто нав'язує свою цілісну картину світу. Свої погляди на добро і зло. І чим ця схем простіша там більше шансів на перемогу.

      Це, на моє переконання, хибна думка. Вульгарний агітпроп лише справляє відповідне враження про того, хто його продукує. Чи то ВВ, чи то Майдан.

      > Щодо ймовірних образ на "агенти ФСБ" то нехай ці державники принаймні замисляться чому їх так назвали. А не самозакохано критикують недолого Ющенка слово в слово повторюючи штампи ОРТ та ПріБЮТ.

      Ясно чому їх так назвали - бо матеріал є вульгарним агітпропом у стилі Наталі Вітренко. Інших причин цьому нема.
    • 2009.09.23 | Sean

      тоді ви щось не те читаєте

      Левус пише:
      > І розлогі аналітичні статті, і "новини", і "публіцистику".
      Ні, бо аналітична стаття, як скажімо, Горбулін з Литвиненком в ДТ чи то статті в "Критиці" - то зовсім не агітпроп, то пожива для думки

      > Немає незалежних експертів і політологів.
      Є. Моя дружина - чудовий експерт з приготування, скажімо, смачних салаток. І вона - незалежна.

      > Стаття дійсно є агітпропом вульгаріс. Але панове ніхто ще не переміг у білих рукавичках.
      Так, але різні люди мають різні уявлення, кого і що треба перемагати.

      > Згадайте 2004-й там суцільний вульгаріс - олігархічний режим, сила народу, бандитам - тюрми...
      Та Ви що? А я згадую багато гумору і драйву, понадпартійного, позаорганізаційного і так далі.

      > Подивіться на БЮтануту пропаганду, почитайтке ВВ.
      Хву. То не є гігієнічно

      > Виграє той хто нав'язує свою цілісну картину світу.
      З тими, хто нав'язує свою цілісну картину світу, особисто мені не по дорозі. Якщо Ви забули, гасло цього сайту "Вільна людина у вільній країні".

      > Свої погляди на добро і зло. І чим ця схем простіша там більше шансів на перемогу.
      Питання - чию перемогу, над ким і для чого. Якщо тоталітарщини, тільки типу у синьо-жовтих шатах, то нащо мені така перемога?

      > Заумні теревені треба було вести півроку назад.
      Їх завжди треба вести. На відміну від нерозумних теревенів. Але краще навіть нерозумні теревені, ніж торжество насадженого єдіномислія.

      > Зараз час війни. Щодо погодження з штабами лінії - зараз це неможливо, нехай обговорюють Конституцію.)))
      А де штаби? Хто у штабах? Хто їх туди обрав/призначив?

      > кожен сам має стати штабом
      Точно! Я про це і кажу :)

      > Щодо ймовірних образ на "агенти ФСБ" то нехай ці державники принаймні замисляться чому їх так назвали.
      А може замислитися має той, хто людей, котрі йому нічого не винні і нічого поганого не зробили, так назвав? До речі, пан має довідку, що він не є агентом ФСБ? ;)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.09.23 | Bogun

        Re: тоді ви щось не те читаєте

        > Ні, бо аналітична стаття, як скажімо, Горбулін з Литвиненком в ДТ чи то статті в "Критиці" - то зовсім не агітпроп, то пожива для думки

        Інколи пожива, а інколи розгойдування човна, який і так не хило трусить.

        > Є. Моя дружина - чудовий експерт з приготування, скажімо, смачних салаток. І вона - незалежна.

        ВОна теж залежна, від Ваших вподобань.

        > Так, але різні люди мають різні уявлення, кого і що треба перемагати.

        Тому нас років 350 і ковбасить, бо в усіх нас, розумних, занадто багато різних уявлень. Я не кажу, що ми усі повині однаково думати. але при усіх розбіжностях, нас повино щось об'єднувати...

        > Та Ви що? А я згадую багато гумору і драйву, понадпартійного, позаорганізаційного і так далі.

        Там було більше сатири.


        > Хву. То не є гігієнічно

        100%

        > З тими, хто нав'язує свою цілісну картину світу, особисто мені не по дорозі. Якщо Ви забули, гасло цього сайту "Вільна людина у вільній країні".

        Можливо нав'язування не трохи вірний термін... Хоча 50-70% наших співвітчизинків не проти щоб їм хтось, щось нав'язав.

        > Питання - чию перемогу, над ким і для чого. Якщо тоталітарщини, тільки типу у синьо-жовтих шатах, то нащо мені така перемога?

        Мені здається, що багато державників серед пересічних громадян, були б не проти аби Ющ був більш тоталітарним у синьо-жовтих шатах, тоді б можливо не так було б багато невиправданих надій. Хоча б тоді, Ющ престав бути тим ким він є, і за що я його ціню.


        > Їх завжди треба вести. На відміну від нерозумних теревенів. Але краще навіть нерозумні теревені, ніж торжество насадженого єдіномислія.

        100%

        > А де штаби? Хто у штабах? Хто їх туди обрав/призначив?

        Наших штабів, на жаль, поки дійсно не видно. Хоча штаби ворогів працюють на повну. До речі чим наш сайт не штаб?

        > > кожен сам має стати штабом
        > Точно! Я про це і кажу :)
        100%

        > А може замислитися має той, хто людей, котрі йому нічого не винні і нічого поганого не зробили, так назвав? До речі, пан має довідку, що він не є агентом ФСБ? ;)

        До речі, як визначити, хто є агентом ФСБ, а хто ні? Я думаю, це визначається по плодам її діяльності, довідок їм точно ніхто не видає.
    • 2009.09.23 | Михайло Свистович

      Re: Все що ми читаємо це агітпроп

      Левус пише:
      > Немає незалежних експертів і політологів

      Є

      > Стаття дійсно є агітпропом вульгаріс. Але панове ніхто ще не переміг у білих рукавичках.

      Агітпроп вульгарис є дуже поганою альтернативою білим рукавичкам

      > Згадайте 2004-й там суцільний вульгаріс - олігархічний режим, сила народу, бандитам - тюрми...

      Ні, це не вульгарис, це правда і правильні побажання

      > Виграє той хто нав'язує свою цілісну картину світу. Свої погляди на добро і зло. І чим ця схем простіша там більше шансів на перемогу.

      Простота теж буває різною. Іноді хуже варавства.

      >
      > Щодо ймовірних образ на "агенти ФСБ" то нехай ці державники принаймні замисляться чому їх так назвали

      Вони не замисляться, бо одразу зроблять висновок про несерйозність автора. І відповідно не замисляться над жодною іншою його фразою, а не лише над цією.

      >
      > А не самозакохано критикують недолого Ющенка слово в слово повторюючи штампи ОРТ та ПріБЮТ.

      Вони не повторюють. Просто штампи - це не лише вигадки, але й очевидна правда.
  • 2009.09.23 | Левус

    по-перше

    Друзі ви перекручуєте слова статті "не Є агентом ФСб" , а "СТАЄ добровільним агентом ФСБ у його війні проти української державності. Кожен, хто розносить віруси пораженства, капітуляції та зневіри, стає солдатом російської інформаційної армії. " Тому нікого я не обзивав)))
    По-друге, ніхто тут синьо-жовтого тоталітаризму не пропагує. А лише наступальність української позиції бо інакше все закінчиться тоталітаризмом колоніальним.
    По-третє, я і не претендую у цій публікації на аналітику. Це агітпроп.Бо саме зараз він потрібен.
    По-четверте, критикнство деякого поважного панства тут теж буває на рівні вульгаріс.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.23 | Sean

      і по-друге

      Левус пише:
      > Друзі ви перекручуєте слова статті "не Є агентом ФСб" , а "СТАЄ добровільним агентом ФСБ у його війні проти української державності. Кожен, хто розносить віруси пораженства, капітуляції та зневіри, стає солдатом російської інформаційної армії. " Тому нікого я не обзивав)))
      Ні, Ви просто намагалися (свідомо чи ні) наліпити на людей ярлики тому, що їхня позиція не співпадає з Вашою. Це нмд погано і свідчить про тоталітарний, большевицький за суттю підхід "хто не з нами той проти нас"

      > По-друге, ніхто тут синьо-жовтого тоталітаризму не пропагує. А лише наступальність української позиції бо інакше все закінчиться тоталітаризмом колоніальним.
      Мені важко назвати інакшим словом "нав'язує свою цілісну картину світу" і про, мовляв, невчасність "заумних теревенів". Цей форум для теревенів і дай Боже, щоб для заумних.
      Можливо інші зі мною в цьому не погодяться.

      > По-третє, я і не претендую у цій публікації на аналітику. Це агітпроп.Бо саме зараз він потрібен.
      На смак і колір.

      > По-четверте, критикнство деякого поважного панства тут теж буває на рівні вульгаріс.
      Всіляко буває, це точно :) Сам, мабуть, грішний
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.09.23 | Левус

        Re: і по-друге

        Не большевицький підхід. а християнський))
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.09.23 | Михайло Свистович

          Re: і по-друге

          Левус пише:
          > Не большевицький підхід. а християнський))

          Християнства тут не проглядається :)
    • 2009.09.23 | Михайло Свистович

      Re: по-перше

      Левус пише:
      >
      > Це агітпроп.Бо саме зараз він потрібен.

      Не потрібен. Бо не діє.
  • 2009.09.23 | Михайло Свистович

    Назва правильно, автор розуміє те, чого багато нібито розумних

    людей не може допетрати, але ж і фігню також пише.

    Андрій Левус пише:
    >
    > Росія як стара ганчірка, зашмигана напівбожевільними недоімператорами, зіштовхнулася зі світовою кризою і розлазиться на шматки

    Нікуди вона не розлазиться. Навпаки, збирається за давньою небезпечною для нас традицією.

    >
    > Соціальні бунти та національні повстання стають для Росії буденністю

    Все менше стають

    >
    > У всі часи Москва для втамування внутрішніх роздорів розпочинала зовнішню агресію

    Та нема там особливих внутрішніх роздорів


    >
    > Проти України московське керівництво розробляє дві спецоперації. Перша – віртуальне змагання двох проросійських кандидатів Януковича та Тимошенко на виборах президетнта України. Хто б з них не переміг - в результаті виграє Кремль. Друга – військова агресія проти України з подальшим відчленуванням Криму. На заваді реалізації обидвох сценаріїв залишається один політичний гравець в Україні – В. Ющенко.

    Скоро його там не залишиться, і нема на те ради.

    >
    > Зусиллями президента було зірвано уже дві спроби створення прокремлівської коаліції з подальшим прийняттям колоніальної конституції

    Не планувалося ніякої колоніальної Конституції

    >
    > Президент робить все, щоб українська армія перейшла на найвищі міжнародні стандартиякими, безумовно, є стандарти НАТО.

    І тому попер відносно чесного Гриценка й дерибанив військове майно руками Єханурова :)

    >
    > Президент спрямовує діяльність СБУ в напрямку захисту національної дердавності та гідності

    А ще в напрямку захисту власних інтересів

    >
    > Працівниками цього відомства було припинено діяльність низки антиукраїнських та сепаратистських угрупувань, не допущенно в Україну ряд українофобських політиків Росії та викрито шпигунські гнізда на ЧФ та в диппредставництвах Росії

    Угу, наприклад шпигунське гніздо у Бородянському будинку пристарілих :)

    >
    > Сотні продажних журналістів, політиків та «політологів» ведуть проти Ющенка масштабну дискредитаційну кампанію. Ці найманці Кремля нав’язують українцям антиющенківські штампи та домисли. Зграя критиканів з лівого та правого боків знищують політичний рейтинг Президента та підривають довіру українців до лідера держави.

    До 2005 року цих журналістів було тисячі, а рейтинг зростав

    >
    > Та чи треба українцям чекати військового часу для того, щоб засудити колоборантів?

    таки колАборантів

    >
    > Кожен, хто виступає проти Ющенка, стає добровільним агентом ФСБ у його війні проти української державності

    І хто проти мене - теж :) Бо я також є непохитним у питаннях захисту державного сувернітету України, недоторканності її кордонів та збереження української ідентичності та національної пам’яті. Я теж за вихід України з російської зони геополітичного впливу та інтеграцію до західної цивілізації, яку представляють ЄС і НАТО.

    >
    > Кожен, хто розносить віруси пораженства, капітуляції та зневіри, стає солдатом російської інформаційної армії. Третього не дано.

    Дано, але автору зрозуміти це не дано. Напевно він - агент ФСБ, бо закликає ремонтувати іржавий танк й зосереджувати оборону біля нього замість того, щоб вдаватись до іншої поведінки в умовах, які склалися.

    >
    > Перед зовнішніми викликами, перед досвідом Грузії кожен українець має усвідомити , що існує лише одна лінія фронту - між Росією, що наступає, і Україною, що прагне зберегти державність. По одному боці Путін, Тимошенко, Янукович та інші демагоги. З іншого - Ющенко та всі ті, хто не піддався зомбуванню Москви.

    Скоро всі ті залишаться без Ющенка, тож варто вже припинити думати про те, що неухильно відмирає.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.23 | Bogun

      Re: Назва правильно, автор розуміє те, чого багато нібито розумних

      > Нікуди вона не розлазиться. Навпаки, збирається за давньою небезпечною для нас традицією.

      Не розлазиться, але тенденція є.

      > Соціальні бунти та національні повстання стають для Росії буденністю

      Таки стають, на жаль поки ще не буденністю.

      > У всі часи Москва для втамування внутрішніх роздорів розпочинала зовнішню агресію
      > Та нема там особливих внутрішніх роздорів

      Там не треба роздорів, там народ все більше відчуває кризу. А тому владі треба шукати на щоб таке відвернути його увагу.

      > І тому попер відносно чесного Гриценка й дерибанив військове майно руками Єханурова :)

      Щодо Єханурова, все це лише слова, а де докази?

      > А ще в напрямку захисту власних інтересів

      Теза на рівні ємоцій.

      > > Сотні продажних журналістів, політиків та «політологів» ведуть проти Ющенка масштабну дискредитаційну кампанію. Ці найманці Кремля нав’язують українцям антиющенківські штампи та домисли. Зграя критиканів з лівого та правого боків знищують політичний рейтинг Президента та підривають довіру українців до лідера держави.
      >
      > До 2005 року цих журналістів було тисячі, а рейтинг зростав

      Тоді Ющенко був не при владі, і проти нього так потужно не працювала Росія.

      > І хто проти мене - теж :) Бо я також є непохитним у питаннях захисту державного сувернітету України, недоторканності її кордонів та збереження української ідентичності та національної пам’яті. Я теж за вихід України з російської зони геополітичного впливу та інтеграцію до західної цивілізації, яку представляють ЄС і НАТО.

      Не буду виступати проти Вас. Не зрозумійте неправильно все написане вище.

      > Дано, але автору зрозуміти це не дано. Напевно він - агент ФСБ, бо закликає ремонтувати іржавий танк й зосереджувати оборону біля нього замість того, щоб вдаватись до іншої поведінки в умовах, які склалися.

      От цікаво, як саме пропонуєте поводитися.

      > Скоро всі ті залишаться без Ющенка, тож варто вже припинити думати про те, що неухильно відмирає.

      Шкода, якщо все дійсно буде так. Але з таким настроєм як у Вас можна будувати лише Біломорканал. Більше оптимізму, шановний.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.09.23 | Михайло Свистович

        Re: Назва правильно, автор розуміє те, чого багато нібито розумних

        Bogun пише:
        >
        > Не розлазиться, але тенденція є

        Нема. Є протилежна тенденція.

        >
        > Там не треба роздорів, там народ все більше відчуває кризу

        Значно менше ніж в нас. Він звик той народ.

        >
        > Щодо Єханурова, все це лише слова

        не все

        >
        > а де докази?

        вуса, лапи і хвіст :) точніше очі і вуха

        >
        > Теза на рівні ємоцій

        Ні, на рівні фактів

        >
        > Тоді Ющенко був не при владі, і проти нього так потужно не працювала Росія

        Працювала не менш потужно, а може й більш, а при владі він мав більше можливостей підняти свій рейтинг

        >
        > От цікаво, як саме пропонуєте поводитися

        Гуртуватися навколо принципів та ідей, а не навколо осіб, які завтра гарантовано поступляться владою "агентам ФСБ".

        >
        > Шкода, якщо все дійсно буде так

        буде

        >
        > Але з таким настроєм як у Вас можна будувати лише Біломорканал

        Не тільки. Можна, наприклад, підривати ворожі штаби

        >
        > Більше оптимізму, шановний

        Реалії не дозволяють бути оптимістичним
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.09.23 | Bogun

          Re: Назва правильно, автор розуміє те, чого багато нібито розумних


          > Нема. Є протилежна тенденція.

          Якщо не рахувати Кавказ, Туву, погодьтесь що хоча це ще не хаос, але й порядком це не назвеш.

          > Значно менше ніж в нас. Він звик той народ.

          Я думаю ми більше звикли.

          > вуса, лапи і хвіст :) точніше очі і вуха

          Зрозуміло, як у Матроскіна.

          > Ні, на рівні фактів

          Дуже хочеться почути.

          > Працювала не менш потужно, а може й більш, а при владі він мав більше можливостей підняти свій рейтинг

          Я думаю що все таки набагато меньше, він для Москви, ще не був тією проблемою якою став. При тих повноваженнях, які в нього залишилися, можливостей стало набагато менше, ніж приміром свого часу в Кучми. Крім того погодьтесь було піднято багато тем, які навряд чи добавили йому популярності. А ще було допущено кілька прорахунків спочатку, які в тих умовах було занадто складно виправити.

          > Гуртуватися навколо принципів та ідей, а не навколо осіб, які завтра гарантовано поступляться владою "агентам ФСБ".

          Важко не погодитись. Але все якщо не гуртуватися навколо осіб, "агенти ФСБ" Вам не залишать можливості гуртуватися навколо принципів та ідей.

          > буде

          Звідки така безнадійність, з досвіду чи від беспорадності.

          > Не тільки. Можна, наприклад, підривати ворожі штаби

          З таким "оптимізмом" швидше за все тільки свій штаб можна підірвати.

          > Реалії не дозволяють бути оптимістичним

          Надія помирає останньою. Тримайте хвіст пістолетом, прорвемося.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.09.24 | Михайло Свистович

            Re: Назва правильно, автор розуміє те, чого багато нібито розумних

            Bogun пише:
            >
            > Якщо не рахувати Кавказ, Туву

            Чому ж не рахувати? Рахувати. Відцентрові тенденції там значно зменшились.

            >
            > Я думаю ми більше звикли

            Слава Богу, менше

            >
            > Дуже хочеться почути

            Для цього слід бувати на сесіях усіляких рад, де військові масово передавали (до кризи) землю під житлове будівництво місцевим радам та почути умови. При Гриценку такого було значно менше.

            >
            > Я думаю що все таки набагато меньше

            Навіщо думати, коли варто згадати? Аж ніяк не менше.

            >
            > він для Москви, ще не був тією проблемою якою став

            Він виглядав тоді значно більшою, ніж став

            >
            > При тих повноваженнях, які в нього залишилися, можливостей стало набагато менше, ніж приміром свого часу в Кучми

            Але це все одно більше ніж повноваження нардепа

            >
            > А ще було допущено кілька прорахунків спочатку, які в тих умовах було занадто складно виправити.

            Ці "прорахунки" є постійними

            >
            > Важко не погодитись. Але все якщо не гуртуватися навколо осіб, "агенти ФСБ" Вам не залишать можливості гуртуватися навколо принципів та ідей.

            Немає популярних осіб, навколо яких можна гуртуватися.

            >
            > З таким "оптимізмом" швидше за все тільки свій штаб можна підірвати

            Ні, не можна

            >
            > Надія помирає останньою

            Так вона не померла, але оживляти її політичним трупом ненайкращого гатунку не бачу сенсу
    • 2009.09.23 | Sean

      я стисло

      Михайло Свистович пише:
      >
      > І тому попер відносно чесного Гриценка й дерибанив військове майно руками Єханурова :)
      Відносно чесний Гриценко відносно нечесно, як кількарічна дитинка, почав поливати Ющенка де може. Я можу це назвати хіба саме відносною чесністю. А щодо Єханурова, то хіба можливо після К.Морозова, це найкращий міністр оборони.

      нмд звісно
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.09.23 | Михайло Свистович

        Re: я стисло

        Sean пише:
        >
        > Відносно чесний Гриценко відносно нечесно, як кількарічна дитинка, почав поливати Ющенка де може

        Це - дуже дрібна нечесність у порівнянні з дерибаном військового майна.

        >
        > Я можу це назвати хіба саме відносною чесністю

        Я і назвав відносною

        >
        > А щодо Єханурова, то хіба можливо після К.Морозова, це найкращий міністр оборони.
        >
        > нмд звісно

        А нмд Гриценко був значно кращим. Бо який з Єханурова міністр оборони? Нмд, він був поставлений туди, аби подерибанити майно на користь майбутньої виборчої кампанії Юща, ну і добробуту також.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.09.23 | Bogun

          Re: я стисло

          > А нмд Гриценко був значно кращим. Бо який з Єханурова міністр оборони? Нмд, він був поставлений туди, аби подерибанити майно на користь майбутньої виборчої кампанії Юща, ну і добробуту також.

          Факти?!!!!!!!
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.09.24 | Михайло Свистович

            Re: я стисло

            Bogun пише:
            >
            > Факти?!!!!!!!

            Дерибан військового майна. Ото все, що казала Юля - правда.
        • 2009.09.23 | Sean

          Re: я стисло

          Михайло Свистович пише:
          > Sean пише:
          > >
          > > Відносно чесний Гриценко відносно нечесно, як кількарічна дитинка, почав поливати Ющенка де може
          >
          > Це - дуже дрібна нечесність у порівнянні з дерибаном військового майна.
          Безперечно. Але велика вада для кандидата на державн посаду і лише якщо дерибан військового майна доведено


          > > А щодо Єханурова, то хіба можливо після К.Морозова, це найкращий міністр оборони.
          > >
          > > нмд звісно
          >
          > А нмд Гриценко був значно кращим. Бо який з Єханурова міністр оборони? Нмд, він був поставлений туди, аби подерибанити майно на користь майбутньої виборчої кампанії Юща, ну і добробуту також.
          Думаю ти, як і я, не бачив жодного рішення суду про факт дерибану і, як і я, не тримав при тому дерибані свічку. А все що я чув - то вереск тюлібану з цього приводу. не надто переконливий доказ
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.09.23 | Bogun

            Вірити Тюлебану себе не поважати

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.09.24 | Михайло Свистович

              Вірити Ющебану - теж

          • 2009.09.24 | Михайло Свистович

            Re: я стисло

            Sean пише:
            >
            > Безперечно. Але велика вада для кандидата на державн посаду і лише якщо дерибан військового майна доведено

            Вади інших аж ніяк не менші, а дерибан в нас жоден не доведений, в т.ч. і дерибан Юлі, якій чомусь таких заперечень у прихильників Юща не викликає.

            Я взагалі в шоку від подвійних стандартів ющефілів. Чим поганий Гриценко? Тим, що жене на Юща. А чим хороший ім"ярек? Тим, що жене на Юлю.

            >
            > Думаю ти, як і я, не бачив жодного рішення суду про факт дерибану і, як і я, не тримав при тому дерибані свічку

            Те саме можна сказати про Юлю чи Янека, але чомусь, коли мова заходить про них, ніхто з прихильників Юща не стає на їх захист. Це нечесно.

            >
            > А все що я чув - то вереск тюлібану з цього приводу. не надто переконливий доказ

            То був правдивий вереск розпачу, що дерибан іде повз них та ще й в кишеню ворога
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.09.24 | Sean

              Re: я стисло

              Михайло Свистович пише:
              > Sean пише:
              > >
              > > Безперечно. Але велика вада для кандидата на державн посаду і лише якщо дерибан військового майна доведено
              >
              > Вади інших аж ніяк не менші, а дерибан в нас жоден не доведений, в т.ч. і дерибан Юлі, якій чомусь таких заперечень у прихильників Юща не викликає.
              >
              > Я взагалі в шоку від подвійних стандартів ющефілів. Чим поганий Гриценко? Тим, що жене на Юща. А чим хороший ім"ярек? Тим, що жене на Юлю.
              По-перше, я не ющефіл, я про нього могу багато чого сказати і ти то знаєш. По-друге, Гриценко поганий тим, що поводиться, як ображена дитинка, а не відповідальний політик, не кажучи вже про того, хто претендує на державного діяча.

              А ім'ярек (як на мій дилетантський погляд) був на своєму місці на посаді - він без істерики робив справу так як за тих умов можна було робити.


              > > Думаю ти, як і я, не бачив жодного рішення суду про факт дерибану і, як і я, не тримав при тому дерибані свічку
              >
              > Те саме можна сказати про Юлю чи Янека, але чомусь, коли мова заходить про них, ніхто з прихильників Юща не стає на їх захист. Це нечесно.
              Знайди де коли я про кого з них сказав: "вкрали" і з мене пиво. Я кажу про порушення закону і про брехню, маніпуляції, дурку тощо.

              > > А все що я чув - то вереск тюлібану з цього приводу. не надто переконливий доказ
              >
              > То був правдивий вереск розпачу, що дерибан іде повз них та ще й в кишеню ворога
              Знов нема доказу дерибану :) лише слова. А слова - не доказ дерибану.
        • 2009.09.23 | Мартинюк

          Невже ти не знаєш про гриценківський дерибан?

          Військові містечка, земля Будинку офіцерів, яку він продав китайському посольству за 20 тис доларів коли це вже коштувало мільйони, жлобські комбінації його головного воєн-торгаша Кредісова . Та якщо все це рухнути, то таке піря полетить з його ангельських крил, що народ подумає що хуртовина почалася.

          Але для мене значно суттєвіше інше - його "розброїзм" коли він порізав і понищив безліч того що могло літаки та стріляти, зокрема пару десятків тисяч ручних протиповітряних коплексів (аналога американського "Стінгера", поведніка під час російсько-грузинського конфлікту, причина якої виявилася доволі простою - його брат командував російським авіаполком, який воював у Грузії.

          ЯФ розумію що кандидат "Проти всіх" після своєї пермоги призначить кращого міністра оборони. Але ж того "радіснного часу" треба ще дожити.
          Можливо під руїнами власного дому...
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.09.24 | Михайло Свистович

            Знаю Re: Невже ти не знаєш про гриценківський дерибан?

            Він (поряд з литвинівським дерибаном) був одним з найменших.

            Мартинюк пише:
            >
            > Але для мене значно суттєвіше інше - його "розброїзм"

            В Єханурова той самий роззброїзм

            >
            > ЯФ розумію що кандидат "Проти всіх" після своєї пермоги призначить кращого міністра оборони

            Навряд чи
  • 2009.09.23 | Мартинюк

    Найбільше обурення у прихильників кандидата "Проти всіх"

    Але ж це технічний кандидат Тимошенко і Януковича ... Як колись достославний Роман Козак.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.23 | Sean

      у другому турі, пане, у другому

      Мартинюк пише:
      > Але ж це технічний кандидат Тимошенко і Януковича ... Як колись достославний Роман Козак.


      де з великою (а чи не величезною) ймовірністю будуть Тимошенко і Янукович.

      А за кого пан голосуватиме у такому прикрому випадку? Хіба не за кандидата п.Проти Всіха?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.09.23 | Мартинюк

        У всякому разі я не збираюся агітувати за нього

        Ні зараз, ні в "другому турі"

        І мушу признатися що на відміну від багатьох тут сущих збираюся голосувати за Ющенка і в другому турі.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.09.24 | Sean

          не думаю, що тобі це вдасться

          Мартинюк пише:

          > І мушу признатися що на відміну від багатьох тут сущих збираюся голосувати за Ющенка і в другому турі.
          за відсутністю такого кандидата у другому турі. Але якщо буде - з мене пиво.
    • 2009.09.24 | Михайло Свистович

      Re: Найбільше обурення у прихильників кандидата "Проти всіх"

      Мартинюк пише:
      > Але ж це технічний кандидат Тимошенко і Януковича ...

      Ні, це не є технічний кандидат Тимошенко і Януковича ...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".