МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Лист громадських організацій Полтавщини до Ю.Тимошенко

09/23/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Шановна Юліє Володимирівно!
Вітаємо Вас на Полтавщині, де Ваша політична сила на минулих виборах здобула блискучу перемогу. Маючи підтримку в Вашій особі на державному рівні місцеві керівники реалізують в нашому регіоні Ваші передвиборчі програми в повному обсязі. Але деякі аспекти втілення в життя Ваших ідей та планів Ваших однопартійців викликають у нас певне занепокоєння. Тож звертаємось до Вас з проханням розтлумачити деякі позиції.

А саме:

Приміщення обласної дитячої бібліотеки ім. Панаса Мирного, попри Вашу обіцянку, таки було, як Ви самі влучно висловились, «стирене» спритними ділками. Представники Вашої політичної сили, які мають всю повноту влади у місті та області під Вашим чуйним керівництвом залишились до цього байдужими.

Під час вирішального голосування в обласній Раді з приводу спорудження в Полтаві пам’ятника великому Гетьманові України Іванові Мазепі саме завдяки саботажу фракції БЮТ цільові бюджетні кошти не були використані за призначенням. Попри цей спротив та байдужість, пересічні громадяни України, перераховуючи хто скільки може, таки зібрали необхідну суму. Пам’ятник виготовлений. Тепер вже Ваші представники міської влади в особі мера та депутатського корпусу не дають дозвіл на його встановлення.

Під керівництвом мера представниками Вашої політичної сили в Полтаві поширюється практика, коли втомлені розвагами в ресторанах та інших пристосованих для цього місцях, можновладці влаштовують гульбища в приміщеннях комунальних музеїв. Показовим було святкування керівництвом міста на чолі з мером дня «слави русского оружия» 26 червня в садибі-музеї Івана Котляревського та нещодавно організований мером передвиборчий фуршет для керівників загально-навчальних закладів у садибі-музеї В.Короленка. Воістину, на столах, де писались «Енеїда» та «Діти підземелля», як писав Тарас Шевченко, «славних прадідів великих, правнуки погані…» влаштовують бенкети…

Шановна Юліє Володимирівно, чи задоволені Ви результатом свого політичного експерименту, проведеного над духовною столицею України? Очікуємо хоч якихось дій з Вашого боку щодо порушених проблем.З повагою:

член правління Полтавської обласної ГО «Українська справа»
О. Карнаух,

Голова Полтавського обласного товариства політв’язнів та репресованих

В. Гнітько.

Голова Полтавського відділення МО «Громадянське суспільство»
В. Шемчук.

Голова Полтавської обласної асоціації «Громадянське суспільство»

В. Степанюк.

Голова Полтавської обласної організації «Патріот України»

С. Дзюба.
Голова Полтавської обласної ГО «ОУН-м»

І. Баб’як.

Голова Полтавської обласної молодіжної ГО «Молода Просвіта»

Т. Пономаренко.

Голова Полтавського обласного руху «За Україну!»

О. Пустовгар.

P.S.

Не впевнені в тому, що переданий Вашій охороні лист дійде до адресату, тому вирішили відправити його електронною поштою та оприлюднити через засоби масової інформації.

Відповіді

 • 2009.09.23 | цікавий

  Re: Лист громадських організацій Полтавщини до Ю.Тимошенко

  а що це за список долбо...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.23 | Мартинюк

   Якщо Ви вирішили себе дописати, то це не той список.

   Пошукайте в інтернеті якісь листи на підтримку Тимошенко чи Януковича.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua