МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко про отруйників, Росію і діоксин

09/28/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Президент України Віктор ЮЩЕНКО запевняє, що його ймовірні отруйники наразі живуть у Росії і мають бути передані українському слідству.

Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу 1+1 в неділю ввечері.

“Ці троє людей, які безпосередньо приймали мене, пригощали і обслуговували, сьогодні, на жаль, у Росії”, - сказав В.ЮЩЕНКО.

“Всіх поіменно знає Росія, знають вищі керівники, бо на їхню адресу передавалися запити про передачу українському слідству”, - зазначив Президент.

“Це та ключова точка, яка має стати тим фінальним компонентом справи, який би дав змогу сказати нації, хто отруїв Президента, які були мотиви, і хто має за це відповідати”, - наголосив Глава держави.

Коментуючи інформацію про нібито фальсифікацію його отруєння, В.ЮЩЕНКО зауважив: “Такого роду нападки, при чому від неморальних людей, які будуть використовувати моє отруєння, як спосіб підтримувати на високому рівні політичну та суспільну дискусію і дискредитації, зокрема, мене... такі люди завжди будуть”.

“На жаль, діоксин у моєму тілі залишиться на все життя, його не виведуть”, - зазначив В.ЮЩЕНКО, нагадавши, що за перші два роки після отруєння йому було зроблено 26 операцій..

“У мене залишилося 5% діоксину, але, на жаль, з кожним місяцем він виводиться все менше і менше”, - цитує Президента “Українська правда”.

http://www.unian.net/ukr/news/news-338244.html

sean


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua