МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Янукович: Они ничего не доказали (л)

09/25/2009 | observеr
замість садити за фальсифікації - підписувались Універсали. от тепер і маємо, що нам цілком законно плюють в обличчя

http://korrespondent.net/ukraine/politics/978561
"В 2005 году как они пришли к власти? Решением суда. Авантюра? Авантюра. Давайте называть вещи своими именами. Что, в законах Украины был третий тур? Конечно, не было. Пять лет прошло. За пять лет в судах доказано, что была фальсификация выборов Януковичем в 2004 году? Они ничего не доказали", заявил Виктор Янукович в интервью журналу Корреспондент.

Відповіді

 • 2009.09.25 | DADDY

  А ніяких доказів і не потрібно

  observеr пише:

  > http://korrespondent.net/ukraine/politics/978561
  > "В 2005 году как они пришли к власти? Решением суда.

  Ні, за результатами виборів

  >Давайте называть вещи своими именами. Что, в законах Украины был >третий тур? Конечно, не было.

  А ІІІ туру і не було. Було, згідно рішення Верх.суду, який визнав чисельні факти фальсифікацій і порушень на ІІ турі, проведено повторне голосування ІІ туру.

  >За пять лет в судах доказано, что была фальсификация выборов >Януковичем в 2004 году? Они ничего не доказали.

  Ніхто цим і не займався, бо немає потреби.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.25 | observеr

   можливо Вам і не потрібно

   а я б не відмовився, якби Клюєва чи там Ківалова - посадили. саме за фальсифікації
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.25 | ak1001

    да, заслуженного юриста Кивалова особливо

    от же уже г....
 • 2009.09.25 | Хвізик

  цього слід було очікувати.

 • 2009.09.25 | Sean

  з його боку вельми логічно

 • 2009.09.26 | ilia25

  Так Ющенку і треба

  Залишається сподіватись що ті, хто буде робити наступну спробу витягти Україну з совка, виявляться розумнішими.

  Я сьогодні коли їхав на роботу якраз згдував того чмошника, який встановив та підтримував транзитний сервер, на якому підкручувались данні перед відправкою в ЦВК. Навіть грошей за це не взяв, курва...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.26 | Sean

   а громадянам України?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.26 | Микола Гудкович

    Почасти так


    Я, коли повертався з Дніпропетровської області, наспостерігавшися, як там голосують, був налаштований дуже войовниче щодо фальсифікаторів, а потім якось усе типу вляглося, Ющенко в підсумку переміг… і я розслабився. Та й багато хто так.
  • 2009.09.27 | Адвокат ...

   Аґласітє вєсь спісок, пажалста!

   ilia25 пише:
   > Залишається сподіватись що ті, хто буде робити наступну спробу витягти Україну з совка, виявляться розумнішими.

   Как завут єтіх хєроєв? Сколько іх? Ґдє живут, чьо подєливают?
 • 2009.09.27 | GreyWraith

  А з іншого боку - що воно мало відповідати на таке питання?

  "Так, мене люто збесчестили у особо збоченій формі, і то ще перед усім білим світом, а я й не дуже опирався. Але і вас, "Донбасс - лучших людєй страни", - також разом зі мною, так що я розумію, чому у вас дупи сверблять до цих пір. Але я - не опущений терпила, бо один раз - це ще не п...раст".
  :lol:

  І зверніть увагу на досить невдалий час для цих звукових ефектів: соплі своїй пастві такими промовами в стилі "я помщуся" пан Янукович трохи витирає - але куди більше мобілізує своїх опонентів. І може в один прекрасний момент для тих знову ЗНЕНАЦЬКА виявитися, що Ющенко переміг знову (он у маминому вузі викладачі останнім часом в один голос кажуть у розмовах між собою, що доведеться голосувати за Ющенка, бо більше ні за кого).

  До речі, Ющенко, коли переможе, цілком може влаштувати і слідство на цю тему "за новими обставинами". І не для того, щоб помститися, а через необхідність, бо без цієї процедури не вийде почистити юридичні авгієві стайні. Он декілька днів тому КС ухвалив, що закони і конституція можуть ухвалюватися безпосередньо на референдумі; вчора у телевізорі литвинята метушилися і прчиитали, що от-от КС має ухвалити, що теперішній регламент ВР не є конституційним, бо був ухвалений протизаконно (із чого випливає, що всю діяльність ВР згідно цього регламенту запросто можна зробити фількіними грамотами, а ВР із урядом негайно розігнати).

  Так що Ющенко, схоже, щось затіває серйозне і важливе. Тільки не базікає про це. :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.27 | Михайло Свистович

   Re: А з іншого боку - що воно мало відповідати на таке питання?

   GreyWraith пише:
   >
   > До речі, Ющенко, коли переможе, цілком може влаштувати і слідство на цю тему "за новими обставинами"

   Якщо він у 2005-му не влаштував за "старих", то навряд чи влаштує за "нових"

   >
   > Так що Ющенко, схоже, щось затіває серйозне і важливе. Тільки не базікає про це. :)

   Схоже, що таки базікає натяками ніби затіває щось серйозне.
  • 2009.09.27 | atlant

   Re: А з іншого боку - що воно мало відповідати на таке питання?

   Стосовно затій Ющенка-це однозначно. Невдовзі ми побачимо багато цікавих нових ходів. Однак, чесно кажучи, стартова позиція у нього нікудашня-народ розчарований у основній своїй масі. Єдиний шанс-це знову об'єднати патріотичні сили, що , до речі, Ющенко почав робити. Однак, без підтримки центру України тут нічого не вийде. А центральна Україна в такій економічній ситуації Ющенка вже не підтримає - надто великими були сподівання у 2004-му.
 • 2009.09.27 | klepton

  А хіба хтось поніс відвовідальність за фальсифікації?

  Хіба якісь суд виніс подібну постанову? Отже формально ніхто не доказав наявність фальсифікацій. Тож Янукович в цьому правий.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.27 | Shooter

   Плутаєте

   klepton пише:
   > Хіба якісь суд виніс подібну постанову? Отже формально ніхто не доказав наявність фальсифікацій. Тож Янукович в цьому правий.

   Янукович кривий (як і майже у всьому): суд скасував результати "першого другого туру" як сфальсифіковані. Full stop.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.27 | klepton

    І хто з фальсифікантів сидить, га?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.28 | Shooter

     Якщо когось вбили, проте вбивцю не схопили...

     ...чи означає це те, що вбивства не було?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.09.28 | klepton

      Гаразд. Скажу інакше

      На сьогодні маємо таку картину:

      1. Факт фальцифікацій був. Доведено у Верховному Суді
      2. Ніхто з сучасного політикума України до фальсифікацій не причепний. Доведено тим, що до суду нікого притягнуто не було.

      Тож янукович як той Коля Саприкін з хвільми "Мєсто встрєчі...": "Нету у вас мєтодов проти..."
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.09.28 | Shooter

       От так і кажіть

       Янукович не фальсифікував. І навіть Кідалов навряд чи "прямо" фальсифікував.

       Частково Вам відповідь вже дали:

       http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1254142360&first=1254143524&last=1254121026

       А далі "все просто": поки не буде в Україні побудоване громадянське суспільство, що в т.ч. означає, що політики, які фальшували чи зривали вибори, не будуть піддані, насамперед, повному остракізму суспільства замість сумарної підтримки на рівні 50-60% - от до тих пір вибори і фальсифікуватимуться, тим чи іншим чином, а головні організатори цих фальсифікацій будуть "поза досягом закону".
    • 2009.09.28 | Kohoutek

     Га (/)

     http://www.zn.kiev.ua/1000/1050/52309/
     По данным Государственной судебной администрации, в 2001 году в Украине было осуждено за преступления против избирательных прав двое. Любопытно, что в одном из этих случаев член участковой избирательной комиссии погорел на выдаче бюллетеня не тому избирателю. Через год осужденных за такие преступления было уже 17, еще через год — опять двое, оба факта зафиксированы в Автономной Республике Крым. Там же был единственный осужденный за подобные преступления в 2004 году — суд установил, что гражданин препятствовал осуществлению избирательного права, что повлияло на результаты выборов.

     В 2005-м, понятно, соответствующая статистика стремительно изменилась. Только за первое полугодие за преступления против избирательных прав осуждено 261 лицо. Автор обобщения особо отмечает, что в данной статистике не учитываются преступления, связанные с хищением государственных средств, выделенных на подготовку и проведение выборов. А если говорить о вынесенных приговорах, то чаще всего преступления заключались в препятствовании осуществлению избирательного права путем подкупа, обмана или иным образом; в подделке и использовании поддельных открепительных удостоверений на право голоса; подделке и использовании избирательных бюллетеней, других избирательных документов, протоколов; в неправомерном влиянии служебных лиц органов госвласти и местного самоуправления на ход избирательного процесса.

     Как следует из материалов уголовных дел, организацию голосования поддельными открепительными удостоверениями в подавляющем большинстве случаев осуществляли «не установленные следствием лица». Когда их все же удавалось установить, они оказывались, в частности, членами избирательных штабов кандидатов, служебными лицами местных органов государственной власти, представителями местных организаций политических партий.

     Характерно, что значительную часть осужденных за преступления против избирательных прав составляют нигде не работающие и пенсионеры, для которых их «мелкий бизнес» на выборах закончился плачевно. Среди «совместителей» спектр работающих осужденных широк — от уборщиц до заместителя председателя областной государственной администрации.

     Действующее в Украине законодательство предусматривает достаточно суровые санкции за преступления против избирательных прав. Тем не менее, как следует из анализа приговоров по судебным делам, на практике применялись наименее суровые наказания. Очень часто суды вообще назначали виновным более мягкое наказание, чем предусмотрено законом. Например, штраф или ограничение свободы — вместо лишения свободы, например. В абсолютном большинстве случаев реальное наказание не применялось. Осужденные освобождались от него с установлением им соответствующего испытательного срока. Большая часть лиц, дела в отношении которых поступили в суд, были освобождены от уголовной ответственности и наказания, в частности по амнистии от 31 мая 2005 года.
   • 2009.09.27 | atlant

    Re: Дійсно

    Дійсно,суд відмінив результати "першого другого" туру. Однак, в тому суді було багато, м'яко кажучи, непевних моментів. Формальне рішення суду є. Та ряд факторів дають Януковичу можливість так стверджувати. І це, в першу чергу, відсутність будь-якого покарання фальсифікаторів. Якщо в країні суд визнав фальсифікації виборів і навіть ВІДМІНИВ тур, то логічною була б серія розслідувань та покарань винних у безсумнівно визнаних судом фальсифікаціях. Де вони?
 • 2009.09.28 | Арій.

  1-ше правило злодія - ніколи не визнавай своєї вини.

  Але, коли він сидить за гратами - то одна справа, а коли претендує на найвищу посаду в державі - зовсім інша.
  Ну що ж - Ющенко сам винний - ло витянгув Януковича з політичного забуття своїм меморандумом.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua