МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хмельницька «Студентська Свобода» розпочала акцію «Чисте місто»

09/24/2009 | UPA_Podilya
22 вересня «Студентська Свобода» розпочала багатоденну акцію «Чисте місто». Мета заходу в актуалізації проблем прибирання та вивозу сміття у місті Хмельницькому. Незважаючи на постійні звіти міської влади про регулярну та систематичну роботу комунальних служб, в місті чимало стихійних смітників та бруду.

Початок акції «свободівці» приурочили до Дня міста Хмельницького, яке відзначатиметься 26 та 27 вересня. До свята члени «Студентської Свободи» зробили місту подарунок, прибиравши території в міському парку ім.Чекмана та на узбережжі Південного Бугу. Центральний парк міста напередодні святкувань засміченний і прибирати його місцева влада не надто поспішає.

Голова Хмельницької міської організації ВО «Свобода» Віталій Діденко зазначив, що «свободівці» не будуть надалі виконувати роботу, яка належить до компетенції міської влади, на що виділяються чималі бюджетні кошти, а будуть вимагати від відповідних органів належним чином виконувати свої обов’язки.

23 вересня Хмельницька „Студентська Свобода" провела пікетування міської ради і вручила міській владі „подарунки" до Дня міста у вигляді сміття, яке зібрали активісти у місцевих парках, вздовж берегів річки Південний Буг та на вулицях міста. Тим самим «свободівці» продовжили акцію «Чисте місто» в обласному центрі, яка розпочалася напередодні.

Пікет міської влади відбувся під гаслами „Змінимо владу – буде порядок", „Нема життя серед сміття", „Савчука у відставку" та іншими. У зв’язку з тим, що комунальне господарство міста Хмельницького не виконує своїх обов’язків, „свободівці" вимагають відставки заступника міського голови Савчука А. Ф.

Захід підтримали мешканці міста, які підходили до пікетувальників і висловлювали своє незадоволення санітарним станом міста та бездіяльністю влади.

Акція «Чисте місто» є багатоденною і вона буде продовжуватися до тих пір, поки органи влади не почнуть виконувати свої обов’язки, бо „сівши в крісло" вони забули, для чого їх вибрали.

Відповіді

 • 2009.09.24 | Simpleton

  "Змінимо владу – буде порядок"-Так у Тернополі ж нібито змінили?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.24 | hrushka

   Re: "Змінимо владу – буде порядок"-Так у Тернополі ж нібито змінили?

   А від кого залежить `не зміна уряда`? Чи урядовці себе самі вибирають, чи суспільство?
  • 2009.09.25 | Михайло Свистович

   Не в Тернополі, а в Тернопільській облрадіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua