МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

І опйать - про Арктичне Море (/)

09/26/2009 | Shooter
Але щойно Іран отримує ефективні системи протиповітряної оборони — наприклад російські С-300, — атака з повітря такою успішною вже не виглядає. І ніхто інший, крім Росії, забезпечити таких поставок не може. Причому про можливості поставок особливо активно йшлося два останні роки, а в ізраїльській пресі навіть з’явилися схеми з варіантами розміщення російських С-300 в Ірані. Причому в дуже специфічній версії — пристосованих для пуску із замаскованих заглиблень у скелястому грунті.

Відповіді

 • 2009.09.27 | Furfur

  Re: І опйать - про Арктичне Море (/)

  Взагалі, це якась бандитська справа. Незадовго до початку історії з Арктик Си була вбита людина, яка начебто мала якесь відношення до різних сумнівних сірих операцій міжнародного характеру. А потім вже почалася вся ця маячня.
 • 2009.09.27 | GreyWraith

  Коли Ізраїль у 1981 році розбомбив іракський реактор...

  ... то в цей момент той реактор захищався дуже серйозною на той час системою ППО. І ця система навіть не зреагувала на ізраїльську атаку. (кажуть, командира ППо цього об'єкта потім було за це страчено) Іракська армія тоді була слабкою, а зараз іранська сильна? Не знаю, тоді військові фахівці вважали іракську армією однією із кращих у 3-му світі, та й вона тоді успішно воювала проти іранської армії.

  Зараз багато що змінилося, зокрема, Іран зробив якісний стрибок у оснащенні свого війська, а С-300 - непереможна вундервафля? Можливо...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua