МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Єдинороси перетворять російських дітей на "мєдвєжат"?

09/28/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Мер Омска запропонував створити в місті дитячу організацію "Мєдвєжата" - аналог радянських "жовтенят", який буде діяти під егідою партії "Єдіная Рассія". На його думку, сучасним російським дітям не вистачає ідеологічного виховання, яке свого часу проводилось у жовтенятських, піонерських та комсомольських організаціях. Про це він повідомив на прес-конференції у понеділок.

"Сьогодні, ми хочемо того чи ні, функції керуючої партії взяла на себе "Єдіная Рассія". І ось були свого часу "Жовтенята" - всім зрозуміло, чому жовтенята. Але чому нам зараз не створити подібну організацію "Мєдвєжата"? - цитує мера РБК. Справа, звичайно, не у назві, а в самій ідеології". "Можна збудувати спортивні палаци, але якщо не буде відповідного ідеологічного виховання, не буде від цих споруд користі", - вважає Шрейдер.

Голова обласного Союзу дитячих організацій "Будущєє Рассіі" Татьяна Музичєнко повідомила, що готова реалізувати ініціативу мера. "Проблема лише одна - кадровий потенціал. Ми перестали готувати людей, що працюють з дітьми у цьому напрямку", - вказала Музичєнко.

За її словами, подібні організації уже діють в таких містах як Томск та Хабаровск. За таким принципом буде створена омська організація, поки що незрозуміло. Тому вже сьогодні Тетяна Музиченко вилітає до Москви для консультації з питань атрибутики і внутрішнього статуту.

"Мєдвєжата", за декларованим задумом творців, стануть добровільною організацією, яка буде проводити творчі, спортивні та пізнавальні заходи з пропагандистським акцентом, відзначила голова "Будущєго Рассіі".

Джерело: Ньюзру.ком

Відповіді

 • 2009.09.28 | ziggy_freud

  що з цього приводу скаже православна церква (МП) ?

  відбувається відродження тотемізму на державному рівні. І те якесь недолуге. Всі діти не можуть належати до одного тотему, бо дівчина тоді має йти до шлюбу з хлопцем свого тотему. Розвинена система тотемізму має від 3 до 12 фратрій, що поклоняються різним тваринам.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.09.28 | Bogun

  Треба запропонувати, щоб москалі-єдінорожи

  називали своїх діток путєнятами, на шиї чіпляли триколірний галстук, а на груди значьок с Володєй Путкіним малєнькім. Уявляєте, як це трогатєльно буде виглядати?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.28 | Д. А.

   Re: Треба запропонувати, щоб москалі-єдінорожи

   Bogun пише:
   > називали своїх діток путєнятами, на шиї чіпляли триколірний галстук, а на груди значьок с Володєй Путкіним малєнькім. Уявляєте, як це трогатєльно буде виглядати?

   Обов"язковою умовою для цього є, щоб "об"єкт поклонєнія" лежав у Мавзолеї. Інакше - ніяк. А до цього Путін ще не готовий. Хоча, може, його й не спитають...
 • 2009.09.28 | zakhar

  Ну, аби не на скунсів.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua