МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тов. Ю.В.Кучма, пряма мова: люди мріють про диктатуру (л)

09/25/2009 | Shooter

Відповіді

 • 2009.09.25 | Хвізик

  хочітє діктатури - іх есть у міня

 • 2009.09.26 | Shooter

  І трішки цифер (л):

  http://www.gazeta.ru/politics/2009/09/25_a_3265138.shtml
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.26 | Pavlo Z.

   Дякую! Приємно здивований - Росія потенційно нормальна:)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.26 | ilia25

    Лише потенційно

    Я думаю, що проблема цього опитування в тому, що учасники опитування робили оцінки за власними критеріями. Але справа якраз в тому, що росіяни вже давно забули, як повинна виглядати свобода слова на телебаченні. Тому наврядчи вони можуть оцінити, чи та свобода в них насправді є.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.26 | Sean

     згоден

     ilia25 пише:
     > росіяни вже давно забули, як повинна виглядати свобода слова на телебаченні. Тому наврядчи вони можуть оцінити, чи та свобода в них насправді є.
     не всі звісно, але загал
    • 2009.09.26 | Vax

     А как вы оцениваете?

   • 2009.09.26 | BROTHER

    Насправді, дуже тревожні результати. ilia25 має рацію, коли

    говоре, що:

    ilia25 пише:
    > Я думаю, що проблема цього опитування в тому, що учасники опитування робили оцінки за власними критеріями. Але справа якраз в тому, що росіяни вже давно забули, як повинна виглядати свобода слова на телебаченні. Тому наврядчи вони можуть оцінити, чи та свобода в них насправді є.
    *******************************************************

    Проблема в тому, що більш-меньш розумні інтелігентні люди з глибоким мисленням або не допускаються до тієї свободи слова в Росії, або з них роблять клоунів за допомогою ЗМІ, аж потім дають слово. За таких обставин дійсно корисна частина російської передової думки навчилася ховатися і не вилазити на люди.

    Росіяни дивляться на політику, як на цирк, де є поганий, але як вони вважають, розумний і сильний ведучий із мікрофоном у руці. І є клоуни, які доволі вільно пересуваються і щось там базікають кумедне. Ніхто сильно до тих клоунів не чипляється, тому вони МАЮТЬ СВОБОДУ СЛОВА по-російські, але ніхто занадто серьозно до думок і слів тих клоунів не ставиться. Насправді, свободою слова було б допущення на виставу інших ведучих з мікрофоном, крім існуючего, а клоуни - то не свобода, то бардак. Ось саме існування деякого безпечного для існуючої влади бардаку і сприймається росіянами, як свобода слова.

    Це дуже традиційно для Росії. Наявність юродивих (тобто клоунів з їх точки зору), яким все можна, є для них ознакою свободи слова. А юродиві існували ще за часів Івана Грозного. Ось вам, подивіться: http://www.culture.pskov.ru/ru/persons/object/3 свобода слова по-російські. Блаженого Миколу Христа Раді цар Іван не вбив, навіть послухався, а от св.Корнилія і страця Васіана вбили. Поготьтесь, Іван Грозний лише ховається за християнство, як за ширму, коли каже, що у пост м'яса не їси. Насправді цар є марновірцем - він злякався (бо милував) і послухався зловісного пророкування Блаженого Миколи, а от святих християн вбив.

    Ото і вся свобода! Подивіться на нас з вами. Поки ми були дурнуватими кахлами, нам пробачалося майже все. Навіть потішалися приписаними нам недоліками: жадібностю; нещірістю; байдужістю до не своїх справ; зачісками; одягом і т.п. Будь що погане нам приписували, а все було гаразд для Москви - бо ми були такими собі блазнями, а блазням, типу, можна і пробачити. А як ми почали казати, що більше не кахли, а українці, як ми почали не глузувати зі своїх героїв, а пишатися з них - от тут і вся свобода слова для нас закінчилась. Тепер не то шо придумані російською пропагандою для нас недоліки, навіть мова наша стала поганою, а колись була співуча, бо співала потрібні Москві пісні.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.26 | Isoлято

     Це не заважає йому вірити в те, що ці "швабодные СМИ"...

     ..."співають" про Грузію та її минулорічну війну з Єрефією. Тому раджу Вам відноситися до цього персонажа з обережністю.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.09.26 | BROTHER

      Re: Це не заважає йому вірити в те, що ці "швабодные СМИ"...

      Isoлято пише:
      > ..."співають" про Грузію та її минулорічну війну з Єрефією. Тому раджу Вам відноситися до цього персонажа з обережністю.
      ***************************************************

      Як до гівна? Не чипати? :-)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.09.26 | Isoлято

       Ні, просто ділити на 18 чи інше приємне число...

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.09.26 | BROTHER

        Re: Ні, просто ділити на 18 чи інше приємне число...

        Справа в тому, що навіть годинник, який не робе, показує двічи на добу точнісінький час. Він правий, коли каже, що в Росії скоріше за все люди не мають уяви про дійсну свободу слова. Інша річ, що цю думку можна використовувати у будь якому напрямку, і то є справа кожного. Я дякую, Вам за пораду і згадку про його не варту поваги поведінку, ;-), і все ж "Сократ мені друг, але істина дорожча". Він таки має рацію, на мою думку, з питання відсутності будь якої уяви росіян про свободу слова взагалі і в Росії зокрема.
 • 2009.09.26 | Микола Гудкович

  Тимошенко вважає, що українці хочуть її диктатури (л)


  Ви можете заперечувати сказане в заголовку, але ніколи не сможете спростувати. Тимошенко прагне диктатури і вважає, що ви прагнете цього теж. Доведімо їй, що це не так, або — готуймося до диктатури.

  http://maidan.org.ua/blogs/hudkovych/?p=3733
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.26 | BROTHER

   Це той самий благий намір, який веде до пекла

 • 2009.09.26 | Mykola_2007

  Кожен вірить у те, що хоче вірити.(с)

  Люди хочуть не диктатури, а сильної та ВІДПОВІДАЛЬНОЇ, влади. Якогось Каддафі, чи султана Брунею ніхто не хоче.

  А вона подумала про апсолютну владу. Це скоріш вказує на її моральні якості. Або повний бардак, або повна диктатура, і третього не дано.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.26 | BROTHER

   Що до бажання диктатури

   Mykola_2007 пише:
   > Люди хочуть не диктатури, а сильної та ВІДПОВІДАЛЬНОЇ, влади. Якогось Каддафі, чи султана Брунею ніхто не хоче.
   >
   > А вона подумала про апсолютну владу. Це скоріш вказує на її моральні якості. Або повний бардак, або повна диктатура, і третього не дано.
   *****************************************************

   Колись одна моя вчителька казала про тих учнів, які не мають уяви про предмет: Не знав, не знав, та й забув. Ми вже не знаємо, що воно є та диктатура, і де закінчується "сильна та ВІДПОВІДАЛЬНА" влада, а починається "абсолютна влада" - диктатура. І хто зна, може зараз саме історія дає шанс це нагадати?

   Був би талановитим до малювання, під словами Тимошенко про сильну владу і диктатуру намалював би її сатиричний портрет стилізований під Гітлера, тобто з чорним волоссям, характерною гітлеровською зачіскою, вусами і тимошенківським німбом у вигляді коси. І хай мені доведуть, що це малювати неможна, або це не правда!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.26 | Mykola_2007

    Диктарура і відповідальність несумісні, за визначенням

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.26 | BROTHER

     Диктарура і псевдо-відповідальність сумісні саме на це і ловлять

     ся наівні виборці. Тобто, жорсткий, значить вимогливий насамперед до себе, значить відповідальний. "На дурака не нужен нож, ему с три короба наврёшь и делай с ним, что хошь!"
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.09.26 | Mykola_2007

      Коли кажу про відповідальність влади, то не маю на увазі.

      Що влада сама перед собою відповідає. Бо це дурість. Я не проти, щоб у президента були сильні повноваження. Але я проти коли "для мого блага", у мене відбирають право обирати іншого президента. Я проти того щоб президента обірали більше ніж 2 рази(як і депутатів доречі).

      Відповідальність це те, що навідь маючи велику владу, все одно розумієш, що за свої справи прийдеться давати звіт, і не перед собою, а перед народом(або хочаб перед наступним президентом).

      Тому основна проблемма парламенської республіки, це те що прм'єром може бути одна й таж людина довіку. І тільки розвинена демократія Заходу, та громадянське суспільство, не дозволяє цього зробити (крім Італії :) ).

      І відповідальність саме перед кимось, а не перед собою. А відповідальність не у тому, хочу себе покараю, хочу на когось провину спихну, бо це не відповідальність, це - диктатура.

      Тому то я вважаю, що відповідальність влади і диктатура влади, поняття не сумісні.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.09.26 | BROTHER

       Але "піпл" вважає інакше

       Mykola_2007 пише:
       > Що влада сама перед собою відповідає. Бо це дурість. Я не проти, щоб у президента були сильні повноваження. Але я проти коли "для мого блага", у мене відбирають право обирати іншого президента. Я проти того щоб президента обірали більше ніж 2 рази(як і депутатів доречі).
       >
       > Відповідальність це те, що навідь маючи велику владу, все одно розумієш, що за свої справи прийдеться давати звіт, і не перед собою, а перед народом(або хочаб перед наступним президентом).
       >
       > Тому основна проблемма парламенської республіки, це те що прм'єром може бути одна й таж людина довіку. І тільки розвинена демократія Заходу, та громадянське суспільство, не дозволяє цього зробити (крім Італії :) ).
       >
       > І відповідальність саме перед кимось, а не перед собою. А відповідальність не у тому, хочу себе покараю, хочу на когось провину спихну, бо це не відповідальність, це - диктатура.
       >
       > Тому то я вважаю, що відповідальність влади і диктатура влади, поняття не сумісні.
       *****************************************************

       Та я з Вами згоден, але "піпл" думає дещо інакше за Вас і мене. Точку зору "піплу" я і спробував пояснити.

       P.S. Ось, НМД, як мислить "піпл":

       "Бояться нас жиди та басурмани, престіж крєпчаєт, мощно возрастаєт дєнь ото дня процент жиров у маслі. Довольні хами, ситі в них єбала. Гораздо мєньшє стало підорасів..."

       Аби зростав відсоток жирів у маслі... Хай буде диктатор.
 • 2009.09.26 | ziggy_freud

  Тимошенко позиціонують...

  > Про це вона заявила в ефірі "Шустер.Live", коментуючи результати опитування в студії, де 53% глядачів побачили в ній риси диктатора, а 47% - сильну руку.

  фактично "сильна рука" і "диктатор" це позитивна і негативна конотація тієї самої оцінки. Т. - авторитарна особистість із відповідним стилем керівництва. А далі - персональне ставлення шустерової аудиторії до Т. як носія авторитаризму

  > "Вам сьогодні абсолютно невідомо – хочуть люди диктатури чи ні", - додала вона.

  мені відомо. Можу довести посиланнями на соціологічні дослідження у 2008-2009му. Більшість громадян Україні диктатури не хоче. Що мені справді невідомо, то це наскільки активним буде спротив у разі її встановлення.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.26 | Sean

   прихильникам сильної руки у поміч

   гасло "за сильну руку" доповнити "на м'якому члені"
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.26 | BROTHER

    Re: прихильникам сильної руки у поміч

    Відсутність сильного мозку завжди вимагала сильної руки, інакше ця відсутність мозку програє конкуренцію і гине. Тобто розгубленність та безвихідність у житті суспільства проридно виштовхує на поверхню політичного моря диктаторів, бо народ не може власноруч дати собі раду і сподівається, що лідер - розумний диктатор - їх врятує від смерті або злиднів. Тому часто розумні диктатори навмисне доводять суспільство "до ручки", не чекаючи мілості від природи: підривають будинки; починають війну, голод, епідемії; валять економику держави, тощо.

    Тому і трапляються більш-меньш диктаторські режими доволі часто, бо серед людей дійсно розумних небагато. Основна маса суспільства дуже сіра - жре, кохається і спить, знову жре і т.д. Ось саме на такі елементарні інстинкти і розраховує диктатор. Приходе до влади, а потім - головний інстинкт, тобто самозбереження. Під страхом смерті всі мовчать, яж поки сам диктатор не здохне.
   • 2009.09.28 | OlalaZhm

    Шоне! У нас вся редакція валяєтьсяRe: прихильникам сильної руки

    Мінімум на пів-години роботи не буде...
  • 2009.09.28 | Уляна

   Українці благають Тимошенко:

   "Ми - барани. Ми заблудились. Паси нас, Юліє". Так вона собі уявляє тих, хто хоче сильної руки?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.28 | Адвокат ...

    А Ви певні, що Хам-са хучь яко сь сі людей уявляє...

    ... поза межами хврейму "Бєлоснєжка і сємь ґномов".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.28 | AxeHarry

     Re: А Ви певні, що Хам-са хучь яко сь сі людей уявляє...

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.09.28 | Адвокат ...

      Во-во, що сь такоє.

     • 2009.09.29 | ziggy_freud

      суперова пісня. Дуже в тему

      суворий індастріал, трохи садо-мазо, і трохи некроромантики. Головна героїня теж впізнавана.

      Трохи офф, але Рамштайн то взагалі цікаві хлопці. В них загалом більше від Вагнера, ніж від старшіх колег-металістів.
 • 2009.09.27 | Сахаров

  Сексуальна незадоволеність часом

  призводить до садомазохізму. В разі неможливості реалізації садомазохістичних прагнень особа сублімує. Звідти й потяг до диктатури. Все за дідусем Ф. Ех, мужика би...
 • 2009.09.28 | Shooter

  Воно що забавно...

  ...і одночасно пєчально

  Що нєкоториє (більшість?) прихильники тов. Ю.В.Кучми св'ято вірять, що диктатура саме Тимошенко і буде "світлим майбутнім" для України.

  І навіть такі два, я б сказав, найпростіші питання:

  - "власне, чому диктатура саме тов. Ю.В.Кучми, а не тов. В.Ф.Бандюковича "нас спасьот?"

  чи

  - "невже диктатура в Росії (Франко в Іспанії, етс.) допомогла встановити "справедливий лад" чи хоч якось допомогти Росії в русі вперед?"

  не сприяє хоча би частковому їх "просвітлінню"...

  Безнадійні люди :(
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.28 | Микола Гудкович

   Always learn from history


   To be sure you make the same mistakes again ©

   За нацистів на останніх в ту історичну добу в Німеччині виборах проголосувало 95% виборців.

   В концтаборі Дахау з 2242 за нацистів проголосували 2194.

   Отакоє.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua