МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Стаття Латиніної "Трійка, сімка, туз" (л)

09/25/2009 | GreyWraith
http://www.ej.ru/?a=note&id=9479

Зверніть увагу на цей абзац:

Такая же история случилась и на Украине в прошлом году. Тогда тоже в Кремль приходили люди и втирали: «Вот купите такой-то банк, через него захватите всю Украину». За актив выкладывались безумные деньги, а враждебного поглощения Украины мы как-то не дождались.

Чи не щодо "Промінвестбанку" там мова? :) Пам'ятаєте, як тут торік, коли ця оборудка відбувалася, стояли неймовірні плачі на ріках Вавілонських про те, що коли росіяни куплять цей ПІБ, то прямо небо на землю впаде? А я ще, маючи за плечима досвід роботи в тій поважній установі, доводив, що не такий страшний чорт, як його малюють, і не такий той актив хороший, як нам розповідають...

Я тепер визнаю, що був неправий. Пробачте мені. Я був неправий, мимоволі зриваючи корисну і правильну справу охмурення російських багатих буратін з метою розводу їх на великі гроші. Схоже, це булла грамотно організована операція: росіяни достатньо розумні, щоб зуміти зібрати інформацію із різних джерел, навіть і таких, як наш націоналістичний форум. І от коли їхні емісари прочитали, як тут люті націоналісти плачуть кривавими сльозами за ПІБом, то ті, хто там ухвалює рішення, сприйняли це як додатковий фактор, що треба дослухатися до продавців... :)

P.S. Пам'ятаєте епізод у Швейку, як галицький єврей продавав австрійським солдатам корову, і що то була за корова? ;)

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua