МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко про диктатуру (л)

09/29/2009 | ak1001
http://blogs.pravda.com.ua/authors/leschenko/4ac0dafdf2c2c/

Висловлювання Юлії Тимошенко про диктатуру, допущені нею в ефірі "Шустер Live", у демократичному суспільстві спричинили би справжній скандал.

У нас же Тимошенко пощастило – скандал був поглинутий іншим скандалом, пов'язаним зі зривом ефіру в Шустера.

Слова Тимошенко, де вона фактично виступила адвокатом запровадження диктатури – знакові, і можливо, в майбутньому ми казатимемо: "З цієї заяви все почалося".

...

Відповіді

  • 2009.09.29 | Адвокат ...

    Хам-са Хаму до чобота пара.

    Те, про що довго казали, вимовила Вєлікая ТЮ особисто: "По просьбам трудящіхся следуєт ввєсті диктатуру. Ато,-- разболталісь, панімаєш!".

    Але примітьте: ТЮля не позиціонує сі, як адепта диктатури. Вона каже, що хце пор`ядку, стрункости, укріплення влади. А тепер згадайте "сладкіє трєлі солов`я єнакієвскоґо" про необхідність наведення пор`ядку в країні, наведення ладу у владі, укріплення дисципліни, то що. Як на мене,-- "тє же яйца, только в профіль". Одна й та ж сама совковська риторика тоталітарно мислячих людей, що прагнуть підтримки якомога широкого спектру українського совоцтва (совків, пост-совків та нео-совків).

    Тей хвакт, що Хам-са проболтала сь свідчить лишень про те, що як і паліть-тєхнолухі Хам-сея, ї паліть-тєхнолухі дійшли висновку, що ставку тре робить на "ахмурєніє совка". Одначе, обціцяти,-- то ще не женити сь. ТЮльці, як і Хаму, на мою скромну думку, диктатура не потрібна. Красти ж бо легше за слабкої демократії, ніж за жорсткої диктатури.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua