МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Якийсь смішний Луценко. Шукають, але не знають, що шукати

09/28/2009 | yes
Луценко: слідчі готують "справу НБУ"

На його переконання, в цьому питанні “для остаточного вирішення було б набагато легше, якщо б Президент України, якому підпорядкований НБУ... керівництво МВС і Генеральний прокурор сіли б за один стіл і поклали всі необхідні документи. Тоді б ми швидше зуміли розслідувати справу... На жаль, такого бажання ні в Президента, ні в керівництва НБУ я наразі не бачу”, – зазначив Ю.ЛУЦЕНКО.

постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-338284.html

Оце просто свідчить про "дурачка-міністра": Ющенко, Луценко і Медведько мають сісти за один стіл і покласти необхідні документи.

Відповіді

 • 2009.09.28 | Koala

  так не шукають же

  yes пише:
  > Луценко: слідчі готують "справу НБУ"
  > На його переконання, в цьому питанні “для остаточного вирішення було б набагато легше, якщо б Президент України, якому підпорядкований НБУ... керівництво МВС і Генеральний прокурор сіли б за один стіл і поклали всі необхідні документи. Тоді б ми швидше зуміли розслідувати справу... На жаль, такого бажання ні в Президента, ні в керівництва НБУ я наразі не бачу”, – зазначив Ю.ЛУЦЕНКО.
  Було б набагато краще, якби міністр внутрішніх справ хоча б Конституцію прочитав. НБУ не підпорядковано Президенту, а Голова НБУ призначається ВР.
  > Оце просто свідчить про "дурачка-міністра": Ющенко, Луценко і Медведько мають сісти за один стіл і покласти необхідні документи.
  І не забути два у прикуп :)))
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.28 | Мартинюк

   Знайшли лише на Савченка - і він зразу "перевиховався"

   І вже навіть отримав нову посаду. На Шаповалова Луценку піднімати руку зась - дружина Шаповалова є керівником архіважливого БЮТівського конвертаційного банку ( власник депутат БЮТу Шепелєв).
   Ну а на діда Стельмаха він нічого не знайде, хай би навіть укакався - дідові Стельмаху як відомо вистарчає заплати.
   Як це не парадоксально , але з такою високою заплатою Стельмах може виявитися чи не єдиним українським високопосадовцем, у якого нема потреби красти.
  • 2009.09.28 | yes

   Що цікаво. Сорос приплів Ющенка теж до НБУ

   У Ялті щось таке видав, що НБУ повинен комусь одному підпорядковуватися, або уряду, або президенту. Лукавить старий жук.

   НБУ у нас тільки собі підкоряється.

   НБУ від Ющенка хіба кваліфіковані консультації отримує, задурно.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.28 | Мартинюк

    Схоже у Джорджа з грішми туго

    От і прийшля черга Україні заплатити . А Юля тому всьому оператор. Він колись заявив що не пошкодує жодної національної валюти, якщо на те складеться нагода. Окрім угорського форинта, але той форинт все ж минулого року також добряче пролетів.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua