Є. Жовтяк: Ющенку не вперше порушувати Конституцію
09/23/2009 | Майдан-ІНФОРМ
18 вересня Президент України видав Указ «Про призначення В. Вакараша головою Київської обласної державної адміністрації».
На момент виходу Указу вже кілька місяців діяла постанова Верховного Суду України про поновлення на цій вакантній з часу переходу В. Ульянченко до СП посаді Є. Жовтяка, як такого, що звільнений незаконно.
У телефонному коментарі Євген Жовтяк спочатку з гумором оцінив Указ Президента, оцінивши призначення першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації В. Вакараша головою цієї адміністрації як до доволі креативний винахід виборчого штабу кандидата у Президенти Віктора Ющенка.
- Чому Ви кажете про кандидата у Президенти, адже це Указ чинного Президента?
- Справа в тому, що вся діяльність В. Ющенка у 2009 році спрямована на пошуки шляхів підняття його рейтингу саме як кандидата у Президенти… Конституція України не передбачає іншого способу призначення голови обласної адміністрації, як через подання Кабінету Міністрів України. Це може не всім подобатися, але поки така норма у Конституції існує її треба дотримуватися. Тим більше Президентові України, який згідно із Конституцією зобов’язаний і сам Конституцію поважати і примушувати до цього інших держслужбовців. Адже він є ГАРАНТОМ КОНСТИТУЦІЇ.
- То як може Президент підняти свій рейтинг антиконституційним Указом?
- За 5 років свого президентства Віктор Андрійович зробив стільки антиконституційних кроків, що я навіть думаю, якщо зібрати в одну збірку усі неконституційні і незаконні Укази теперішнього Президента України, то вийде такий собі «Кодекс беззаконня феодала Ющенка». Тому черговий антиконституційний Указ вже не опустить його рейтинг нижче того рівня, на якому він сьогодні перебуває. А от призначення саме В. Вакараша може додати до Ющенкового теперішнього рейтингу ще стільки ж голосів на майбутніх президентських виборах, скільки він потенційно має зараз. Справа в тому, що свого часу ввесь світ сколихнув «жарт» Віктора Андрійовича, яким він принизив молдовський народ. Зрозуміло, що офіційних вибачень так ніхто й не дочекався. Очевидно, що виборчий штаб Віктора Андрійовича, розуміє, що без вибачень вони не отримають на підтримку Ющенка жодного голосу виборців молдовської національності. Тому був знайдений такий доволі креативний вихід із ситуації. Призначенням на таку високу посаду етнічного молдованина В. Вакараша Віктор Ющенко дає сигнал виборцям молдовської національності, що він змінив своє ставлення до молдован. А це як не як 0,5 % виборців, якими не можна нехтувати при такій скруті з рейтингом.
Розмова не відразу перейшла на серйозний тон:
- Новим керівником області В. Вакараша можна вважати доволі умовно. Адже всі знають, що В. Ульянченко була лише номінальним головою обласної адміністрації, а вся повсякденна робота протягом трьох років і так лежала на плечах В. Вакараша. Адже вільний від відвідування Бразилії час Віра Іванівна коротала або в сінях перед приймальнею Президента України, або на офіційних прийомах, з’являючись у стінах будівлі обладміністрації вкрай рідко, здебільшого, коли треба було узгодити з б’ютівською більшістю облради чергові операції із землею чи лісом…
- Віра Ульянченко їздить у різні країни, чому всі згадують саме Бразилію, наче їздити туди – це щось особливе?
- Річ у тому, що лише цього року пані Ульянченко літала до Бразилії декілька разів. У зв’язку з цим у Секретаріаті Президента ходять вперті чутки, що саме там вона облаштовує родинне кубельце на не таке вже далеке майбутнє. Але я не хотів би переповідати чутки…
- Давайте повернемося із Бразилії до перспектив області.
- Вочевидь, при зміні статусу В. Вакараша з виконуючого обов’язки голови на голову Київської облдержадміністрації дива не трапиться. Людина, яка внесла свій вирішальний вклад у те, що область за показниками соціально-економічного розвитку за три роки опустилася з першого на восьме місце серед областей України, не прокинеться одного ранку іншою. Тому занепад області, на жаль, продовжиться. Отже, жителям Київщини залишається лише сподіватися на те, що за 4 місяці, які залишаються до закінчення повноважень Віктора Андрійовича, В. Вакараш за потужної підтримки В.Ульянченко не встигне опустити область на саме дно. Хоча по деяких показниках соціально-економічного розвитку їм це вдалося зробити вже сьогодні. Так, сьогодні в області найвища в Україні смертність під час пологів і за цим показником вона займає останнє 27 місце (перше місце займає область де смертність найменша).
- А при Вас?
Коли я очолив область на початку 2005 року вона за цим показником була десь на 16-17 місці. Вжиті нами кроки по недопущенню крадіжок бюджетних коштів при закупівлі ліків і наведенню порядку в медичній галузі за рік вивели область на 5 місце за цим показником. Повернення старих схем закупівлі ліків і їх «вдосконалення» командою Ульянченко-Вакараша зробила смертність в області найвищою в Україні.
Інші соціально-економічні показники Київщини теж динамічно опускаються до 27 місця. Просто показник дитячої смертності при пологах найчутливіший до крадіжок бюджетних коштів при закупівлі ліків. Кошти, “відмиті” цією командою на освіті, проявляться у повному обсязі на випускниках шкіл, які цього року перейшли до 4 класу (коли В. Ульянченко очолила область ці діти стали першокласниками). Саме цей випуск при закінченні школи гарантовано займе останнє місце в Україні за результатами тестування знань. Якщо нове керівництво області, яке прийде у 2010 році не зламає тенденції розвитку області, що закладені Ульянченко-Вакарашем!
- Ви колись говорили, що головна причина Вашого звільнення – намагання зупинити котеджну забудову у плавнях Дніпра. Чи продовжується це будівництво сьогодні?
- Не тільки продовжується, а й суттєво прискорилося у порівнянні з періодом до помаранчевої революції. За вісім років, коли областю керував А. Засуха суцільна забудова плавнів дійшла до п’ятого кілометра дамби. У 2005 – 2006 роках при моєму керівництві обладміністрацією забудова була зупинена на п’ятому кілометрі. За три роки керівництва областю тандемом Ульянченко-Вакараш суцільна забудова подолала десятий кілометр дамби. Йдеться про незаконну забудову природоохоронної зони р. Дніпра і Канівського водосховища, яке розпочинається відразу за межею Києва. Щоб захистити від підтоплення території, що прилягають до водосховища, свого часу і на лівому і на правому березі Дніпра були зведені дамби. Зараз ми ведемо мову про дамбу на правому березі, яка тягнеться від міста Києва до міста Українка. Будь-якому тверезомислячому українцю зрозуміло, що будувати житло у водосховищі, з якого п’ють воду, не можна хоча б тому, що там не існує системи очистки стічних вод і забруднена нечистотами «нових українців» вода потрапляє до столу половини населення України, що п’є дніпровську воду. Не кажучи вже про те, що таке будівництво знищує нерестилища риби, гнізда птахів, зрештою, перекриває вихід для громадян на береги Дніпра. Законодавство цю тезу підтверджує – будувати будь-які будівлі можна лише праворуч дамби, але не ближче ніж за 100 метрів. Відповідь українських законів однозначна і категорична – будувати ліворуч дамби не можна, все що незаконно збудовано підлягає знесенню! Здавалося б, це має бути зрозуміло всім! Але цього не розуміють олігархи і корумпована влада.
Коли ми почали вивчати це питання, то виявили такий механізм, за яким здійснюється це злочинне будівництво. Спочатку якомусь садовому товариству під ведення колективного садівництва виділяється земля у оренду на 49 років. Більшість цих «земельних» ділянок, які за документами пройшли як пасовища та неугіддя, насправді знаходились на глибині 12 – 17 метрів. Після цього намивалося 25-30 метрів піску (до рівня дамби) і розпочиналося будівництво. Масштаби незаконного будівництва – мільярди кубометрів незаконно намитого піску. В деяких місцях намиті території простягаються від дамби вглиб водосховища на декілька кілометрів., Лише за пісок, якби будівництво було законним, до бюджету мали би надійти мільярди гривень!
- Ви усвідомлювали можливості цієї «котеджної мафії»?
- Я чітко знав, що наведення ладу із землевідведенням і землекористуванням було однією з клятв, які Ющенко дав Майдану. Я вважав і вважаю, що клятви треба виконувати.
- Ви обговорювали з Президентом цю тему?
- Після обговорення з близьким родичем Президента цієї теми, до Президента я потрапити ні разу не зміг до самого свого незаконного звільнення.
- А в якому стані розгляд Вашого судового позову до Президента про поновлення на посаді?
- Нещодавно справа за другим колом потрапила до Верховного Суду України і прийнята до розгляду.
- Не боїтеся, що суд не встоїть перед тиском з боку Секретаріату Президента? Зрештою Президент може розщедритись на кілька звіздюльок та почесних звань, як це трапилось із суддею-доповідачем по Вашій справі у Вищому Адміністративному Суді А. Загороднім, який внаслідок того, що він зайняв потрібну Президентові позицію став Заслуженим юристом України?
- На Верховний Суд України тиснули і значно сильніші і послідовніші в питаннях єдності слова і діла особистості. Згадайте хоча б тиск з боку Л. Кучми з вимогою не розглядати скаргу кандидата у Президенти В. Ющенка на результати другого туру президентських виборів у 2004 році. Сподіваюся що і цього разу суд прийме законне рішення. Тим більше, що у питанні, про те, що таке «поновлення на роботі незаконно звільненого працівника», Верховний Суд України визначився ще задовго до того, як туди потрапила «справа Жовтяка». Згідно з рішенням Верховного Суду навіть фактичне допущення до роботи на тій же посаді, але з обмеженими, у порівнянні з періодом до незаконного звільнення повноваженнями, не є виконанням рішення суду про поновлення на посаді незаконно звільненого працівника. Мене ж у 2007 році «поновили» і звільнили двома пунктами одного і того ж Указу Президента. Тобто фактичного допущення до виконання посадових обов’язків голови обласної державної адміністрації не відбулося. Отже рішення суду про моє поновлення на посаді не було виконано.
- Ви не втомилися три роки змушувати Ющенка виконати Закон?
- Я дуже втомився. Але опустити руки мені не дозволяє почуття відповідальності перед десятками тисяч незаконно звільнених українців, які не можуть захистити свої права. Адже, якщо я, людина з юридичною, економічною, управлінською і інженерною освітою, з досвідом роботи на виробництві, у сфері державного управління і законотворчої роботи, державний службовець першого рангу, не доведу напівграмотним президентським секретарям, які не мають ні належного досвіду, ні знань, що їхні поради Президентові у «питанні Жовтяка» антиконституційні, то як захистять себе застосовуючи мову Президента Ющенка, «маленькі українці», від сваволі великих і маленьких начальників, які на прикладі Президента бачать, що рішення суду в Україні можна не виконувати. А ще я хочу, щоб діти при пологах не помирали лишень через те, що тандем Ульянченко-Вакараш на мій погляд вважає державну закупівлю ліків своїм «маленьким сімейним бізнесом».
На момент виходу Указу вже кілька місяців діяла постанова Верховного Суду України про поновлення на цій вакантній з часу переходу В. Ульянченко до СП посаді Є. Жовтяка, як такого, що звільнений незаконно.
У телефонному коментарі Євген Жовтяк спочатку з гумором оцінив Указ Президента, оцінивши призначення першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації В. Вакараша головою цієї адміністрації як до доволі креативний винахід виборчого штабу кандидата у Президенти Віктора Ющенка.
- Чому Ви кажете про кандидата у Президенти, адже це Указ чинного Президента?
- Справа в тому, що вся діяльність В. Ющенка у 2009 році спрямована на пошуки шляхів підняття його рейтингу саме як кандидата у Президенти… Конституція України не передбачає іншого способу призначення голови обласної адміністрації, як через подання Кабінету Міністрів України. Це може не всім подобатися, але поки така норма у Конституції існує її треба дотримуватися. Тим більше Президентові України, який згідно із Конституцією зобов’язаний і сам Конституцію поважати і примушувати до цього інших держслужбовців. Адже він є ГАРАНТОМ КОНСТИТУЦІЇ.
- То як може Президент підняти свій рейтинг антиконституційним Указом?
- За 5 років свого президентства Віктор Андрійович зробив стільки антиконституційних кроків, що я навіть думаю, якщо зібрати в одну збірку усі неконституційні і незаконні Укази теперішнього Президента України, то вийде такий собі «Кодекс беззаконня феодала Ющенка». Тому черговий антиконституційний Указ вже не опустить його рейтинг нижче того рівня, на якому він сьогодні перебуває. А от призначення саме В. Вакараша може додати до Ющенкового теперішнього рейтингу ще стільки ж голосів на майбутніх президентських виборах, скільки він потенційно має зараз. Справа в тому, що свого часу ввесь світ сколихнув «жарт» Віктора Андрійовича, яким він принизив молдовський народ. Зрозуміло, що офіційних вибачень так ніхто й не дочекався. Очевидно, що виборчий штаб Віктора Андрійовича, розуміє, що без вибачень вони не отримають на підтримку Ющенка жодного голосу виборців молдовської національності. Тому був знайдений такий доволі креативний вихід із ситуації. Призначенням на таку високу посаду етнічного молдованина В. Вакараша Віктор Ющенко дає сигнал виборцям молдовської національності, що він змінив своє ставлення до молдован. А це як не як 0,5 % виборців, якими не можна нехтувати при такій скруті з рейтингом.
Розмова не відразу перейшла на серйозний тон:
- Новим керівником області В. Вакараша можна вважати доволі умовно. Адже всі знають, що В. Ульянченко була лише номінальним головою обласної адміністрації, а вся повсякденна робота протягом трьох років і так лежала на плечах В. Вакараша. Адже вільний від відвідування Бразилії час Віра Іванівна коротала або в сінях перед приймальнею Президента України, або на офіційних прийомах, з’являючись у стінах будівлі обладміністрації вкрай рідко, здебільшого, коли треба було узгодити з б’ютівською більшістю облради чергові операції із землею чи лісом…
- Віра Ульянченко їздить у різні країни, чому всі згадують саме Бразилію, наче їздити туди – це щось особливе?
- Річ у тому, що лише цього року пані Ульянченко літала до Бразилії декілька разів. У зв’язку з цим у Секретаріаті Президента ходять вперті чутки, що саме там вона облаштовує родинне кубельце на не таке вже далеке майбутнє. Але я не хотів би переповідати чутки…
- Давайте повернемося із Бразилії до перспектив області.
- Вочевидь, при зміні статусу В. Вакараша з виконуючого обов’язки голови на голову Київської облдержадміністрації дива не трапиться. Людина, яка внесла свій вирішальний вклад у те, що область за показниками соціально-економічного розвитку за три роки опустилася з першого на восьме місце серед областей України, не прокинеться одного ранку іншою. Тому занепад області, на жаль, продовжиться. Отже, жителям Київщини залишається лише сподіватися на те, що за 4 місяці, які залишаються до закінчення повноважень Віктора Андрійовича, В. Вакараш за потужної підтримки В.Ульянченко не встигне опустити область на саме дно. Хоча по деяких показниках соціально-економічного розвитку їм це вдалося зробити вже сьогодні. Так, сьогодні в області найвища в Україні смертність під час пологів і за цим показником вона займає останнє 27 місце (перше місце займає область де смертність найменша).
- А при Вас?
Коли я очолив область на початку 2005 року вона за цим показником була десь на 16-17 місці. Вжиті нами кроки по недопущенню крадіжок бюджетних коштів при закупівлі ліків і наведенню порядку в медичній галузі за рік вивели область на 5 місце за цим показником. Повернення старих схем закупівлі ліків і їх «вдосконалення» командою Ульянченко-Вакараша зробила смертність в області найвищою в Україні.
Інші соціально-економічні показники Київщини теж динамічно опускаються до 27 місця. Просто показник дитячої смертності при пологах найчутливіший до крадіжок бюджетних коштів при закупівлі ліків. Кошти, “відмиті” цією командою на освіті, проявляться у повному обсязі на випускниках шкіл, які цього року перейшли до 4 класу (коли В. Ульянченко очолила область ці діти стали першокласниками). Саме цей випуск при закінченні школи гарантовано займе останнє місце в Україні за результатами тестування знань. Якщо нове керівництво області, яке прийде у 2010 році не зламає тенденції розвитку області, що закладені Ульянченко-Вакарашем!
- Ви колись говорили, що головна причина Вашого звільнення – намагання зупинити котеджну забудову у плавнях Дніпра. Чи продовжується це будівництво сьогодні?
- Не тільки продовжується, а й суттєво прискорилося у порівнянні з періодом до помаранчевої революції. За вісім років, коли областю керував А. Засуха суцільна забудова плавнів дійшла до п’ятого кілометра дамби. У 2005 – 2006 роках при моєму керівництві обладміністрацією забудова була зупинена на п’ятому кілометрі. За три роки керівництва областю тандемом Ульянченко-Вакараш суцільна забудова подолала десятий кілометр дамби. Йдеться про незаконну забудову природоохоронної зони р. Дніпра і Канівського водосховища, яке розпочинається відразу за межею Києва. Щоб захистити від підтоплення території, що прилягають до водосховища, свого часу і на лівому і на правому березі Дніпра були зведені дамби. Зараз ми ведемо мову про дамбу на правому березі, яка тягнеться від міста Києва до міста Українка. Будь-якому тверезомислячому українцю зрозуміло, що будувати житло у водосховищі, з якого п’ють воду, не можна хоча б тому, що там не існує системи очистки стічних вод і забруднена нечистотами «нових українців» вода потрапляє до столу половини населення України, що п’є дніпровську воду. Не кажучи вже про те, що таке будівництво знищує нерестилища риби, гнізда птахів, зрештою, перекриває вихід для громадян на береги Дніпра. Законодавство цю тезу підтверджує – будувати будь-які будівлі можна лише праворуч дамби, але не ближче ніж за 100 метрів. Відповідь українських законів однозначна і категорична – будувати ліворуч дамби не можна, все що незаконно збудовано підлягає знесенню! Здавалося б, це має бути зрозуміло всім! Але цього не розуміють олігархи і корумпована влада.
Коли ми почали вивчати це питання, то виявили такий механізм, за яким здійснюється це злочинне будівництво. Спочатку якомусь садовому товариству під ведення колективного садівництва виділяється земля у оренду на 49 років. Більшість цих «земельних» ділянок, які за документами пройшли як пасовища та неугіддя, насправді знаходились на глибині 12 – 17 метрів. Після цього намивалося 25-30 метрів піску (до рівня дамби) і розпочиналося будівництво. Масштаби незаконного будівництва – мільярди кубометрів незаконно намитого піску. В деяких місцях намиті території простягаються від дамби вглиб водосховища на декілька кілометрів., Лише за пісок, якби будівництво було законним, до бюджету мали би надійти мільярди гривень!
- Ви усвідомлювали можливості цієї «котеджної мафії»?
- Я чітко знав, що наведення ладу із землевідведенням і землекористуванням було однією з клятв, які Ющенко дав Майдану. Я вважав і вважаю, що клятви треба виконувати.
- Ви обговорювали з Президентом цю тему?
- Після обговорення з близьким родичем Президента цієї теми, до Президента я потрапити ні разу не зміг до самого свого незаконного звільнення.
- А в якому стані розгляд Вашого судового позову до Президента про поновлення на посаді?
- Нещодавно справа за другим колом потрапила до Верховного Суду України і прийнята до розгляду.
- Не боїтеся, що суд не встоїть перед тиском з боку Секретаріату Президента? Зрештою Президент може розщедритись на кілька звіздюльок та почесних звань, як це трапилось із суддею-доповідачем по Вашій справі у Вищому Адміністративному Суді А. Загороднім, який внаслідок того, що він зайняв потрібну Президентові позицію став Заслуженим юристом України?
- На Верховний Суд України тиснули і значно сильніші і послідовніші в питаннях єдності слова і діла особистості. Згадайте хоча б тиск з боку Л. Кучми з вимогою не розглядати скаргу кандидата у Президенти В. Ющенка на результати другого туру президентських виборів у 2004 році. Сподіваюся що і цього разу суд прийме законне рішення. Тим більше, що у питанні, про те, що таке «поновлення на роботі незаконно звільненого працівника», Верховний Суд України визначився ще задовго до того, як туди потрапила «справа Жовтяка». Згідно з рішенням Верховного Суду навіть фактичне допущення до роботи на тій же посаді, але з обмеженими, у порівнянні з періодом до незаконного звільнення повноваженнями, не є виконанням рішення суду про поновлення на посаді незаконно звільненого працівника. Мене ж у 2007 році «поновили» і звільнили двома пунктами одного і того ж Указу Президента. Тобто фактичного допущення до виконання посадових обов’язків голови обласної державної адміністрації не відбулося. Отже рішення суду про моє поновлення на посаді не було виконано.
- Ви не втомилися три роки змушувати Ющенка виконати Закон?
- Я дуже втомився. Але опустити руки мені не дозволяє почуття відповідальності перед десятками тисяч незаконно звільнених українців, які не можуть захистити свої права. Адже, якщо я, людина з юридичною, економічною, управлінською і інженерною освітою, з досвідом роботи на виробництві, у сфері державного управління і законотворчої роботи, державний службовець першого рангу, не доведу напівграмотним президентським секретарям, які не мають ні належного досвіду, ні знань, що їхні поради Президентові у «питанні Жовтяка» антиконституційні, то як захистять себе застосовуючи мову Президента Ющенка, «маленькі українці», від сваволі великих і маленьких начальників, які на прикладі Президента бачать, що рішення суду в Україні можна не виконувати. А ще я хочу, щоб діти при пологах не помирали лишень через те, що тандем Ульянченко-Вакараш на мій погляд вважає державну закупівлю ліків своїм «маленьким сімейним бізнесом».
Відповіді
2009.09.23 | Михайло Свистович
Олю, почитайте тут дещо про Ющенка
І це лише дещиця правди.2009.09.23 | starlessblack
Михайле, а за кого Ви особисто плануєте голосувати на виборах
Президента?(якщо не секрет, звісно
2009.09.23 | Михайло Свистович
До того, як з"явилась Вона, не хотілося ні за кого
А зараз припускаю, що може й піду на вибори2009.09.23 | starlessblack
Розпливчато дещо, бо Вона...
все ж сидітиме сама...(Даруйте, як образив
2009.09.23 | Михайло Свистович
Які плани, така і різкість
2009.09.23 | Bogun
Жовтяк - "взірець" честі і правди.
2009.09.23 | Михайло Свистович
Не взірець, але Ющенку до нього реально далеко
2009.09.23 | Bogun
Дивлячись у чому. Чекайте, перед виборами, ще 50 жовтяків вилізе
2009.09.23 | Михайло Свистович
У всьому. Жовтяк не виліз під вибори. Він виліз під подію.
Вона зветься антиконституційний Указ Президента України, який обіцяв нам на Майдані бути хорошим гарантом Конституції, але не виконує цієї обіцянки.2009.09.23 | Bogun
А Жовтяк - Конституційний суд в одній особі?
2009.09.23 | Михайло Свистович
Ні, він просто вміє читати і думати. Ви теж, але не хочете.
Бо для Вас Ющенко - це фсьо. А в Конституції і у законодавстві так чітко все записано, що думати особливо не треба. Навіть школяру зрозуміло.2009.09.23 | Bogun
Слава Богу, для мене Ющенко не усьо... А для Вас яу я бачу
Ющенко, то усьо найгірше. Якщо Ви вміє читати і бачите, що він порушує Конституцію, то кричіть ґвалт, він же Гарант. Може він одумається, а якщо бачите і мовчите, а лише обливаєте його брудом, як Жовтяк, Гриценко, Жванія, Мартиненко і ще зграя "правдолюбів", то я думаю це набагато гірше. Тому, що в хвилину коли йому важко, Ви підспівуєте, тим кого важко назвати порядними людьми.2009.09.24 | Михайло Свистович
А виглядає як усьо, боВи захищаєте його там, де він явно порушує
Закон.Bogun пише:
> Ющенко, то усьо найгірше
Ні, Юля і Янек ще гірші, і я завжди це казав.
>
> якщо бачите і мовчите, а лише обливаєте його брудом, як Жовтяк, Гриценко, Жванія, Мартиненко і ще зграя "правдолюбів", то я думаю це набагато гірше
Правда не є обливання брудом, а тим більше не є мовчанням. Де ж я мовчу?
>
> Тому, що в хвилину коли йому важко, Ви підспівуєте, тим кого важко назвати порядними людьми.
А коли Юлі важко можна підспівувати Янеку? Чи навпаки? Чи Ющ то щось особливе? А Жовтяк таки порядніший від Юща.
2009.09.23 | 123
Жовтяк - агент ФСБ (л)
http://maidan.org.ua/static/mai/1253612636.html2009.09.23 | Михайло Свистович
безперечно Re: Жовтяк - агент ФСБ (л)
2009.09.23 | Bogun
Ви теж так думаєте?
2009.09.23 | Михайло Свистович
А хіба можна думати інакше? Re: Ви теж так думаєте?
Всі, хто критикує Ющенка, щоб він не робив, безперечно є агентами ФСБ.2009.09.23 | starlessblack
Не переборщуйте :-)
2009.09.23 | Мартинюк
Хороший хлопець Жовтяк хоче керувати Київщиною
А до всього іншого йому діла немає. І якби Ющенко призначив би не Вакараша, а його, то він би напевно нічого такого не писав би.2009.09.24 | Михайло Свистович
Не хоче Re: Хороший хлопець Жовтяк хоче керувати Київщиною
Бо з такою облрадою, прокуратурою, міліцією, СБУ керувати останні місяці - невелика втіха. І бажання в нього особливого нема. Він казав, що готовий написати заяву про добровільну відставку відразу після поновлення, якщо Ющ скаже, що не хоче його бачити на посаді голови ОДА. Але Ющ ницо звільнив його, не пояснивши й не висунувшижодної ретензії, ницо не виконує рішення суду і взагалі чинить просто непорядно та свавільно: "Я так хочу".Мартинюк пише:
> А до всього іншого йому діла немає
Є
> І якби Ющенко призначив би не Вакараша, а його, то він би напевно нічого такого не писав би
Не писав би, звичайно, бо тоді б не було підстав.