МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Карпачова та гниди.

09/24/2009 | Boduen
Чи не здається вам панове, що особитстість сучасного омубудумусмануена дещо кудись зникла. Якось не видко пані Карпачової ніде...

Тобто абсолютно. Тобто зовсім.

З чого б це? Уже досягнуто стану повного виконання прав людину в наші державонці? Нема у нас знедолених, оббріханих, упосліджених? То може уже і взагалі скасувати цю посадоньку? Га?

Та власне не про це мова. Сьогодні я випадково був з'ясував, же один з помічників Карпачової така собі марсувата гнида як Терещук. Може воно і зарплатню там отримує?

Дивно...

І чого нам бідкатися, коли марксуваті опікуються у нас правами людини? Адже в марксизмі ідея прав людни взагалі відкидається, а є тільки права класу. Причому досить абстрактного, бо того класу, про який патякають різні ліві, в природі не існує. А існують різні ліві гниди, що використовують "тілігентську" телячість для боротьби з українською державою.

Жаль. Прикро...

Відповіді

 • 2009.09.24 | Сахаров

  Re: Карпачова та гниди.

  > І чого нам бідкатися, коли марксуваті опікуються у нас правами людини? Адже в марксизмі ідея прав людни взагалі відкидається, а є тільки права класу. Причому досить абстрактного, бо того класу, про який патякають різні ліві, в природі не існує. А існують різні ліві гниди, що використовують "тілігентську" телячість для боротьби з українською державою.
  >
  > Жаль. Прикро...

  До Вашого відома і прав людини як таких не існує. Це перекручений ГБ-шний переклад. Є людські права - права біологічної особи, а не соціальної одиниці
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.24 | Boduen

   Re: Карпачова та гниди.

   > До Вашого відома і прав людини як таких не існує. Це перекручений ГБ-шний переклад. Є людські права - права біологічної особи, а не соціальної одиниці.

   А-а-а-а....

   Он воно шо...

   Поки ви Сахоров жуєте соплі, ті, що мордуали вас при соціалізмі зараз тишком-нишком пролазять на посади.

   А якщо серьозно, то чому ви Сахаров, будучи правозахисником, не боретеся проти псевдоправозахисників в оточенні пані Карпачової?
  • 2009.09.24 | Д. А.

   Re: Карпачова та гниди.

   Сахаров пише:

   > > Жаль. Прикро...
   >
   > До Вашого відома і прав людини як таких не існує. Це перекручений ГБ-шний переклад. Є людські права - права біологічної особи, а не соціальної одиниці

   Невже?

   Human rights refer to the "basic rights and freedoms to which all humans are entitled." Examples of rights and freedoms which have come to be commonly thought of as human rights include civil and political rights, such as the right to life and liberty, freedom of expression, and equality before the law; and economic, social and cultural rights, including the right to participate in culture, the right to food, the right to work, and the right to education.

   Це права біологічної особи, чи це гебня написала?
 • 2009.09.25 | Boduen

  А тим часом я послухав лекції т. Терещука.

  В неті не важко знайти його "лекції" на т. з. "школі марксистів".

  Що ж випливає з цих лекцій? Ну про годинні виливи "діалектичного" ідиотизму марно щось балакати. Це треба прослухати і не заснути. Але суть усіх цих інсинуацій дещо в іншому, бо т. Терещук скромно позіціонує себе як марксиста і заявляє, що метою його боротьби як марксиста є т. з. буржуазна демократія. Тобто лад, в якому ми зараз жиємо. Тобто вільні вибори, тобто вільні ЗМІ, тобто контроль суспільства за владою... Особливо дістається від т. Терещука громадянському суспільству, бо цей концепт має створити, згідно Терещука, т. з. індивідуалістичну людину. Зрозуміло, чому т. Терещук проти ідеї прав людин, бо ця ідея передбачає індивідуалістичну людину. Діжку бруду виливає Терещук на неурядові громадянські організації, бо вони усі, мовляв, на утриманні транснаціонального капітала! Під гарячу руку дістається від т. Терещука і профспілкам, як прикладу неурядових організацій. Мовляв, проспілки самі на утриманні транснаціонального капітала і мета у них відволікати робітників від революційної борні!

  Отже у мене питання, що робить ця людина в оточенні пані Корпачової? Які такі консультації ця гнида може надати омбудумусмену? Може це т. Терещук консультує пані К. на предмет "щоб таке робить, щоб нічого не робить"? І хіба не дивно, що в розпал економічної кризи, коли мільони людей потерпають від порушень своїх економічних прав від пані Корпачової ані пари з вуст! І хіба не дивно, що чомусь п. Корпачова займається майже виключно захистом прав загиблих під час ВОВ, а до живих в неї руки вже не доходять?

  І чи не здається шановному панству, що перебування т. Терещука в оточенні п. Корпачової можна порівняти хіба з влаштуванням педофіла на посаду помічника директора в дитячому садку?

  І взагалі мені дивно, що ця тема не викликала ніякого інтересу на цьому форумі. Якось тут дуже багато і запопадливо боряться за права людини, але, схоже, що процес борні захоплює декого більше результату і в результаті борня ця спрямована чомусь майже виключно проти правих, бо тут їх майже не залишилося.

  І на останок я прошу не ображатися за мій різкий тон. Бо коли хтось узявся за боротьбу за права людини, то це має бути зокрема і реальна бороться за бюрократичні посади професійних борців за права людини. Інакше не варто в те ярмо впрягатися.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua